Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Parim film läbi aegade?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jahm die hard kõik osad ja fast and furious 5.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Gran Torino või siis Intouchables

Meeletult head filmid.

 

Vanematest filmidest tooksin esile oma lemmiku: Shawshank Redemption


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lemmikud, mida võin vaadata palju soovin ja ei tüdine on

 

How high

ja

Friday ( kõik osad )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul ei tule nimi meelde aga seal oli mingi mees, kes pidi talvel vms lendama kuskile, juhtus mingi õnnetus ja ta sattus üksikule saarele.Siis hakkasi tal mingid FedEx kastid kaldale tulema, ühest neist sai ta mingi võrk palli, ja mängis et see ta sõver vms.(Palllil oli nägu ka aga se oli vist verine käejälg.Suht.hea film oli.

//See oli vist mingi "Kaldale Uhutud"

 

Kirjavõib esineda kuna tekst kirjutatud teloga.

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan julgelt 21 Jump Street


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Green street hooligans

Best ever

I Agree.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul ei tule nimi meelde aga seal oli mingi mees, kes pidi talvel vms lendama kuskile, juhtus mingi õnnetus ja ta sattus üksikule saarele.Siis hakkasi tal mingid FedEx kastid kaldale tulema, ühest neist sai ta mingi võrk palli, ja mängis et see ta sõver vms.(Palllil oli nägu ka aga se oli vist verine käejälg.Suht.hea film oli.

//See oli vist mingi "Kaldale Uhutud"

 

Kirjavõib esineda kuna tekst kirjutatud teloga.

 

Selle filmi nimi peaks olema "Robinson Cruuso päevikud". Selles Cruusos ma nii kindel ei ole, aga midagi sinna kanti.

 

Nõustun sellega, et Rocky osad on olnud ühed parimad läbi aegade, aga siiski uuematest on mul lemmik step up 3. Seda selle pärast, et streetdance on mu suurim hobisi olnud, aga kahjuks jätsin pooleli. :( See story on ka nii perfi, selle pärast see mulle ilgelt peale lähebki.

 

Muidugi on Friday filmid ka päris head kõik. Anname austust kivipea filmidele ka. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selle filmi nimi peaks olema "Robinson Cruuso päevikud". Selles Cruusos ma nii kindel ei ole, aga midagi sinna kanti.

 

Nõustun sellega, et Rocky osad on olnud ühed parimad läbi aegade, aga siiski uuematest on mul lemmik step up 3. Seda selle pärast, et streetdance on mu suurim hobisi olnud, aga kahjuks jätsin pooleli. :( See story on ka nii perfi, selle pärast see mulle ilgelt peale lähebki.

 

Muidugi on Friday filmid ka päris head kõik. Anname austust kivipea filmidele ka. :P

 

Ise ootasin Step Up 3-st midagi paremat. Esimene ja teine osa meeldivad rohkem :)


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Borat for da win :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Boondock saints 1 ja 2..


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun KuwalDa'ga, et Sherlock Holmes 1/2 on väga head filmid.

The Social Network on minu arust siis ka väga hea film, huvitav vaadata kuidas lõustaraamat alguse saab ja nobedasti kuulsust kogub. (Endale tegelt absull Facebook ei meeldi aga huvitav vaadata)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.