Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas mängida LoL-i mõistulikult

Soovitatud postitused

Nii siis , ma arvan , paljud teist ei saa õigele pointile alguses pihta , ntks feedite ja surete, saate ganke jnejne.

oskan teid aidata.

kellele ei paku huvi, siis 2rge ka kommenteerige, tooge kriitikat ja muud esile.

Niisiis, mis point sellel jutul on mis ma räägin?

1) õpetan teid mängima ohutult,

2) õpetan teid mängima teistest üle

3) õpetan teid mängima nii , et teist oleks ka tiimile kasu

4) õpetan teile kasutama õigeid itemeid ( mida championile vaja poest on )

5) mis on boonused peale mängusiseste tegurite

 

Alustame 1. peatükist nagu üleval on

 

Mis on siis ohutu mängimine?

 

1 kindel roll on mängus see, et te ei feediks ( ei sure vastasele pidevalt põhjuseta) . asi on lihtne, MÄNGIGE MINIONIDEST TAGA POOL, te peate tajuma piiri ära, kuna see vastane on agressiivne, ja mis sellest järeldub, enamus reaktsioonidest on see. kui vastane muutb sulel agressiivseks, ja sa oled enamvähem juba üle poole mapi ( vastase poole peal) võib tulal keegi gankima ( jungler , mid ja ka keegi teine) , mis selle vastu teha et te ganki ei saaks?

1) ostke oma liinile 1 ward ja soovitan isegi neid mitu osta, sest selle aeg saab otsa mingiaeg,

2) sinu tiimiliikmed peavad andma märku sulle, et tema linilt on vastane kadunud , öeldakse siis "ss" , see peab tähendama et tema liinilt on kadunud keegi, kui näed et ütleb näiteks malzahar , vaatad, malzahar on mid-is seega midist on kadunud ja ise taganed ja vaatad et sa ei lange ohvriks, mis toob sisse vastasele killi, ning 2 assisti, ( raha )

 

 

2. kuidas aga mängida vastasest üle?

 

Nii, siin on see raskem asi, et teada kuidas vastast killida, peate te tundma kõikki mängusolevate championite skille, nende tugevusi, nende võimeid ja mida see sulle teeb

Ma ei hakka teile championite kohta tooma näiteid, kui vaja küsige julgelt seletan teile kõikke mida te tahate, ükski küsimus pole rumal, kui ma oskan vastata!!

Aga pöördume ikka sellejuurde kuidas mängida üle?, kõigeparem on draftmodes m2ngida, kui te enamvähem näee, kus keegi mängib, siis te ka teate kes mida teeb , tiimi koosseis peaks väljanägema nii

mid:(ap carry alati) top: pooltank ad/ap bot lane ( ad carry ja support )jungle: ( pooltank ad )

seega kui ntks teil top solos on 1n1, siis te püüate leida vastasel nõrgakoha, kas vahepeal lasete skillidega, kui ei mõju ( lifestealib tagasi kuidagi) , siis püüate keskenduda lasthittide võtmisele ( hittide minione viimase hitiga)

'Kui teil on raskusi ära killimisega siis palute abi jungle või mid lane tegelaselt, sellist asja pole vaja teha, " ah äkki tapan ära, " , keerate m2ngu enda kui ka tiimivastu. mul oleks teile parem seletada kui küsite nii , 0teie champ: vastase champ:

 

3. Kuidas oleks teist tiimile ka kasu kui te mängite?

 

1. gankige teisi leine , aitate vastast killida vms muud moodused ( aitad turreti hävitada jne )

2. Mängus olevad 2 tugevad neutral monsterit : dragon(kergem) ja baron ( raskem)

drragoni võtmine 5n5 mapis 200gold ,

3n3 mapis dragon peaks olema 320gold (vist) TERVE TIIMILIIKMED SAAVAD RAHA

 

PEamine kasu on tiimile see, kui te aitate killida vastaseid ja ise ei sure ja ei lase vastasel üle farmida (minionide tapmist pean silmas)

 

 

4. Õiged itemid championitele mida oleks vaja

 

Olen näinud kuidas paljud mängivad tank chare pure ad/ap peale, mis ei too tiimile kasu ja feedib vastaseid, asjal peab olema loogika sees.

Kui champion on melee assassin!!!, siis te peate ta tegema pooltanking , mis se tähendab?

üldiselt tehakse ntks sellised itemid, toon näitte irelia buildist;

Algusest peale , : philosopher ston --> mercury treads --> trinity force ( alustage phagega) ---> guardian angel ---> banshees beil ( kui on apd / stunni ja muid selliseid häirivaid burst champe vastas) ---> atmas impaler ---> müüte philostone.i ja ostate warmog-i

 

Miks aga pooltank on parem kui full attack damage ?

esiteks, atmas ja warmogi effekt annavad juba att dammi 2% full hp pealt juurde , lvl 18 selle itemitega on 3300 hpd , sellest 2% on t2itsa hea kogus, kuna see on ainult plussiks, ning magic resist ja armor on teil 160+ mis kindlustab teile selle, et te kiiresti ei sure, vaid saate eluspüsida teamfighti lõpuni !!

 

 

5. mänguvälised tegurid

 

ainult üks ja ainuke asi on veel, see on runed

 

Kui te valite kas osta champione või runesi, siis valige alati runed, miks?

