Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nõmmel tegutsev pedofiil

Soovitatud postitused

132127394940a_4.jpg

Politsei otsib Tallinnas Nõmmel tegutsevat pedofiilist meest, kes rahuldas vägivaldselt oma sugulist kirge alaealiste peal. Tunnistajate kirjelduste kohaselt on kurjategijast tehtud fotorobot. Vägivaldne pedofiil on keskmise kehaehitusega, umbes 30-40-ne aastane ja 170-180 cm pikk. Tema pealagi on kiilas, külgedel aga lühikesed heledad juuksed. Tunnistajate ütluste kohaselt riietub mees viisakalt ning räägib eesti keeles. Kõigil, kes kirjeldusele vastava isiku ära tunnevad, palutakse helistada politsei lühinumbril 110.

 

Lehekülg videole:

http://www.reporter.ee/2011/11/14/politsei-otsib-nommel-tegutsevat-pedofiili/


Ainuke MSN: [email:c19lrlkk]Dunamica@hotmail.com[/email:c19lrlkk]

Kodulehd / foorumid / logod

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See mees sureb, kui peaks talle peale sattuma....


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lõust läände lüüa.


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõidad oma postcountidega sisse ?

Sina üritad arvatavasti talle ära "tõugata".....Või siis teed mingi ähvarduse runescape slängiga.Vaatasin su lahedaid postitusi ja sa tundud jube tard ikka...Olen ränk joogi vend, panen autoga ringi, käin kutsekas koolis ja koguaeg olen purjus või laksu all ja ülejäänud aja istun runescapes.Kaalun ka umbes 50kg ja olen ränk tambivend.

Sinusugused hälvikud ajavad mind oma mõttetute postitustega närvi lihtsalt.

Yes Im mad...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina üritad arvatavasti talle ära "tõugata".....Või siis teed mingi ähvarduse runescape slängiga.Vaatasin su lahedaid postitusi ja sa tundud jube tard ikka...Olen ränk joogi vend, panen autoga ringi, käin kutsekas koolis ja koguaeg olen purjus või laksu all ja ülejäänud aja istun runescapes.Kaalun ka umbes 50kg ja olen ränk tambivend.

Sinusugused hälvikud ajavad mind oma mõttetute postitustega närvi lihtsalt.

Yes Im mad...

Jah ja ise oled samasugune. "Ma olen MMA-s käinud vend oled ? " Nime, signatuuri,avatari järgi ütleks küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina üritad arvatavasti talle ära "tõugata".....Või siis teed mingi ähvarduse runescape slängiga.Vaatasin su lahedaid postitusi ja sa tundud jube tard ikka...Olen ränk joogi vend, panen autoga ringi, käin kutsekas koolis ja koguaeg olen purjus või laksu all ja ülejäänud aja istun runescapes.Kaalun ka umbes 50kg ja olen ränk tambivend.

Sinusugused hälvikud ajavad mind oma mõttetute postitustega närvi lihtsalt.

Yes Im mad...

Neid keyboard warriore on nii palju et peaksid suht Hulkiks 2ra minema?

Tbh ei maksa neid poste yltse quotedagi....veel v2hem n2rvi minna

 

Edit/ klaviatuuriga on ka valus saada :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah ja ise oled samasugune. "Ma olen MMA-s käinud vend oled ? " Nime, signatuuri,avatari järgi ütleks küll.

Kust otsast ma samasugune olen?Mina vaatasin tema postitus, mitte tema avatari.Leia mulle üks postitus, kus ma kõvatan, et käin kickis!!Jah, käingi trennis aga pole kusagil kõvatanud sellega ja väitnud, et olen nüüd kõvem mees.Kuidas mu nimest võib seda järeldada, et olen MMA-s käinud(ja ei olegi seal käinud)?Kui see on minu huvi, siis miks ei või ma sellega seonduvat endale signaks/avatariks panna?Ei tea, mis teil viga on...Mingi lamp gängster üritas mulle ära panna ja nüüd olen mina hoopis kõvataja??

 

---------- Post added 22-11-11 at 16:14 ----------

 

Neid keyboard warriore on nii palju et peaksid suht Hulkiks 2ra minema?

Tbh ei maksa neid poste yltse quotedagi....veel v2hem n2rvi minna

 

Edit/ klaviatuuriga on ka valus saada :D:D

Üldiselt ei teegi neist välja, aga eile oli lihtsalt selline moment, kus ajas närvi...No nii tühja koha pealt lihtsalt üritas tõugata.

Täna kõvasti parem tuju:P:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Leia mulle üks postitus, kus ma kõvatan, et käin kickis!!?

 

See mees sureb, kui peaks talle peale sattuma....

 

Sorry aga tore oleks kui sa saaksid aru, et see ei tee sind kõvemaks kui sa lubad internetis morskadele sisse sõita.

Ja ma olen kindel, et olen varem näinud veel sinu poolt selle laadseid postitusi: "Selle venna tambin ma küll ära."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sorry aga tore oleks kui sa saaksid aru, et see ei tee sind kõvemaks kui sa lubad internetis morskadele sisse sõita.

