Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Paar aastat tagasi sai teha natukene, seda oli vist nii vähe et ei mõjunud aga seda parem mulle. Ei ole plaanis küll teha, juba sellepärast ei taha teha sest kui sa kuuled kui "kõvad" mehed selle tõmbajad on

 

Räägi täpsemalt nendest "kõvadest" meestest? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lihtsalt neile teadmiseks, kes juba ei tea, tubakas on palju kahjulikum kui kanep, nii tervise kui sõltuvuse kohapealt. Tahaks lihtsalt öelda neile, kes pole enne proovinud ja "ei proovi ka". Ma ei tea kas te arvate, et te teistest paremad olete ( no mõni kindlasti arvab), aga tegelikkus on see, et kui oled alkoholi tarbinud või suitsu teinud, siis pole mõtet enam särada sellega, et kanepit ei ole proovinud ja ei "proovi ka". Get ur facts straight!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt neile teadmiseks, kes juba ei tea, tubakas on palju kahjulikum kui kanep, nii tervise kui sõltuvuse kohapealt. Tahaks lihtsalt öelda neile, kes pole enne proovinud ja "ei proovi ka". Ma ei tea kas te arvate, et te teistest paremad olete ( no mõni kindlasti arvab), aga tegelikkus on see, et kui oled alkoholi tarbinud või suitsu teinud, siis pole mõtet enam särada sellega, et kanepit ei ole proovinud ja ei "proovi ka". Get ur facts straight!

Ei poisu, sina säti oma faktid paika.

http://www.aegd.ch/06estn/pdf_estn/Fakte%20kanepist.pdf


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Pigem teen peale, kui joon... palju lõbusam olla ja hommiku pole sitt tunne. See eelnev lehekülg kentipoolt on (minuarvates, niipalju kui ma uurinud olen ja seda ei ole vähe... ) mingi eestikeelne bullshit mis on kokku pandud kunagise statistika järgi. Loogiline on, et paljud võtavad seda väga halva asjana (haters gonna hate :D), aga see on minu arvamus.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Peenelt , otse naelapea pihta :)

Ei talu kriitikat? Mis otsid siit? Mu küsimusele sa ikkagi ei vastanud. Ilmselgelt ei tea sa mitte sittagi sellest teemast.

 

Las ma pakun... sa ei ole täisealine, sõbrad tõid sulle kanepit, sa jäid nii vaimustusse, et lõid endale kusagile neti keskkonda karakteri, et sa oled regulaarne savu suitsetaja, et sa tead sellest palju, basicly mingi wannabe savu kunn. Võin oletada, et sa ei tee iga päevaselt, pakun, et 2-4 korda kuus.

 

Panin täppi? Prove me wrong.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kui kanepit pole IMENUD siis kohe wannabe? fail sa võid ju iga päev imeda aga see sind targemaks küll ei tee.

 

Wat? Kas ma ütlesin, et kui popsu suitsetanud pole, siis oled wannabe? Kindlasti mitte, ma ütlesin, et kalkulaator on wannabe, et siukest kelbast ajab ja high on wannabe, et siukest kelbast ajab. Smart ass.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei poisu, sina säti oma faktid paika.

http://www.aegd.ch/06estn/pdf_estn/Fakte%20kanepist.pdf

 

Poisu loe vähem fanaatikute/kinni makstus inimeste artikleid. Uuri rohkem teaduslikke tekste ja siis tule tagasi. Samahästi võiks ma kirjutada teksti, mis räägib kui hea on alkohol. Igal asjal on oma head ja halvad küljed. Ma ei tulegi väitma, et kanep on sulle hea. Rõhutan ka seda, et kanepit ei pea ainult suitsetama, see fakt lükkab juba mitmed sinu "fanaatiku" poolt kirja pandud punktid ümber.

Seda teadsid, et tavalises rohelises salatis on kantserogeenseid aineid? Paar selleteemalist artiklit ja sina lõpetaksid salati söömise vist ära. Kuid jah, see antud tekst on nii üle paisutatud, et ma ei tea kas nutta või naerda.

 

Kas sa tõesti arvad, et kui kanep niiiiiiii kahjulik oleks, siis oleks see kuskil legaalne. You aren't seeing the bigger picture. Ma lohutan ennast sellega, et maailmas on protsentuaalselt kas 3% või 5% mõtlevaid inimesi ja ülejäänud on "meedia ohvrid". Mina võin julgelt öelda, et kuulun nende hulka, kes mõtlevad, kuid nagu näha, siis sina oled meil ohver :)


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poisu loe vähem fanaatikute/kinni makstus inimeste artikleid. Uuri rohkem teaduslikke tekste ja siis tule tagasi. Samahästi võiks ma kirjutada teksti, mis räägib kui hea on alkohol. Igal asjal on oma head ja halvad küljed. Ma ei tulegi väitma, et kanep on sulle hea. Rõhutan ka seda, et kanepit ei pea ainult suitsetama, see fakt lükkab juba mitmed sinu "fanaatiku" poolt kirja pandud punktid ümber.

