Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mingi jama tuli seoses amxban ja foorum.

Soovitatud postitused

Tere, et mul on selline probleem et ostsin omale 69 serveri, tahtsin hakkada phpmyadmin parooli vahetada (ilusti oli valik olemas, et muuda.) Tegin kõik ära, parool oli mulle teada, üles kirjutatud. Kuid hakkasin sisse logima selle parooliga, millega tahtsin, ei lasknud. Nüüd hakkas tänu selle ka foorum ja amxban jamama.

Access denied for user 'bs3033_69servers'@'localhost' (using password: YES) [1045]

Kuidas seda võimalik parandada.

 

Tänud! Kuna ma midagi muud phpmyadminis ei muutnud, siis email ja sellised asjad on eelmise omaniku käes.

 

Loodan, et saan korda.


Mis asja ma siia kirjutama pean?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

amxbansi confist muuda phpmyadminid ka õigeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole veel nii tark sellel alal. Kuna ma ostsin serveri ära, siis mingeid phpmyadmin ja mingeid muid peale filezilla ei tõmmanud (vist), siis kus paganast see config asub.

 

Kui lähen amxbani (admin list jne.) lööb selle teksti ette Access denied for user 'bs3033_69servers'@'localhost' (using password: YES)

Uurin veel seda asja ning loodetavasti leian ise vastuse.

 

 

Nüüd peaks kõik korras olema, kuid see paganat ei logi ikka sisse ...


Mis asja ma siia kirjutama pean?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.