Esiteks, teil on endal mugavam ja tõhusam mängida, alla lvl 22 pole mõtet ostagi neid, kuna siis saate viimase taseme runesid osta, mis on kõige paremad.

Milliseid osta, enamvähem on nii, jungleritele tehakse, pool ja pool att damage ja att speed, ning cooldowns / mana regen

 

ad ranged carrydele : ad speed ja damage

 

mid: kindlasti on mõtetu teil teha full abilitypower, kõige levinuim ka TSM / SK /fnaticu mängijate poolt on see et tehakse : AP DAMAGE , AP PENETRATION NING MANA REGEN PER LEVEL JA OSAD MANA REGEN PER SECOND

muidugi soovitan teil ka vaadata lol-ist kulsamate mängijate proffiile, kudias n eil runed paigutatud on: leiate enda proffiili juures asuvast search name alt. ntk hea moodus, otsite ranked teamide alt: "SK" , 5 -6 mängijat vaatate nende proffiile sealt mis on privaatsed.

 

Mis peaks olema teile kõõige tähtsam, Võtke creepidel ( minionidelt) last hitte, kuna siis ei ushi te oma liini, ehk siis minionid lähevad vastase turreti alla, kus te enaxp ei saa, kui lähete, on võimalus saada ganki junglist, seega, kui vastane pushib annate m2rku oma tiimikaaslasetele, et keegi tuleks ganki, free killid tuleb alati ära võtta, ning aitab teid alati

 

Kui on küsimusi andke aga tulla, ei kontrollinud kõikke ,seega võib vigu esineda loodan et sain teile olla kasuks,

 

 

Kuidas tunda õppima kõikki championite skille ja asju on see: mängige sõbraga / kellega iganes, | all mid all random, se on see saate suvalise champi,

kes enne sureb v6i siis turretini , kes enne turreti saab maha, see on v6itnud, ., sealt tean ka mina kõikki champione .

 

Häid nippe , trikke, asju saate teada ka Meiega mängimisel , oleme teamspeak 3 ja aitameteid alati!!

 

Server list ja "lastekodu FNS " minu nimi seal: risto

 

Loodan, et näeme peagi teamspeakis ja lol-is!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kirjavigasid võiks vähem olla, muidu suht korralik õpetus.

 

Mis peaks olema teile kõõige tähtsam, Võtke creepidel ( minionidelt) last hitte, kuna siis ei ushi te oma liini, ehk siis minionid lähevad vastase turreti alla, kus te enaxp ei saa, kui lähete, on võimalus saada ganki junglist, seega, kui vastane pushib annate m2rku oma tiimikaaslasetele, et keegi tuleks ganki, free killid tuleb alati ära võtta, ning aitab teid alati
sellest on kuradi raske aru saada ^^

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kirjavigasid võiks vähem olla, muidu suht korralik õpetus.

 

Mis peaks olema teile kõõige tähtsam, Võtke creepidel ( minionidelt) last hitte, kuna siis ei ushi te oma liini, ehk siis minionid lähevad vastase turreti alla, kus te enaxp ei saa, kui lähete, on võimalus saada ganki junglist, seega, kui vastane pushib annate m2rku oma tiimikaaslasetele, et keegi tuleks ganki, free killid tuleb alati ära võtta, ning aitab teid alati
sellest on kuradi raske aru saada ^^

ma olin sitaks väsinud juba kirjutamast, ma hiljem kirjutan selle uuesti, seda l2bi mikri ja m2ngus olles lihtsam seletada-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kirjavigasid võiks vähem olla, muidu suht korralik õpetus.

 

Mis peaks olema teile kõõige tähtsam, Võtke creepidel ( minionidelt) last hitte, kuna siis ei ushi te oma liini, ehk siis minionid lähevad vastase turreti alla, kus te enaxp ei saa, kui lähete, on võimalus saada ganki junglist, seega, kui vastane pushib annate m2rku oma tiimikaaslasetele, et keegi tuleks ganki, free killid tuleb alati ära võtta, ning aitab teid alati
sellest on kuradi raske aru saada ^^

On möeldud, et sa teeks minionitele last hitte(Viimane Lask et saada kulda ja sa ei trügiks oma minionitega nende turreti alla) ja siis on kergem vastasel jungleril sind üllatada ja lõpuks ka tappa kuna flash range on päris väike. Ja kui vastane on teie lane pushinud siis tuleks kutsuda oma jungler gankima, tavaliselt saab sellest aru iga jungler millal gankida ja millal mitte.


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei saa mitte sittagi aru, kui aus olla. No offence tho, saan aru, et sa tajud mängu, aga väga väga sitt guide.. :D

Väga raske aru saada algajale kindlalt.

okei, ma õpetan siis suuliselt, koguks kokku inimesed kes tahavad kuulata, kui järgite seda mida ütlen, pole teile ka vastast top mängijate seas, aga te peate ise mõtlema uusi taktikaid enda jaoks juurde koguaeg, samas mängus kaks korda samat asja pole mõtet kasutada, pmst, kas teil teamspeak3 on olemas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

skype nimi mul : potsa123

 

lisage, olen valmis teid juhendama !!!, kuna mulle meeldib seda teha, inimeste aitamine on mulle alati meeldinud. kui oleks rohkem inimesi koos, oleks parem ka samas . aga ma v6in ühele ka r22kida korraga, ma arvan, samal ajal kui seletan, oleme koos custom games ja samal ajal seletan teile seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.