Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kanep viis teismelise poisi hullumajja

Soovitatud postitused

Aastaid kanepit tarbinud noormees sattus psühhoosiga psühhoneuroloogia kliinikusse ning on tunnistatud invaliidiks. Psühhiaater Anne Kleinbergi sõnul on ka mitmeid noori, kes juba esimesel narkootikumide tarbimisel saavad üledoosi ja surevad sinnasamasse hingamisseiskuse või oksendamise tõttu.

 

Väikelinnas elav 17-aastane Kaarel oli veetnud aastaid üksipäini arvuti taga istudes. Arvutile pakkusid vaheldust peod, kus Kaarel proovis vanemate äraolekul ka uimasteid. Tihti leidsid Kaarli noorem vend või tema ema tuba kraamides kanepipiibu või paberinutsakuid kahtlase lehepuruga. Vanemad vaid noomisid poissi, kuid midagi tõsisemat ette ei võtnud. Tähelepanuta jäänud poiss muutus järjest eraklikumaks ning veetis arvutis mõnikord ühtejärge kolm ööpäeva, kuni väsimusest kokku kukkus, kirjutab Pealinn.

 

Vahetult enne ülemöödunud jõule tabas koju tulnud vanemaid šokk: alasti Kaarel istus läbinüsitud veenide ja torgitud kaelaga diivanil vereloigus. Läheduses lebas kipsinuga, millega ta oli proovinud enesetappu teha. Kohale kutsutud kiirabi tuvastas, et Kaarel oli tarbinud ka tugevaid rahusteid. Oleksid vanemad veidi hiljem koju jõudnud, oleks poiss juba surnud, seekord õnnestus arstidel noormees päästa.

 

Pärast elule turgutamist sattus Kaarel psühhoneuroloogia kliinikusse, diagnoosiks kanepist tingitud psühhoos. Noormees tunnistas, et kuulis oma peas hääli, kes järjest nõudlikumalt käskisid tal ennast tappa. Haiglas tuli ette, et Kaarel peksis vihahoos seinu. Ise oli ta sel ajal justkui unes, millest siis jahmatuse ja piinlikkusega ärkas.

 

Paar aastat hiljem on Kaarel kosunud ning õpib kutsekoolis eriala, mis talle meeldib. Tal näib minevat hästi, kuid seda vaid ravimite hinnaga, mida ta elu lõpuni iga päev võtma peab. Kaarlile on määratud ka invaliidsus, mille tõttu ei saa ta näiteks kunagi autojuhiluba.

Allikas:http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/kanep-viis-teismelise-poisi-hullumajja.d?id=63131844

 

Mis arvate sellest loost? Ise olen umbes 2a suitsetanud 2-3x nädalas max, olen 17a ning tunnen end täiesti normaalse ja ELAMISKÕLBLIKUNA.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa ainult kanepit tarvitad siis siukest asja sul küll ei peaks juhtuma.

Nii palju kui olen suitsetanud siis nii palju võin öelda,et muutun rahulikumaks,lihased lõdvestuvad ja palju muud.Ei hakka kõike välja tooma kuna kes suitsetavad eks nad ise teavad mis effekt on kanepil.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on sama idiootne jutt nagu järgnev:

PEALKIRI:Poiss sai kooli sööklas surma süües kartulit.

Uudise sisu:Enne seda oli ta endale veeni süstinud korralikus koguses narkootilist ainet ja oli nädala aega söömata ja joomata.

Ei õigusta küll kanepi tarvitamist(pean seda suht idiootsuseks) aga olen siiski realist- kanepi suitsetamine oli siin arvatavasti pisitegur.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

the fuck ? Kanep seda küll nüüd ei tee, juhul kui ta ei tõmmanud mingit immutist( korraliku keemiaga läbi immutatud, mis võis tekitada mingit fucked up shiidi pika aja peale)

 

Seda nüüd kanepi süüks tembeldada on vale, ise olen üle 3a. olnud igapäeva suitsetaja, pikim paus selle ajapeale on olnud kuu aega. Mingeid helisid peas ma pole kuulnud ja kanep pole mul kuidagi ära kamminud so wtf ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
the fuck ? Kanep seda küll nüüd ei tee, juhul kui ta ei tõmmanud mingit immutist( korraliku keemiaga läbi immutatud, mis võis tekitada mingit fucked up shiidi pika aja peale)

 

Seda nüüd kanepi süüks tembeldada on vale, ise olen üle 3a. olnud igapäeva suitsetaja, pikim paus selle ajapeale on olnud kuu aega. Mingeid helisid peas ma pole kuulnud ja kanep pole mul kuidagi ära kamminud so wtf ?

Palun loe:

http://kanepitemp.wordpress.com/2011/06/15/kas-kanep-teeb-hulluks/

 

Crackhead.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Raoul Duke

Irw, see vend sõi kindlalt endale midagi muud sisse, või siis äkki suitsetaski aasataid ja kui ise oli veel vaimselt ebastabiilne, kruttiski ära. Helid peas, no irw tõesti. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.