Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Külaline CreepyCraft

arvuti jookseb kokku

Soovitatud postitused

Külaline CreepyCraft

ehk siis milles probla? arvuti töötab mingi 30 min normaalselt peale seda jookseb kokku nii et midagi ei liigu

 

ctrl + alt +del ei saa teha , nuppud ei tööta, MITTE MIDAGI EI TÖÖTA

 

et jh? rekistery tekin puhtaks ei aitanud, viirused kontrollisin jne

 

et jh

CPU: amd phenom II X4 965

RAM: DDR2 4GB

WINDOWS: windows 7 ultimate sp1 64-bit

GRAAFIKA: nividia GeForce GTS 450

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tee n2iteks prosele test. T6mba Prime95 ja vali sealt Benchmark. kui sis testi ajal kokku jookseb on asi proses.


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline CreepyCraft
Author of the topic Postitas

tegi testi ära ja kõik, midagi kokku ei jooksnud, see kõik hakkas minu meelest siis kui kadus elekter ära ja tuli tagasi niiet arvuti tegi nagu ise resa, peale seda hakkas, windows 7 32-bitisel nagu jooksis siis kokku kui mingid filmi vaatasin ja tegi palju asju, aga olen ennemalt teinult PALJU PALJu rohkem ja pole midagi olnud, nyyd proovin windiws 7 64-bittist ja erilist vahet kyl pole.

 

kas on veel midagi et mis fixiks ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline CreepyCraft
Author of the topic Postitas

esimeses postis ju kirjas et kontrollisin viirused ja need kõik selle windowsi enda viirusetörjega, ccleaneriga tegin kõik puhtaks ja kustutasin programme,

 

kuda ma biosis restarti teen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Author of the topic Postitas

Resa jaoks võita BIOSilt patarei ära korraks. Kui resetida tahad siis seda saab BIOS menüüst ja ka ühe jumperiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline CreepyCraft
Author of the topic Postitas

temperatuur on mul arvuti kasti siin esipaneelis ja seal kirjas

 

CPU: 35 max mille olen täna näinud oli 42 seegi siis kui bf3 mängisin

HDD: 32 max oli kuskil 35? maybe

RAM: 38 kui mängin siis kuskil 40

 

hetkelise seisuga oleks nagu kõik korras ainuke asi mille tegin tegin selle peakõveketta mis oli ennem SLAVE tegin MASTERiks ja teine asi lasin selle windowsi enda viirusetõrje maha ja panin AVG see leitis mingi 3 trojad ja 2 neist tean ( 1 sony vegas kaygen ja teine oli nfs kaygen ) 3 oli mingi imelik :D

 

aga jh see windowsi enda oma ytles et midagi pole viga :D aga täna vähemalt on 7 tunti peal olnud ilma crashida :D

 

tänan kiirete vastuste eest :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Creepycraft ma arvan, et meil on sama kast.. Temperatuurinäidiku all on sinine ring jms ?

Mul on ka üks küsimus, ei lähe küll teemaga kokku aga ikka.

Mul on AMD Phenom II X4 955 - 4CPUd & 8GB RAMi - ~3,2GHz.

Varem oli keskmine temperatuur 28 kui midagi ei teinud, nüüd on see miskipärast tõusnud ~30-32. Oskab keegi õelda mis muutuda võis ? Muutsin midagi AMD Centerist, varem oli mul koguaeg 3,2GHz kasutusel, nüüd on 0,8GHz ja kui mingi high-performanced asi tööle läheb siis tõuseb see 3,2GHzle vms. Vahet on tunda, kast ei huuga enam nii kõvasti, kuid temperatuur on tõusnud kastipeal. Näppisin ka overdrive / overclocki seadeid kuid omast arust ei clockinud midagi. Temperatuuri üle 40 ma ei ole kunagi saanud selle arvutiga.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline CreepyCraft
Author of the topic Postitas (muudetud)
Creepycraft ma arvan, et meil on sama kast.. Temperatuurinäidiku all on sinine ring jms ?

