Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

helpless asian man attacked and jumped by 7 others behind school

Soovitatud postitused

VIP

väga rõve,kus tahaks ise sellitele präägu vastu tatti lüüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne ka fb's nägin, haiged debiilikud tõesti...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ameeriklased ju, mida sellistelt ikka oodata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Deeem , võtab lihtsalt sõnatuks , see tunne mis võiks tekkida seda pealt nähes või peale sattudes, see tekitaks vägagi halvad tagajärjed.

Ma olen üsna kindel et need vennad kahetsevad seda ning nutavad patja kodus,kui nad on või saavad teadlikuks sellest et see video vallutab maailma.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olen poolepeal,ning kinnitan teile, et nendest peksjatest vähemalt 3 lähevad kinni! 100% ja kui ei lähe , siis fuck the system !

Nii haledalt kellelegi tappa anda,kas kahju ei ole :O , ma olen ka endaarust mingi kaak v karm vend või kui öelda võib siis kerge pohhuist kuid sellises situatsioonis lööb küll südame karmilt tuksuma


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Mõtlen samamoodi...

 

Uudistes:

 

http://chicago.cbslocal.com/2012/01/16/video-of-beating-posted-on-youtube-prompts-police-investigation/

 

As CBS 2′s Derrick Blakley reports, the victim allegedly took part in an October attack in which 20 teens jumped on two others.

 

Tuleb välja ,et see ohver pole ise ka teab mis süütu aga kahetsusväärne lugu küll jah.

Muudetud liikme awful'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis seal haiget. Rakveres umbes 3 aastat tagasi mingi 2-3 nda klassi nagad peksid umbes samavanust poissi ka krdi 4 kesti jalaga näkku ja igale poole... tuttavaga ajasime laiali üks jobu sai jooksu . Kolme hoitsime kinni kuni mendid ja kiirabi tulid... tegime avalduse mis nägime ja ei tea edasi mis sellest sai. See igalpool nii ka Eestis leidub sellist asja vägagi palju.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No on küll taolist asja juhtunud kuid mitte nii armetult, et päris otse jalaga näkku,pmst et astud jalaga näkku 5 korda jutti + samalaadset teemat 3 minti jutti.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.