Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Mis teie jõuludeks saite?

Soovitatud postitused

VIP

Mis siis teie saite jõuludeks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjutasin jõuluvanale ja soovisin cashy+kommi...vanemad + 2xvanaemad(isad)= 150€

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toreda õhtu pere ja sugulastega.

 

Ei hooli kingitustest, kuigi pere annab siiski raha.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil pole kunagi kombeks raha kinkida. Mina sain siis Lacoste lõhna, pusa, t-särgi ning vöö. Ülimalt rahul, et mul on selline perekond. :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmmm...Vanemad peavad mind vist väga ebahügieeniliseks :heh: .Sain duššigeeli ja sokke.Peaksin õnnelik olema, et üldse midagi sain tegelt, sest olen juba täisealine.

Aga vanaema ja pärisisa teevad ka veel vist midagi, kuigi ma ei soovi ise neilt midagi.

Ema pidi veel mulle vist jalakaitsmed ka ostma.Need umb. 30 eur.

Ma ise ütlesin perekonnale, et ma ei taha mitte kui midagi, sest mul polnud endal ka rahaline seis nii hea, et neile midagi teha+ mul veel 5 õde ja venda, kes kõik minust nooremad.

Nüüd tuleb aastavahetuseks valmistuda. :cheeers:


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Foofy kui küsida tohib siis mis ise ka said ? ise muidu 30 euri + muud paska :D

Lõhna, 40 Euri, IPhone ümbrise, uued kõrvakad, riideid ja muud pudi-padi.Täna saan veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina sain siis MEXX lõhnaõli, rahakoti, 2 ülivinget T-särki, kommi, šokolaadi, 30€ sulas ja 30€ väärtuses Rocca Al Mare kinkekaarte.

 

Homme lähen teiste vanavanemate juurde, kus on ka minu tädi koos perega. Suure tõenäosusega saan ka sealt midagi ;)

 

Ise olen jõulutega rahul, peaasi ongi see, et saaks koos tuttavatega mõnusalt aega veeta.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain uue telfa Sony Ericsson XPERIA X8 -.-, mida vanemaks saad seda odavamaks lähevad jõulud vist.

Mdea see telefon nüüd teab mis odav küll ei ole, aga kui arvad, et see odav siis oled minu arust lihtsalt ära hellitatud.Aga jah nagu berry ütles pole j?ulude m?te kingid vaid, et saaksid tuttavate ja perega olla.Kuigi ega ma ei väida, et kinke poleks tore saada :).

 

Ise sain 130 eurot, pusa ning värskendava vana tallinna :).Ja muidugi ka perega koos veedetud aja :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sain uue telfa Sony Ericsson XPERIA X8 -.-, mida vanemaks saad seda odavamaks lähevad jõulud vist.

Mdea see telefon nüüd teab mis odav küll ei ole, aga kui arvad, et see odav siis oled minu arust lihtsalt ära hellitatud.Aga jah nagu berry ütles pole j?ulude m?te kingid vaid, et saaksid tuttavate ja perega olla.Kuigi ega ma ei väida, et kinke poleks tore saada :).

 

Ise sain 130 eurot, pusa ning värskendava vana tallinna :).Ja muidugi ka perega koos veedetud aja :).

Ei ole midagi ära hellitatud, oleks hellitatud ma oleks ma mingi uue läppari saanud, 99 eurot maksab Tele2'es see telefon.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.