Ja ma olen kindel, et olen varem näinud veel sinu poolt selle laadseid postitusi: "Selle venna tambin ma küll ära."

Kuidas sa saad kindel olla, kui selliseid poste ei ole?Too välja siis mõni...Eriline idikas oled küll.Loed inimese ühe postituse ära ja siis teed sellest järeldused.See esimene postitus, mis siia tegin ei ole mingi kõvatamine.Hakka otsima nüüd neid postitusi, kus ma kõvatan sellega, ja kui ei leia siis hoia oma suu kinni..Ülekohut ei salli..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sorry aga tore oleks kui sa saaksid aru, et see ei tee sind kõvemaks kui sa lubad internetis morskadele sisse sõita.

Ja ma olen kindel, et olen varem näinud veel sinu poolt selle laadseid postitusi: "Selle venna tambin ma küll ära."

 

Jah ja ise oled samasugune. "Ma olen MMA-s käinud vend oled ? " Nime, signatuuri,avatari järgi ütleks küll.

 

Seleta mulle nüüd kuidas sa nime järgi saada öelda, et ta MMA-s käib?

Samahästi võiksin mina sulle nime järgi öelda, et sa oled mingi Arto ja Meiseri sõber kes mängib päevad läbi runescape.

Rustonia ei öelnud oma esimeses postis midagi valesti ja see "naljavend" kes tema postcountile viitas: Vaata enne teise inimese postid läbi kui targutama kukud.

 

K!?


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tüübi isik on kindlaks tehtud ja arvatavasti nüüdseks ka käes, no problem.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seleta mulle nüüd kuidas sa nime järgi saada öelda, et ta MMA-s käib?

Samahästi võiksin mina sulle nime järgi öelda, et sa oled mingi Arto ja Meiseri sõber kes mängib päevad läbi runescape.

Rustonia ei öelnud oma esimeses postis midagi valesti ja see "naljavend" kes tema postcountile viitas: Vaata enne teise inimese postid läbi kui targutama kukud.

 

K!?

 

Ma olengi Arto, kui sa ei tea veel...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olengi Arto, kui sa ei tea veel...

Aga too nüüd välja need postid, kus ma olen ähvardanud kellegile peksa anda või kõvatanud sellega, et käin trennis...Või tõstsid niisama oma ego siin?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga too nüüd välja need postid, kus ma olen ähvardanud kellegile peksa anda või kõvatanud sellega, et käin trennis...Või tõstsid niisama oma ego siin?

Esiteks su olek on juba selline ja miks ma peaksin su postcounti läbi lappama? Kui tahad niiväga teada siis lappa ise oma postcounti. Mina küll oma aega sinusuguse peale raiskama ei hakka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Esiteks su olek on juba selline ja miks ma peaksin su postcounti läbi lappama? Kui tahad niiväga teada siis lappa ise oma postcounti. Mina küll oma aega sinusuguse peale raiskama ei hakka...

Siis palun ära mögise ka, et mina kõvatan millegiga...Sina tegid ühe posti järgi järelduse minust ja ennustasid, mida ma veel postitanud olen.Kui sa vähegi uurinud oleksid, siis sa oleks näinud, et sellised poste lihtsalt ei olegi.Käitun inimestega täpselt nii nagu nad seda ise nõuavad, ja antud juhul sina ei väärinud mingit positiivset suhtumist.Nüüd kui midagi tarka teha ei ole, siis hakkad jälle midagi hämama.Tunnistan, et kui oleksin ise ka mingit teemat kellegi kohta näinud, kus ta ütleb, et annab kellegile molli, siis oleks tõrelema võib-olla hakkanud, aga minu ja sinu vahe ongi see, et mina uurin ka enne teise inimese tausta, kui hakkan ennatlike järeldusi tegema ja teist inimest iseloomustama ühe lause järgi...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina üritad arvatavasti talle ära "tõugata".....Või siis teed mingi ähvarduse runescape slängiga.Vaatasin su lahedaid postitusi ja sa tundud jube tard ikka...Olen ränk joogi vend, panen autoga ringi, käin kutsekas koolis ja koguaeg olen purjus või laksu all ja ülejäänud aja istun runescapes.Kaalun ka umbes 50kg ja olen ränk tambivend.

Sinusugused hälvikud ajavad mind oma mõttetute postitustega närvi lihtsalt.

Yes Im mad...

 

Kuule ain kus sa võtad et ma tõukan ära talle ???Ja kui sa ärpled, et sa lendad talle sisse siis tuleb välja tglt et sa oled mingi lambikas kes mõtleb et kui foorumis tead paari kõvemat sõna siis oled tegija...Ma isiklikult ei seedi kes lampi kemplevad et selle venna vajutaks ära jne.

Ei tasu naq närvi minna loodan et saad aru.

Ja see ka et sorri kui sina tunned 50 kg ennast ja pead pubekaks siis see on sinu probleem.Usu mind saad ka kunagi load tehtud, pole mõtet kadetseda.

peace


Suitsetamine mõnus ajaviitmine. :D

 

28alw6c.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.