Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Raamatud.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sain mõned päevad läbi Kertu Rakke "Diana Klas" -iga. Ehk siis seltskonnaajakirjanduse "lemmik". Ma olen ikka alati olnud arvamusel, et kuulsuste elu on ilus ja roosiline. Aga nüüd kui see raamat on läbi, siis pean oma sõnu sööma. Väga hull elu on olnud. Alates sellest hetkest, kui oli täiskasvanumaks sirgunud. Aus olla, siis sai raamatut lugedes isegi pisaraid poetatud, et millised kohatud inimesed Eestis elavad.

 

Parimaid raamatuid on Valev Uibopuu "Janu". Suured kiidusõnad aind selle raamatu kohta! :)

Muudetud liikme Kaisa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kooli kohustuslik kirjandus Karl Ristikivi "Hingede öö". Väga kummaline raamat ja raske loetav. Ei soovita küll eriti kellelegi, niipalju kui ma kuulnud olen, siis kõik pidasid seda raamatut imelikuks. Suurt midagi aru ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimati sai loetud E. M. Remarque "Taeval ei ole soosikuid". Teema veits igav oli minu jaoks aga no väga hull ka polnud :P


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tea mis nali on, pole hetkel kohustuslikke raamatuid enam.

Lemmik raamat: "Kuristik rukkis"

Ise väga raamatud lugema ei kutsu aga kui loen raamatu läbi, satun hoogu ja loen kohe hoobilt 3-4 raamatut paari päevaga.


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Wensley Clarkson "Orjatarid" tõsilood orjusest 1990. aastatel.

Üsna kole, mis maailmas sünnib. Samas kui seda lugema hakata, siis üsna raske käest panna..

Ühesõnaga ülekogu maailma on väga palju orjapidajaid, kes on sunniviisiliselt. Ühel naisel tõmmati suurte tangidega kuldhambad välja, teist sunniti sõnnikut sööma. Üks mees hoidis keldris viit naist vangis ja püüdis neid rasedaks teha. Viiest üks naine suri ja mees tükeldas laiba. Kuna see mees söötis naistele koera konservi, siis lisas konserv ka inimliha, mille oli eelnevalt lasknud läbi hakklihamasina.

Muudetud liikme Kaisa'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Terry Pratchett'i Kettamaailma sarjas on siiani kõik päris huvitavad olnud. OLõpetasin eile 18. raamatu "Maskeraad". Raamatuid on huvitav lugeda kõigerohkem 4-5 korraga ja vahepeal midagi muud lugeda sest tegevus võib vahest veits tüütuks muutuda :D Samas on hea lugeda ja mõistatada, mis järgmisena juhtub, ja kuidas raamat lõppeb, sest tegevus on alati nii ettearvamatu, et mõnikord ei tea, kuidas raamat lõpeb enne viimast leekülge.

 

Soovitan (YY)

Muudetud liikme Mort'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kooli kohustuslik kirjandus Karl Ristikivi "Hingede öö". Väga kummaline raamat ja raske loetav. Ei soovita küll eriti kellelegi, niipalju kui ma kuulnud olen, siis kõik pidasid seda raamatut imelikuks. Suurt midagi aru ei saa.

 

Minuarust oli raamat äge sellegipoolest. Sa pead lugema raamatut mõeldes pagulaste kohenemisele uues riigis, kui ma ei eksi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bulgakovi "Meister ja Margarita" oli päris hea, mulle meeldib selline kraam, mis jätab asja seitsme-mõtteliseks

Tõesti hea raamat, lugesin just mingi kuu aega tagasi.

Kõige hiljutisem teos, mida lugesin oli A. Camus "Katk", pisut kurvatooniline raamat, samas väga palju häid mõtteid seal.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.