Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Das is the luxmobile - Eine kleine BMW!

Soovitatud postitused

VIP
Välimus on jah kena, kuid paljudele(kaasaarvatud minule) ei meelde 7 seeria bemmid. Muidugi jutt käib 90-02 bemmidest, uued on teine liiga juba :)

 

See ongi ju 99 aasta bemm. Nagu ma jutust välja loen, siis arvad, et see on 90-92?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See ongi ju 99 aasta bemm. Nagu ma jutust välja loen, siis arvad, et see on 90-92?

 

90-02 on nagu minu arust 1990 kuni 2002, aga ma ei ole moderaatorist targem kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Välimus on jah kena, kuid paljudele(kaasaarvatud minule) ei meelde 7 seeria bemmid. Muidugi jutt käib 90-02 bemmidest, uued on teine liiga juba :)

 

Ur sooo wrong maan. :D Hindan just rohkem vanemaid bmw-sid, uus disain on natuke mööda imo.. ja keda mootor huvitas: 728 2.8L 142kW (onul täpselt sama), veab isegi seda laevukest. //aasta kohta, E38 728 mootoritega tehti 1996-2001


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ur sooo wrong maan. :D Hindan just rohkem vanemaid bmw-sid, uus disain on natuke mööda imo.. ja keda mootor huvitas: 728 2.8L 142kW (onul täpselt sama), veab isegi seda laevukest. //aasta kohta, E38 728 mootoritega tehti 1996-2001

e30 ainus bmw mis mulle vist peale läheb ainsana


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
90-02 on nagu minu arust 1990 kuni 2002, aga ma ei ole moderaatorist targem kindlasti.

Jah minu viga.

 

Jaanus, mis pillist saanud on? Nurrub ikka?

See mis ma siin jagasin, on kahjuks Reeno Mätliku ohver. :(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidu ilus auto, aga sellise auto hooldamine on väga kallis. Muidugi kui meeldib mööda lammutusi joosta ja ise parandada, siis ei ole vahet.

 

Peale ilus velje ei muudaks siin midagi, siiski saksa luksusklass ju.

 

Jõudu ja jaksu hoidmisel.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kahjuks ei kuulu antud sõiduk juba pikemat aega minu omandisse. :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.