Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida v*ttu, ehk Ailar mängib jälle ruuni

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mida sa üritad? Oled enda meelest väga lahe, kõva mees, et oled heal juhul keppi saanud? Ära üllata, sa pole ainus siit foorumist. See on loomulik, TAVALINE - saa üle!

Piira oma mõttetut ego. Sa ei oska kirjutada - ehk loeksid, kuidas teised oma mõtteid kirja panevad? Paljud teevad seda paremini, kui Sina üritad. Mainimata ei saa jätta seda, et nad ei kelgi sellega.

Oled mõttetu. Sinu banaalsust näitab ka seda, et sa ei oska isegi normaalset pealkirja oma teemale panna. Kes paneks pealkirjaks "Mida v*ttu.."? Hari end natukene, 16-aastane nolk.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa inimestest aru, kes netis kõvat venda mängivad. Aga noh, eks ise teavad mis teevad. Tuleb olla samasugune netis nagu IRL.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinu blogi pealkiri: Omakooli nädal ja rattasõit ja jooksmine.

Ütleb nii mõndagi sinu tasemest. Oskad enda meelest kirjutada? Loe teiste blogisid, vaata maailmas ringi. Selliseid kõvatajaid ei ole vaja.

Võiksidki tummaks jääda ja oma pilte siia päevikusse toppida, sest sa oled mõttetu ja hale vennikene.

Ontopic: meeletult kõva areng!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nice tüüp :D

Aga jh enamus siit on oma acce bottinud/ostnud, mängid vähemalt enda tehtud acciga, respect for that :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelt savi see mage aga tahtsin lihtsalt 1 asja mainida. Sa ütlesid, et tahad tõestada, et kõik rsi mängijad ei ole paksud õlid. Esiteks keegi tõenöoliselt siit vahvlist ei olegi paks õli, vb paljud soomlased. Ja teiseks, kui sa tõestad seda nii, et mängid paar tundi päevas, paar päeva nädalas siis sa ei jõuagi ruunis kuskile. Ma ei väida muidugi, et ma mängin iga päev 10 tundi ja nädal aega jutti aga lihsalt, see tunnike-paar päevas ei anna midagi : S aga jah anyway, I ride down the hill : DDdd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega sa mänguga kuhugi ei jõua.Kõik mängud on ajaviiteks kui vaba aega leidub.Vaba aega ei pea spetsiaalselt otsima selle jaoks,et RSi nolada nagu mõned siit teevad seda - ei käi koolis vaid sellepärast,et saaks RSi pelada.Oleks acc parem/lahedam/rikkam kui teistel.See on lame lihtsalt,te ise saate ka aru kui kasvate üles sellest ajast=DDDDD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei saanud jätta postitamata..

 

HAHAHAHHAA.. Kena inglise keel.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kwOXLymIANY&feature=player_embedded


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis koolis inglis keel oli ? :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis irisete, ta inglise keelel pole viga midagi.

vähemalt teeb midagi peale rsi ja vahvlis inisemise.

gl.

tglt ega just üle keskmise ta inka pole,

ja olen kindel et teised ka tegelevad millegi muuga peale inisemise siin:P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kõigile hateritele: Jah, mu inglise keel on sitt. Alati on hea teiste kallal iniseda, tee ise paremini. Tegelen asjaga, uus inglise keele õpetaja on ka tunduvalt parem kui eelmine. Arvan, et juba on näha ka edusamme. Täna RS plaanis ei ole. Aga olin muted, siis mõned eilsed asjad.

Normaalsetele inimestele: Tänan, video noh on kah, ise leiame tegijatega, et see "diip" jutt oli viga. Aga eks järgmine aasta teeme paremini ja vingemalt.

Aga teemasse ka: Kui 400 puntki kätte sain, et slay helm teha, siis avastasin et craft 55 saada vaja. Mul oli craft 51. Oli variant, kas teha 52 ja boostida, või 55. Mõtlesin, et slayle vahelduseks teen siis 55, näeb ilusam välja ka.

111204201116.png

ja full slay helm, lõpuks käes:)

111204201522.png

 

/EDIT Tanel, kõigile ei peagi kõik meeldima. Mul on oma stiil, ning really i don't give a smallest shit kas sulle meeldib või mitte. Kui ei meeldi, ei peagi lugema mu blogi. Aga kui sul veel mu kirjutamisstiili kallal on iniseda, siis ma inisen vastu ka hea meelega :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõigile hateritele: Jah, mu inglise keel on sitt. Alati on hea teiste kallal iniseda, tee ise paremini. Tegelen asjaga, uus inglise keele õpetaja on ka tunduvalt parem kui eelmine. Arvan, et juba on näha ka edusamme. Täna RS plaanis ei ole. Aga olin muted, siis mõned eilsed asjad.

Normaalsetele inimestele: Tänan, video noh on kah, ise leiame tegijatega, et see "diip" jutt oli viga. Aga eks järgmine aasta teeme paremini ja vingemalt.

Aga teemasse ka: Kui 400 puntki kätte sain, et slay helm teha, siis avastasin et craft 55 saada vaja. Mul oli craft 51. Oli variant, kas teha 52 ja boostida, või 55. Mõtlesin, et slayle vahelduseks teen siis 55, näeb ilusam välja ka.

111204201116.png

ja full slay helm, lõpuks käes:)

111204201522.png

 

/EDIT Tanel, kõigile ei peagi kõik meeldima. Mul on oma stiil, ning really i don't give a smallest shit kas sulle meeldib või mitte. Kui ei meeldi, ei peagi lugema mu blogi. Aga kui sul veel mu kirjutamisstiili kallal on iniseda, siis ma inisen vastu ka hea meelega :)

 

 

Palju õnne! Edu ja jaksu! ;)


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.