Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline misterx

Programmeerimise alafoorum

Soovitatud postitused

Meil on olemas nupp mis teatab halvast postitusest, alati ei jõua moderaatorid igalepoole.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei jõua igale poole? Seal pole teab mis ajast ühtegi moderaatorit näha olnud.

Eks sa ise tootsid ka seal vahepeal paska ju..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Vajutasin paljudel teemadel seda nupukest, pole midagi tehtud.

 

Marrk, sulle vastan samuti, nagu sina teistele vastad: "Kes sinu arvamust küsis? Pole ju kuskil öeldud, et sinu arvamust teada tahan?"

 

---------- Post added 21-11-11 at 14:02 ----------

 

Uurisin veidi. Programmeerimise alafoorumis on kaks moderaatorit. Saatsin mõlemale kirja küsimusega, kui tihti nad seal käivad. Üks vastas, et harva, peamiselt nädalavahetustel. Teine pole siiani vastanud. Kumbki neist pole seal väga aktiivne:kokku on nad teinud seal selle aasta jooksul 3 postitust, millest üks neist oli teema sulgemise pärast. Ükski nende postitustest (mitte selle aasta jooksul, vaid üleüldse) ei näia, et nad programmeerimisest midagi teaksid (ja miks nad peakski, nad ei tegele ju sellega).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vajutasin paljudel teemadel seda nupukest, pole midagi tehtud.

 

Marrk, sulle vastan samuti, nagu sina teistele vastad: "Kes sinu arvamust küsis? Pole ju kuskil öeldud, et sinu arvamust teada tahan?"

 

---------- Post added 21-11-11 at 14:02 ----------

 

Uurisin veidi. Programmeerimise alafoorumis on kaks moderaatorit. Saatsin mõlemale kirja küsimusega, kui tihti nad seal käivad. Üks vastas, et harva, peamiselt nädalavahetustel. Teine pole siiani vastanud. Kumbki neist pole seal väga aktiivne:kokku on nad teinud seal selle aasta jooksul 3 postitust, millest üks neist oli teema sulgemise pärast. Ükski nende postitustest (mitte selle aasta jooksul, vaid üleüldse) ei näia, et nad programmeerimisest midagi teaksid (ja miks nad peakski, nad ei tegele ju sellega).

 

Ma olen seda vahepeal jälginud ja ei oska midagi kustutada, 2-4 lehte aint vaidlust, kergem oleks teema ültse ära kustutada aga siis kaob teema tegemisel tekkinud probleem ära.

 

Ma lihtsalt soovitaks, et ära lihtsalt koguaeg vaielge ja sõimake seal. Ega me ei pea otsustama kellel õigus on ja kes valetab. Kui seal mingi vaidlus on, siis ma kustutan kõik ära peale esimese posti.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaidlused mind ei häiri, pigem teemad, mis pole programmeerimisega mitte kuidagi seotud.

 

Üks teema oli mikri kohta, mind häirib just see, et sina vaidled seal kõigiga.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Author of the topic Postitas

Vaidlesin? Ma pelgalt ütlesin, et tegu on vale alafoorumiga. Tore, et vähemalt need teemad, millel ma seda nupukest vajutasin, nüüdseks ära on liigutatud. Kuid kas selleks on vaja alati teema teha? Võiks siiski olla mõni moderaator, kes seal alafoorumis vahest ikka käib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ei saa moderaatoriks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.