Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Suitsetamine - Mis arvad sina?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keda see vanuse piirang siin enam huvitab.

Käin tartus ringi vaatan vapsee 9 aastastel pläru ees ja nägu peeru täis, noorus on hukkas.

 

Mis kõige rohkem motiveerib noori lapsi suitsetama on see, et nad tahavad jätta endast "kõva" ja "täiskasvanuliku" muljet.

Ment, mendiks. Ta ei saa olla igal pool, et protosid tasku lastele pista.

Põhimõtteliselt jamh, ise näen seda sellest küljest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei ole ma lasknud end ühiskonnal veel niivõrd mõjutada, et suitsetama tikkuda. Usun, et suurt eeskuju annavad eelkõige vanemad või lähedasem neist.. kui nood suits hambus ei käi, siis ei pruugi lapski algust teha ja sedasi läks ka minuga. Proovinud olen - leidub väheseid, kes poleks - ometigi ei tundunud see ei huvitava, meeldiva ega mõistliku tegevusena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise hakkasin 15ndast eluaastast suitsetama. Tol hetkel oli mõttes, et "olen nii närvis" kuigi tegelikult oli igavus hoopis mureteemaks.

 

15selt oli liikumisvahendiks roller ning jaanipäeva alustamiseks tahtsin rolleri ära viia, et täis peaga sõitma ei peaks. Kuna suvi oli kuum oli asfaldile visatud liiva ning õhtu lõpuks oli kogu liiv kogunenud tee äärde ja kui ma sõitsin ja pidurdama hakkasin siis oli esimene rolleri ratas liiva peal ja pidurdades kasutasin mõlemat pidurit nii esi, kui tagumist. Kukkusin küllili ja umbes 70km/h kiiruse pealt libisesin mööda asfaldit kuni vastu tuli äärekivi ning mu jalg jäi äärekivi ja rolleri vahele. Spiraalmurd kolmest kohast, pandi pikk plaat jalga 8 kruviga.

 

Ja siis oligi ,et "suvi putsis" mis sa teed karkudega, liigelda eriti polnud kuhugi, istusime mul maja taga sõpradega ja siis hakkasingi suitsetama. Tegelik põhjus oli igavus aga no sel hetkel lükkasin kõik "närvide" kaela. Ja sellest ajast saati olengi suitsetaja. Hetkel vanust 21 ja tiksub peale, mahajätmise mõtteid on heietatud aga teoks pole ühtegi tehtud.

 

 

Sitt pilt aga midagi on aru saada, mis mu jalas toimus

http://www.upload.ee/image/2700125/P6260004.JPG

 

Fakt on see, et suitsetamine on halb ja paha harjumus ning kahjuks paljudele saab see saatuslikuks. Ise loodan ,et tuleb päev mil sellest lollist harjumusest lahti saan aga hetkel siiski tahtejõud puudub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei teagi mida arvata.

Tean, et see on tervisele kahjulik, raha kulub palju aga maha jätmine näib nagu võimatu.

 

Mind õpetas suitsetama minu parim sõber.

Sel ajal olin 11~12, midagi seal vahel ning pidasin suitsetamist lahedaks.

Kõik minu ümber tegid seda, mu vanem vend ja parim sõber tegid seda.

Seega mõtlesin, et miks mitte...

 

Tõmbasin tõmbasin oma esimesed 3 kuud...

 

Peale seda kolme kuud oli juba tungiv vajadus suitsu järgi.

Ennem seda aga võisin vabalt suitsud minema visata ning lihtsalt loobuda.

Nagu oleks peas klõps käinud, ning sõltuvusse.

 

Ühesõnaga kerge alustada, raske lõpetada.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Peale seda kui naine maha jättis hakkasin tegema, mingi esimene kuu iga päev teha, siis teine kuu sai ilma oldud, aga üsna peagi uuesti proovides käis see klõps ära ja nüüd ilma ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina arvan ,et tuleks tõsta 21.Eluaastani kuna inimorganisim areneb kuni 21.Eluaastani. kui organism arenenud,siis tee mis tahad,tapa kuidas tahad.

 

Minu arvamus.

 

See läheks mõne 18+ aastaste kohta käivate seadustega ju vastuollu ?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

3päeva ühe pakiga :)

 

28€ kuus - LM click :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle raha eest, mis te siin kuus suitsetamisele kulutate, saaksite näiteks spordiklubi kuukaardi eest tasuda... think about that!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

päevas 1 pakk Winston 2.80 Kuus 86.80€

kena kopsakas :)


98766-bigthumbnail.jpg

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suitsetan, kuid suitsetan siis kui isu, mitte igapäevaselt. Ma olen suht huvitavt asja tähele pannud, ehk kuna ma suitsetan kas ritmeester moods või al capone siis teen seda päevas 1-3 tükki. Ebakainetel ja veidi teistsugustel päevadel teen küll tihedamini kuid Tallinna sadama D terminalist ostes 5-se ritmeester moodse maksab pakk 2 eurot, bensiinijaamades ja kaubanduskeskustes maksab 5-ne pak aga kuskil 4 juurde suur 10ne pakk jääb 6-7 euro juurde, seega ostan nendest kohtadest erandjuhul. Ei oska õelda palju kuus selle peale kulub kuid millegipärast pean tõdema et valgeid suitse ma ei tee. Ei meeldi lihsat.

Samas suitsen ka vesipiipu ja ainult seltskonnas. Pakki hind jääb 6 euro kanti. Täna just ostsin endale uue vesipiibu kuna eelmine lõpetas töötamise.

 

 

Olen ka olnud ilma suitsetamatta 2010 Novembrist kuni 2011 Maini.

Arvan, et suitsetada siis suitsetada häid asju, kuid parem mitte alustada sellega.

Muudetud liikme ollu12'i poolt

Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Suitsetan, kuid suitsetan siis kui isu, mitte igapäevaselt. Ma olen suht huvitavt asja tähele pannud, ehk kuna ma suitsetan kas ritmeester moods või al capone siis teen seda päevas 1-3 tükki. Ebakainetel ja veidi teistsugustel päevadel teen küll tihedamini kuid Tallinna sadama D terminalist ostes 5-se ritmeester moodse maksab pakk 2 eurot, bensiinijaamades ja kaubanduskeskustes maksab 5-ne pak aga kuskil 4 juurde suur 10ne pakk jääb 6-7 euro juurde, seega ostan nendest kohtadest erandjuhul. Ei oska õelda palju kuus selle peale kulub kuid millegipärast pean tõdema et valgeid suitse ma ei tee. Ei meeldi lihsat.

Samas suitsen ka vesipiipu ja ainult seltskonnas. Pakki hind jääb 6 euro kanti. Täna just ostsin endale uue vesipiibu kuna eelmine lõpetas töötamise.

 

 

Olen ka olnud ilma suitsetamatta 2010 Novembrist kuni 2011 Maini.

Arvan, et suitsetada siis suitsetada häid asju, kuid parem mitte alustada sellega.

kui tobi isu on, siis ongi sõltuvus ju...ise ei suitseta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suits on kasulik just siis kui oled närvis nö maandad pingeid.

Suits ei ole kunagi kasulik...

Sõber otsustas suitsetamise maha jätta ja nüüd pole juba 5 päeva teinud. Kõva mees ja ehe näide, et lambist saab lihtsalt maha jätta. Ta on ka ikka oma mitu aastat suitsu teinud.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.