Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kõige ilusam stiil XP'le?

Küsimus

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Ei tea , kas kõige ilusamad siin aga esimene mis pähe tuli oli selline leht : http://customize.org/browse/xpthemes/popular

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Ei tea , kas kõige ilusamad siin aga esimene mis pähe tuli oli selline leht : http://customize.org/browse/xpthemes/popular

Ei leidnud sealt midagi, aga ikkagi tänan postitamast :). Kolan seal veel ringi kui aega leidub.

Ütleme et Kõige paremad on alati rahaEest ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ei tea , kas kõige ilusamad siin aga esimene mis pähe tuli oli selline leht : http://customize.org/browse/xpthemes/popular

Ei leidnud sealt midagi, aga ikkagi tänan postitamast :). Kolan seal veel ringi kui aega leidub.

Ütleme et Kõige paremad on alati rahaEest ;)

Võib öelda küll jah.


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mul tekkis selline küsimus, et kas se arvutit aeglasemaks ei tee kui XP'le teise stiili peale panna? :unsure:

Endal on Windows 7 theme peal, ei ole vahet märganud.Kuid nende tõmbamisega soovitan olla ettevaatlik, enne soovitan teha taastepunkti.

:thanks:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

+ võib tulla palju fiiruseid :)

kui tõmbad alla "x" lehtedelt :)

olen kunagi ammu saanud korraliku viiruse selle pärast et tõmbasin XP-lme Teema !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

MSi enda theme, Zune. Googeldades peaksid selle leidma. Kerge preview ka -

http://www.blogiseverything.com/files/p ... 0Theme.jpg


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Endal selline: « click »

Tiri siit: « click »

 

:coolio:


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Endal selline: « click »

Tiri siit: « click »

 

:coolio:

Kas sellel ainult must theme? Endal seven remix ning seal kõik värvid olemas ainuke asi on see,et "aknad" ei ole ümmargused nagu sinu poolt välja pakutud varjandil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mul tekkis selline küsimus, et kas se arvutit aeglasemaks ei tee kui XP'le teise stiili peale panna? :unsure:

Endal on Windows 7 theme peal, ei ole vahet märganud.Kuid nende tõmbamisega soovitan olla ettevaatlik, enne soovitan teha taastepunkti.

:thanks:

Äkki seletaksid lahti, mis see taastepunkt üldse on :unsure: ?


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et see on nagu varukoopia, mis salvestab su sätted ja muu sellise

Oletame, et tõmbad endale selle samuse Zune theme'i, kuid paele selle tõmbamist ning mingiajalist kasutamist lakkab mingi programm töötamast, või siis arvuti ei käitu just nii nagu vaja.

Põhimõte on see, et kui sa tõmbad mingisuguse programmi, mis keerab su arvuti tuksi ning selle programmi uninstallimine midagi ei muuda siis taastepunkt peaks su endised sätted taastama.

Viiruste jms korral sellest vist abi ei ole ning juba kustutatud faile ka ei taasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et see on nagu varukoopia, mis salvestab su sätted ja muu sellise

Oletame, et tõmbad endale selle samuse Zune theme'i, kuid paele selle tõmbamist ning mingiajalist kasutamist lakkab mingi programm töötamast, või siis arvuti ei käitu just nii nagu vaja.

Põhimõte on see, et kui sa tõmbad mingisuguse programmi, mis keerab su arvuti tuksi ning selle programmi uninstallimine midagi ei muuda siis taastepunkt peaks su endised sätted taastama.

Viiruste jms korral sellest vist abi ei ole ning juba kustutatud faile ka ei taasta.

Sa mõtled seda "Last Configurationit"? Seda, mis sealt F8'st lahti tuleb?


texas.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.