Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

VIP

1x proovinud, rohkem ei kavatse teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Made my day :)

 

TALV !! PARIM AEG , SISSETOODUD V SISETINGIMUSTES KASVATATUD KÕVA TOBI !!!

Suvel määritakse mingit paska aint pähe :)

 

Ei tea midagi. u. neli aastat tagasi sai talvel tehtud. Lõpetasin kuidagi enda maja taga,rõdu all, lumehanges.

Kuigi alustasin enda majas, enda toas.

Vahepeal mis oli, sellekohapealt oli mäluauk.

Muide kanepis pole penseeni jms. sitta nagu on suitsus, seega logic'u tekst vastab suuremas osas tõele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea midagi. u. neli aastat tagasi sai talvel tehtud. Lõpetasin kuidagi enda maja taga,rõdu all, lumehanges.

Kuigi alustasin enda majas, enda toas.

Vahepeal mis oli, sellekohapealt oli mäluauk.

Muide kanepis pole penseeni jms. sitta nagu on suitsus, seega logic'u tekst vastab suuremas osas tõele.

 

täiesti tõsi on see , ükskrod tegin ära siis ei mäletanud midagi ja järsku olin teises kohas kuiadgi üle jõe :D

teinekord sama asi ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainult kitsed ja mendid uurivad .

Need kes sulle on ütlenud ongi tulevased mendi pojad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuule see teema siin kisub mõtetuks , mingid naljakad jutud ja veelgi hullemad kogemused jnejnejne

 

Pmst keegi ei tea siit kes on fo real suitsetaja ja kes jutumees , teeme parem nii , et kes tahavad muljet avaldada üksteisele , sebige mõlemad 1g ja minge koos suitsetama , ning arutlege selle üle kumma kraam oli vingem , sellessuhtes et siin mingi weedi teemat pähe määride on täielik nonsense :D

 

---------- Post added 22-11-11 at 14:38 ----------

 

+ tobis peaga mäluaugud , lihtsalt MA EI USU NEID JUTTE !

 

olin seal ja ärkasin sealsealseal , *wake up dude*


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täpsemalt oli juttu flawlessist , sinu jutt on enamvähem usutav kui mingi joogi varjant ka sees on :D

Igal ühel oma arvamus ja kogemus.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ahjaa, teile kriitikutele ( mitte, et ma pooldaks kanepit) on VÄGA VÄHE - MINIMAALSELT VÄHE surmajuhtumeid mis on kanepi põhjustatud. Kui ei usu, uurige ringi. Nüüd pange siia kõrvale alkoholi, tubakasurmad. Kunagi uurides jäi kuskilt meelde, et kanepist üledoosi saada peab umbes 5minutiga OMA KEHAKAALUga võrdse koguse ära suitsetama. impossibru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea midagi. u. neli aastat tagasi sai talvel tehtud. Lõpetasin kuidagi enda maja taga,rõdu all, lumehanges.

Kuigi alustasin enda majas, enda toas.

Vahepeal mis oli, sellekohapealt oli mäluauk.

Muide kanepis pole penseeni jms. sitta nagu on suitsus, seega logic'u tekst vastab suuremas osas tõele.

 

noshit, et selles pole penseeni, kui see on täiesti looduslik

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

tobis peaga mäluaugud , lihtsalt MA EI USU NEID JUTTE !

 

olin seal ja ärkasin sealsealseal , *wake up dude*

 

Kusjuures ise arvasin täpselt sama asja kuni eelmise nädalavahetuseni, kui mul sõber sõi browniet ja sai elu hulleima bad tripi mis oli koos mäluaukudega.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleneb mida üledoosi all silmas pidada , kas seda et sa ei jaksa enam olla ja lased alatahtlikult silma looja , või seda et su organism lihtsalt ei pea enam vastu .

Ahjaa, teile kriitikutele ( mitte, et ma pooldaks kanepit) on VÄGA VÄHE - MINIMAALSELT VÄHE surmajuhtumeid mis on kanepi põhjustatud. Kui ei usu, uurige ringi. Nüüd pange siia kõrvale alkoholi, tubakasurmad. Kunagi uurides jäi kuskilt meelde, et kanepist üledoosi saada peab umbes 5minutiga OMA KEHAKAALUga võrdse koguse ära suitsetama. impossibru.

 

---------- Post added 22-11-11 at 20:10 ----------

 

Okei , pean tunnistama et brownie on asi mida ma mekkinud ei ole , käsi südamel , mis imevidinaid ja aretisi me leiutanud oleme jne , kuid kooki jah , kahjuks ei ole maitsta saanud , alati kuskil mujal peol olnud kui selline asi teemas on olnud .

Kusjuures ise arvasin täpselt sama asja kuni eelmise nädalavahetuseni, kui mul sõber sõi browniet ja sai elu hulleima bad tripi mis oli koos mäluaukudega.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

*grindgrindgrindgrind*

*tobacco noises*

*mix it up*

*the sound of fresh ocb coming out of the package*

*lick lick*

*pshhhhhh*

*cough cough*

*fuck yea*


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.