Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vaadake siia! Runescape sulgetakse järgmine aasta !

Soovitatud postitused

VIP

Nii, Millepärast tegi runescape sellise lolli duel update? Miks ta pole ühtegi normaalset update teinud? Sest ta suretab selle aeglaselt välja. Jagex teeb hetkel 2. Uut mängu mis registeerisit hiljuti. Ühe nimi on Mechscape ja teine Funorb. Pilte veel pole kuid peaks see teoks varsti saama 2008 Aastal. Ise otsustate mängite või mitte. Kui maha läheb ärge nutma tulge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siis tulevad uued paremad mängud peale. Mul suht pohhui olengi rs-ist tüdinud. Tahaks midagi uut

 

Ja mõelge ka selle peale et kes siin nutma saab hakata kui rs2eesti kaotab oma mõtte kui rs kaob.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

ja reit pannakse kinni kuna seal käib nüüd vähem rahvast.

kuule kasva suureks. nad ei pane seda kinni, kuna sealt mingil määral raha tuleb ja pealegi nad alles uuendasid oma maksmis süsteemi. üleüldse oli inimesi kes kunagi ühestki updatest kuuldagi ei tahtnud aga need söödi RSC kaotamisega välja, vaid mõnisada inimest veel saab seda mängida.

 

mis sa selle teema alustamisega saavutada üritasid? minu arust võiks sellised mõttetud teemad koheselt lambist ära kustutada.

homme tuleb mingi vend ja kirjutab et autod surevad välja kuna lumi tuli maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ja reit pannakse kinni kuna seal käib nüüd vähem rahvast.

kuule kasva suureks. nad ei pane seda kinni, kuna sealt mingil määral raha tuleb ja pealegi nad alles uuendasid oma maksmis süsteemi. üleüldse oli inimesi kes kunagi ühestki updatest kuuldagi ei tahtnud aga need söödi RSC kaotamisega välja, vaid mõnisada inimest veel saab seda mängida.

 

mis sa selle teema alustamisega saavutada üritasid? minu arust võiks sellised mõttetud teemad koheselt lambist ära kustutada.

homme tuleb mingi vend ja kirjutab et autod surevad välja kuna lumi tuli maha.

 

5+ Tekst:D

 

Ega jah ma arvan et ennem pannakse need mängud juurde ja runescape jääb kah alles kui lampi lihtsalt kustutavad ära, sa mõtle peaga tiba myss.

Irw sellekaoks peab ikka väga ull runep*d* olema et nutma hakata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema mõtetu ainult see uute gamede värk.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D uus pela tuleks peaks kohe alguses min***d holyday itemeid korjama :D xD . ja siis nii aasta kahe pärast sisse logima :D

Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ja reit pannakse kinni kuna seal käib nüüd vähem rahvast.

kuule kasva suureks. nad ei pane seda kinni, kuna sealt mingil määral raha tuleb ja pealegi nad alles uuendasid oma maksmis süsteemi. üleüldse oli inimesi kes kunagi ühestki updatest kuuldagi ei tahtnud aga need söödi RSC kaotamisega välja, vaid mõnisada inimest veel saab seda mängida.

 

mis sa selle teema alustamisega saavutada üritasid? minu arust võiks sellised mõttetud teemad koheselt lambist ära kustutada.

homme tuleb mingi vend ja kirjutab et autod surevad välja kuna lumi tuli maha.

 

Ei panda? Aga miks, Raha on neile tähtis ja kui nad teevad 2.Uut mängu ja inimesed sinna koondada toob neile vägagi suuremad summad taskusse.

 

Ja pureja peni. Tead mis, ma ei mängigi ruuni, sest tean et on olemas sinuvanused täiesti piidorid kes arvavad endast kõike..

 

EDIT: Nad suretavad selle vaikselt et koondada need mängijad teise ja (Veel paremasse mängu). Nii see on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Owners12. Mind ei huvita 12 aastase väited. JAGEX REGISTEERIS PAAR NÄDALAT TAGASI 2. UUT MÄNGU.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rofl olete ägedad nüüd v?

Toote äkki meile kah allika kust te selle kõik võtsite?

Keda see kotib et jagex need mängud regas jah rune on küll mõtetuks läinud aga see ei tähenda et rune kinni pannakse krdi ****

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nii, Nimelt laste väljamõeldis? Vaevalt. http://www.rscdaemon.org/~rscd/index.php Räägib sellest põhjalikult. Enne sinna foorumi teie ei saa kui invite olemas. See on rscd foorum kes veel ei tea. 2. Inimest saavad sinna foorumi minna siit Mina ja Eo reborn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle ma lugesin runescape.com kodu lehlt et neil tuleb 2008 a jaanuaris uus skill (vähemalt sain ma niiaru , eriti ei wiitsinud lugeda ) ja kinnini nad selle waevalt panevad nad ennem kaotavad f2p teevd kõik serverid tasuliseks nii et karta ple midagi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Alusetu jutt , Noobid proovivad millide hinda taas miinimumi viia kuna tehti see uus uptate ffs.!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol 1 lollimaid poste selle kuradi happy foorumi scammi jutu kõrval... aga asi vaikselt areneb myss ei ütlend et ta on americas :D enam.... aga noh see on tõesti idiootsus et nad selle kinni paneks... nad panid ka rsc niiöelda kinni aga hetkel mängib seda ikka kuskil 1k inimesi ja kuna seda saab mängida aint p2p ... ehk siis kuskil 5-7k tuleb neile selle pealt raha , siis nad on sellega nõus et see on alles.... ja noh kui rsis on like 1m ppl siis vaevalt nad järsku võtaks selle mängu ära lihtsalt... nad saavad sealt sitaks raha ennem nad müüks selle kellegile maha mingi summa eest kui selle niisama kinni lükkaks... k thx bye... said 2 idiootse posti tegemise koha omale....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.