Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Audi a8 2.5 tdi 110kw ( müüa )

Soovitatud postitused

VIP

Fakt on see, et need pildid on kuskilt auto24 võetud, fakt on see, et see ei ole sinu auto ja fakt on see, et sina seda ei müü. Fake n gay.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Infot ...

Näitajad , kütus, mis kulu jne .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

auto ok aga seal juures üks SUUR AGA

ise enesest ma ei soovita mitte kellegile audit ja wolksu 2.5tdi v6 mootoriga.Lugege audi foorumist kui tihti tuleb neil nukkvõlli vahetada(kehva õlituse tõttu kuludvad jube kiiresti ära)-ja see ei ole just eriti odav lõbu.

neid mootoreid nimetatakse "hitleri kättemaks maailmale"

Võta mu juttu kui UPI

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
auto ok aga seal juures üks SUUR AGA

ise enesest ma ei soovita mitte kellegile audit ja wolksu 2.5tdi v6 mootoriga.Lugege audi foorumist kui tihti tuleb neil nukkvõlli vahetada(kehva õlituse tõttu kuludvad jube kiiresti ära)-ja see ei ole just eriti odav lõbu.

neid mootoreid nimetatakse "hitleri kättemaks maailmale"

Võta mu juttu kui UPI

iseenesest loeb see ka kuidas sa ikka autot hoiad vms ?

Endal see auto suhteliselt hästi vastupidanud , loomulikult et ma ei pane sinna mingi Vene diislit Või sinist Diislit .

Kõik oleneb põhimõtteliselt Mida Sa autole Paaki Paned ,

UP PAKKUDA VÕIB KA VAHETUSI A4 VASTU UUEMA !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See nukkvõllu kulumine eriti ei loe auto hoidmisest.see on nende 2.5tdi v6 mootorite tüüpviga, kuna nende õlitussüsteem nukkvõllile on mingi pritsimise teemaga..Eriti pidid kuluma nukid siis ära kui auto tuksub kohapeal,siis ei toimu korraliku õlitust.

Ise sõidan sinisega ringi,palju kvaliteetsem kui valge, ja mis vene diisli kohta see kõvasti kvaliteetsem kui eestis:D

Kõik ei ole sellest mida paaki paned

iseenesest loeb see ka kuidas sa ikka autot hoiad vms ?

Endal see auto suhteliselt hästi vastupidanud , loomulikult et ma ei pane sinna mingi Vene diislit Või sinist Diislit .

Kõik oleneb põhimõtteliselt Mida Sa autole Paaki Paned ,

UP PAKKUDA VÕIB KA VAHETUSI A4 VASTU UUEMA !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See nukkvõllu kulumine eriti ei loe auto hoidmisest.see on nende 2.5tdi v6 mootorite tüüpviga, kuna nende õlitussüsteem nukkvõllile on mingi pritsimise teemaga..Eriti pidid kuluma nukid siis ära kui auto tuksub kohapeal,siis ei toimu korraliku õlitust.

Ise sõidan sinisega ringi,palju kvaliteetsem kui valge, ja mis vene diisli kohta see kõvasti kvaliteetsem kui eestis:D

Kõik ei ole sellest mida paaki paned

 

Endal oli Paarkuud Tagasi Seat Toledo.

panin Vene Bensiini Sisse Ja Hakkas Jumpsima .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

auto24.ee lingi saab siis ?

 

Aaa muutsid esimest postitust. Leidsin.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida sa pooletoobine spämmid ja teed debiilseid postitusi, kui sa oled sellist raha niikuinii ainult unes näinud?

 

Oota sul on midagi õelda ??

Mis õigusega sa mind pooletoobiseks sõimad ??

Kas ma spämmisin ??

Tegin debiilseid postitusi ??

Jääb se sulle ette , kui olen unes näinud ??

 

Ühesõnaga ,kui sul mingi probleem on , palun PM´i mitte ära risusta teiste teemasi !!


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.