Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Tartumaa - Suudad enda positsioonil püsida ?

Soovitatud postitused

Tartumaa on veebipõhine mäng mis on realistlik ning sisaldab elulisi näiteid,kuidas tänapäeval pead hakkama saama. Raiduge puid,käige koolis ning harige end. Liituge kohe,ning saage osa sellest uuest ning põnevast mängust!

Varsti tuleb ka uus ja palju ilusam disain :)

http://tartumaa.eolithic.eu

Muudetud liikme rene60'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Disain väga kole, ei taha registreerudagi ennem.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bump , Otsime skripterit .

Fortumos on tiba alla 15 euri puudu , et välja kanda , iga päev tuleb SMSe .

Skriptida oleks vaja autode võidusõit , inimeste rõõvimine , captcha peale panna , et autoclickida ei saaks jne .

Täpsem info MSNist renn47@hot.ee.

Skripter saaks ka umb. pool sellest fortumo rahast siis , kui oma tööd ilusti teeb.

Mängul foorum ka püsti :)


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
BUMP !

Skripterit vaja ikka.

Skripteri leidja saab mängus tasuta 20 krediiti !

 

On vaja veel abi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See mäng EI OLE valmistatud Rene Koka poolt.. Tegelikult on algne skript tasuta internetist saadud, kuid mina olen seda nüüd korralikult arendanud ja teinud igast stuffi temaga.. One Way: Tegelikult küll jah , kui soovi siis lisa MSNi renn47@hot.ee

NB: Mina olen Rene Berkmann , ärge mind Rene Kokaga sassi ajage . ;)


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui mäng on open source alustaladel siis minu mäletamist mööda peab jääma see vabalt levitatavaks. GNU GPL litsentsi teema. Kuna mängu edasisel arendajal pole õigust litsentsitingimusi muuta.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui mäng on open source alustaladel siis minu mäletamist mööda peab jääma see vabalt levitatavaks. GNU GPL litsentsi teema. Kuna mängu edasisel arendajal pole õigust litsentsitingimusi muuta.

 

Nii see on, mänguarendajatele:

 

http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No, kuidas te aru saate see mäng pole võetud netist !

 

See mäng EI OLE valmistatud Rene Koka poolt.. Tegelikult on algne skript tasuta internetist saadud, kuid mina olen seda nüüd korralikult arendanud ja teinud igast stuffi temaga.. One Way: Tegelikult küll jah , kui soovi siis lisa MSNi renn47@hot.ee

NB: Mina olen Rene Berkmann , ärge mind Rene Kokaga sassi ajage . ;)

 

kindel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mina olen rene.kokk kuid algne skript pole netist, saadud ja see on algselt minu tehtud siis tuli rene berkmann aitas mind natuke ja siis võttis failid muutis ftp ja plaksti ml enam faile pole olen m2ngus vaid mode ..

 

Sa ei oska valetada poiss.. Kunagi eksisteeris täpselt sama sourcega mäng , noh küll stiil ja kõik olid teised ( meil enda style ) kuid jh sama.. + sa ei oska mitte udujummigi php , ilmselt sa ei tea mida see tähendabki..


40546.png

NEE48x

46.22.208.201:27017

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei oska valetada poiss.. Kunagi eksisteeris täpselt sama sourcega mäng , noh küll stiil ja kõik olid teised ( meil enda style ) kuid jh sama.. + sa ei oska mitte udujummigi php , ilmselt sa ei tea mida see tähendabki..

 

Tõsi!

 

No mis selle mängu nimi ol i?

 

Vahet pole mis selle mängu nimi oli, sellest on juba enamused aru saanud et sa ei jaga php'st mitte midagi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.