 

ma arvan et ei ole :D

mul on sisse ehitatud see värk

 

1246906603_nzxt-lexa-blackline-blue-1-big.jpg

 

seal yleval see sinine selline värk mis on selle nupu kõrval seal see näide

 

mu cpu jahutuseks on natuke selle moodi ( ei leitnud õiget pilti ) aga suht ligidale selline

 

23586_800x600_1.jpg

 

kasutan sellist programmi nimega EPU see kontrollib seda kui kiiresti need tuuletimed liiguvad jne... kui hakkan mängima panen alati turbo peal et seal on kirjas ( turbo all et ) performance ja reliability on nagu peaaegu maxis et nagu need peaks sellel hetkel head olema, muidu kasutan "auto" ehk siis kui teen midagi siis selle järgi ise vaatab kui kiiresti liikutab neid......

 

aga nyyd on uus probla :D see on firefoxiga, vahest HARVA päevas maybe korra, juhtub selline asi et firefox freezib kokku, mitte midagi ei ole video ei liigu ( hääl on ) pean task managerist PROSESSIDE alt ise panema plugin-containeri ja firefoxi kinni ja siis saab jälle olla normaalselt. kypsiset tegin puhtaks, kõik jne et nagu whats the problemo?

Muudetud liikme CreepyCraft'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

dump

 

copy eelmisest,

 

aga nyyd on uus probla see on firefoxiga, vahest HARVA päevas maybe korra, juhtub selline asi et firefox freezib kokku, mitte midagi ei ole video ei liigu ( hääl on ) pean task managerist PROSESSIDE alt ise panema plugin-containeri ja firefoxi kinni ja siis saab jälle olla normaalselt. kypsiset tegin puhtaks, kõik jne et nagu whats the problemo?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
dump

 

copy eelmisest,

 

aga nyyd on uus probla see on firefoxiga, vahest HARVA päevas maybe korra, juhtub selline asi et firefox freezib kokku, mitte midagi ei ole video ei liigu ( hääl on ) pean task managerist PROSESSIDE alt ise panema plugin-containeri ja firefoxi kinni ja siis saab jälle olla normaalselt. kypsiset tegin puhtaks, kõik jne et nagu whats the problemo?

 

Proovi Flashplayerit uuendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
amd on üks sitt prose ka, imet pole et sellised probleemid, koguaeg on nende prosedega probleemid. Inteli prosed on parimad, nendega ei teki probleeme!

 

mul on eelmine prosessor, kui õigesi mäletan siis Intel core i3 530, see mingi max pool aastad oli siis läks läbi, minu meelest AMD peab kõike paremini vastu


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ei tea :D

 

hetkel on cpu 35 ja ram 39


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma olen alati selle poolt olnud, et " Kõik oleneb sellest kuidas sa oma arvutit kasutad " ..

Kui sa igapäev oma protsessorit koormad oma mängudega siis pole vist elukaua eluiga oodata jah. Endal on ka üsna uus AMD Phenom protsessor, kuid tahaksin ka i7't. Temperatuur preagu 29C ja CPU kõigub koguaeg, 5, 12, 22, siis jälle tagasi. Skype, 2MSNi, Photoshop, Chrome lahti.


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma olen alati selle poolt olnud, et " Kõik oleneb sellest kuidas sa oma arvutit kasutad " ..

 

+5

 

Temperatuur preagu 29C ja CPU kõigub koguaeg, 5, 12, 22, siis jälle tagasi. Skype, 2MSNi, Photoshop, Chrome lahti.

 

endal on nagu utorrent, skype, msn, steam, firefox, ( photoshop harva ), EPU, AVG, need mul on nagu kokuaeg lahti :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen alati selle poolt olnud, et " Kõik oleneb sellest kuidas sa oma arvutit kasutad " ..

Kui sa igapäev oma protsessorit koormad oma mängudega siis pole vist elukaua eluiga oodata jah. Endal on ka üsna uus AMD Phenom protsessor, kuid tahaksin ka i7't. Temperatuur preagu 29C ja CPU kõigub koguaeg, 5, 12, 22, siis jälle tagasi. Skype, 2MSNi, Photoshop, Chrome lahti.

 

jah ma olen nõus, et sõltub palju, aga mitte kõik, kuna AMD polnud kunagi olnud kvaliteetne filma, jah neil ATI kaardid on tead, aga prosed on alati pasad olnud:D Vbla uued on paremad, ei tea täpselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.