Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Sony ericsson xperia imei vahetamine.

Soovitatud postitused

Külaline jkymmel

Äkki seletad mis moodi lukku pandud? Kas ei saa helistada või üldse telefonile ligi. IMEI kood on muidu püsiv, kui see blokeerida, ei saa helistada jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah ei saa helistada:) Ja imei kood ei ole püsiv. Vanasti tehti seda igas keldripoes 100kr eest. Aga kuna see on nüüd seadusega keelatud.Ideeliselt peaks imei muutuma kui software ära vahetada.Aga noo pole sellega ise tegelenud ja inimesed kellel asjast aimu pole ärge postitage jama siia.


pwntmsg.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Uurisin, ja vabandan, tõesti, see on võimalik. Ütle täpne mudel, äkki netis on midagi. Vend mul tõmbas igast moditud tarkvara endale, küsin talt ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ära kekka selle leitud teloga siin , mul 2 kuud tagasi äkki kadus täpselt sama mudel ära ? Tulen vaatan kas on see sama ?:)

 

See oli vihje sellele et ma sinuasemel ei kelgiks ega räägiks konkreetsest isendist , küsi kuidas miks ja mida , kui asjanina leitud räägid mudelist jms .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kled ahvipärdik ma lasen sind warnida panin selgelt kirja nendel kes asjast ei tea pole mõtet postitada.Kindlasti ma varastan endale telefoni kuigi pole aimugi kuidas imeid muuta. Hoia eemale siit oma lollide postitustega. Järgmised inimesed lasen warnida


pwntmsg.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kus nüüd tulid sõnad,kas eestikeelseid roppusi ei oska? oled venelane ning varastasid selle telefoni.

seepärast soovid imei koodi crackida, ownerile telf tagasi sest sul on "pohhuuujh" :D

 

 

Kuule aga äkki ma tulen vaatan telefoni üle ?

Semul kadus selline ära , heameelega vaataks asja üle siis, paberid asjad kaasas :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

anna oma IMEI kood, selle saad tagakaanelt või kirjutades *06# helistamis kohas .

mul endal on sama telefon.

Nii palju kui ma seda uurisin, siis asi on selles, et jah, see on võimalik, aga selle eest küsitakse raha. leitsin ka vastava koha kust küsitakse näiteks minu pilli koodi eest £39.99

Muudetud liikme Ind1go'i poolt

dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

IMEI ei ole tarkvarapõhiline.IMEI'd saab software'iga vahetada ainult üksikutel telefonidel, mis on üpriski vanad.Seda kindlasti ei ole võimalik teha programminga Sony Ericson Xperia.IMEI on paigaldatud telefoni kiibiga, kui soovite vahetada IMEI'd, peate vahetama kas IMEI kiibi või siis telefoni emaplaadi.Võin kindlalt väita, et Sony Ericson Xperia IMEI vahetamiseks läheb vaja teada inimesi ja ise seda ei saa teha.

 

Teooria on väga kerge.

 

1)Võtke üks vana telefon.

2)Eemaldage mõlemalt telefonilt musta värvi RX12 Kiip

3)RX12 Kiip asub pea alati aku ja raami all.See on ka ainukene kiip millele on graveeritud "RX12"

4)Vahetage vana ja uue telefoni RX12 Chip'id ära ja tehtud.

 

Teooria oli küll kerge, kuid kui keegi hakkab ise kodus üritama RX12 kiipi kätte saada siis see lõppeb sellega, et tõenäoliselt on kiip katki ja ei kõlba kuhugile.

Muudetud liikme Crackhackforum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen ka aru saanud et see pole võimalik nö läbi veebi. Lootsingi siit leida kedagi oskajat, kes võiks mõistliku tasu eest mul selle koodi vahetada.

Soovitaksin otsimise lõpetada, kuna Eestis ei ole väga palju inimesi kes suudavad sellist asja kvaliteetselt teha.Eks neid "Teen ilma probleemita ära" inimesi on kindlasti palju, kuid ise asi kas telefoni tagasi saab ja kui saab kas siis ka tervelt? :D

 

See on siis Asfaqi tehtud video sellest, kuidas vahetada IMEI'd.Keda huvitab, siis see annab ülevaate asjast. :)

 

Muudetud liikme Crackhackforum'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.