Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

100GAG alustas!

Soovitatud postitused

Külaline Raoul Duke

No lehega on vaeva ju nähtud, milleks siis nime ahvida? Ning pildid on tõesti suur osa väga vanu ja mõttetuid pilte..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
No lehega on vaeva ju nähtud, milleks siis nime ahvida? Ning pildid on tõesti suur osa väga vanu ja mõttetuid pilte..

Ilmselgelt, et veebi optimeerimise ja googles kergemini toppi saamise pärast. Piltide kohta ei oska ma midagi öelda, kelle jaoks vanad kelle jaoks mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ilmselgelt, et veebi optimeerimise ja googles kergemini toppi saamise pärast. Piltide kohta ei oska ma midagi öelda, kelle jaoks vanad kelle jaoks mitte.

 

Just, mul tuli sama mõte, et nõnda saab ju lehe kiiremini populaarseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

HÄID JÕULE!

100GAG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mis sa tõesti oled nii naiivne ja arvad, et Youtube oli esimene selline veebileht kus sai videosi sheerida? Nad tegid lihtsalt parema ja ilusama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis vahe on 9gagil ja 100gagil? Vahet on see, et 100gagis oleks nagu mingi kohustus et iga teatud aja tagant tuleb uus pilt ja teatud inimesed kes neid lisavad. 9gagis aga tekib endalgi vahest tunne, et peaks postitama midagi.. Ei tea kas saite aru or not.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Dub, seda saab alles teha, kui asi on reaalselt populaarne;)

Kaks kuud on juba peaaegu üleval olnud.

 

statistika.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ilmselgelt 100% fun pärast seda veebilehte ei tehtud ma usun :D , kuida teenima mõtled hakkata? Reklaamid teeksid kohe saidi CHEAP vms

 

Reklaamid pole lähikuudel, aastal mõeldavad;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.