Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nebulos Gaming Roleplay [GTA SA:MP]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Minuga pole sul midagi küll. Kuid ühe teise isikuga nimi Robi on. Ma teen Robiga koostööd.

 

"Nebulos" on see isik, kes juhib asju Nebulose serveris - Ta on ausalt öeldes isegi kõrgemal positsioonil, kui Peaadministraator - Poleks Nebulos seda võimalust Siimule andnud, et koostööd alguses teha, ei ole ka arvatavasti praegu Nebulos Roleplayd - vakka ole.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea mingi mõttetu server on. Eestis polegi praegu ühtegi korralikku rollimängu serverit. Ma olen vana eRP veteran ja selle kadumisega kadus ka see õige rollimäng. Mingi aeg tegelikult EasyLife hoidis ka taset kõrgel aga mida sa ikka tahad saada kui omanikeks on sellised tropid.

 

Nebulose kohta nii palju, et viimati mäletan omaniku sõnu mulle isiklikult "Sa veel kahetsed kui serverisse ei tule, sest ma tegin selle GMi kuu ajaga täiesti nullist". Nullist oli nii palju, et ma vaatasin SA-MP foorumi ja leidsin Red Country Roleplay GMi mis oli täpselt sama ainult inglise keelne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

http://pastebin.com/F1A9Sxzm

http://pastebin.com/REJpJWZA

3/3 otsige samast kohast, ei hakka teile kõike ette andma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii, tõesti nüüd enam ei sa aru. Miks te 1509 arendajaks võtsite? Nii palju kui mina seal foorumis olen käinud pole tema poolt mingiseid arendusi tulla Cppu oli teil õige valik aga 1509= Bad luck

 

Vot see on küll väääga mööda pandud lause :D Palun kui sa midagi ei tea siis ole tasa lihtsalt ??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei oska midagi muud öelda kui ''Dibiilikud on selle serveri omanikud''. Jagavad seda Gamemode igaleühele nagu sellel ei olekski mingit väärtust üldse! Sorry aga nii see on!

 

Kes see räägib siin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei oska midagi muud öelda kui ''Dibiilikud on selle serveri omanikud''. Jagavad seda Gamemode igaleühele nagu sellel ei olekski mingit väärtust üldse! Sorry aga nii see on!

 

Püha vaim Keven on siin. Sinu pärast kõik quitisid.. Hale lohh oled.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No midagi muud ma erikooli vennalt ei ootagi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule tõesti on jah.Uuendused kuujaoks = Kortermaja süsteem! Fjeahhh

 

Kuule palun ära seleta. Igastahes Cppu tahtis seda teha ja las teeb mina ei keela.

 

Aprest ja skripter :D. See koht on ikka tõsiselt alla käinud ma vaatan.

 

Kas sa oled kade sellepärast ,et sa ei saanud sinna ?? või mis ? Ma arvan ,et ma suudan ennast piisavalt tõestada ,et ma oskan midagi teha. Ning pealegi on MUL võimalus kuskil ka midagi teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.