Seda teadsid, et tavalises rohelises salatis on kantserogeenseid aineid? Paar selleteemalist artiklit ja sina lõpetaksid salati söömise vist ära. Kuid jah, see antud tekst on nii üle paisutatud, et ma ei tea kas nutta või naerda.

 

Kas sa tõesti arvad, et kui kanep niiiiiiii kahjulik oleks, siis oleks see kuskil legaalne. You aren't seeing the bigger picture. Ma lohutan ennast sellega, et maailmas on protsentuaalselt kas 3% või 5% mõtlevaid inimesi ja ülejäänud on "meedia ohvrid". Mina võin julgelt öelda, et kuulun nende hulka, kes mõtlevad, kuid nagu näha, siis sina oled meil ohver :)

 

Haha, hea hea:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poisu loe vähem fanaatikute/kinni makstus inimeste artikleid. Uuri rohkem teaduslikke tekste ja siis tule tagasi. Samahästi võiks ma kirjutada teksti, mis räägib kui hea on alkohol. Igal asjal on oma head ja halvad küljed. Ma ei tulegi väitma, et kanep on sulle hea. Rõhutan ka seda, et kanepit ei pea ainult suitsetama, see fakt lükkab juba mitmed sinu "fanaatiku" poolt kirja pandud punktid ümber.

Seda teadsid, et tavalises rohelises salatis on kantserogeenseid aineid? Paar selleteemalist artiklit ja sina lõpetaksid salati söömise vist ära. Kuid jah, see antud tekst on nii üle paisutatud, et ma ei tea kas nutta või naerda.

 

Kas sa tõesti arvad, et kui kanep niiiiiiii kahjulik oleks, siis oleks see kuskil legaalne. You aren't seeing the bigger picture. Ma lohutan ennast sellega, et maailmas on protsentuaalselt kas 3% või 5% mõtlevaid inimesi ja ülejäänud on "meedia ohvrid". Mina võin julgelt öelda, et kuulun nende hulka, kes mõtlevad, kuid nagu näha, siis sina oled meil ohver :)

Mida sa jutustad siin, tõin spetsiifilise materjali välja sulle tõestamaks, et kanep on kahjulikum kui suits või alkohol. Kui sa arvad, et see nn 'fanaatiku' tekst on võlts siis palun lase käia ja konsulteeru oma perearstiga ja vaata mida tema sulle selle teksti peale ütleb.

Lisaks, sina ei tule siin mulle ütlema mis mulle meeldib või kes ma olen. Ma tean väga hästi mida ma olen tarbinud või mitte, erinevalt sinust ei tule ma siia foorumisse targutama selliste asjade kohta vaid hoian enda teada.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa jutustad siin, tõin spetsiifilise materjali välja sulle tõestamaks, et kanep on kahjulikum kui suits või alkohol. Kui sa arvad, et see nn 'fanaatiku' tekst on võlts siis palun lase käia ja konsulteeru oma perearstiga ja vaata mida tema sulle selle teksti peale ütleb.

Lisaks, sina ei tule siin mulle ütlema mis mulle meeldib või kes ma olen. Ma tean väga hästi mida ma olen tarbinud või mitte, erinevalt sinust ei tule ma siia foorumisse targutama selliste asjade kohta vaid hoian enda teada.

 

Tundub, et sa tead asjast kõvasti vähem, kui mina, seega soovitaks sul endal kellegi targemaga konsulteerida. Peaks vist minema politseisse küsima, kas varastamine on halb? Edaspidi soovitan sul hankida infot neutraalsetest allikates. Kui sa arvad, et sul on ikka õigus, siis palun loe http://www.hot.ee/hempster/Kanep_kui_ravimtaim.htm

See peaks andma päris hea ettekujutuse kanepist. Tegemist on baka tööga, mis ei ole mõjutatud meediast ja üldistest arusaamades.

The truth will set you free.

 

 

Lisaks, sina ei tule siin mulle ütlema mis mulle meeldib või kes ma olen. Ma tean väga hästi mida ma olen tarbinud või mitte, erinevalt sinust ei tule ma siia foorumisse targutama selliste asjade kohta vaid hoian enda teada.

 

If you can't stand the heat, get out of the kitchen?


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

My brotha from anotha motha :)

Poisu loe vähem fanaatikute/kinni makstus inimeste artikleid. Uuri rohkem teaduslikke tekste ja siis tule tagasi. Samahästi võiks ma kirjutada teksti, mis räägib kui hea on alkohol. Igal asjal on oma head ja halvad küljed. Ma ei tulegi väitma, et kanep on sulle hea. Rõhutan ka seda, et kanepit ei pea ainult suitsetama, see fakt lükkab juba mitmed sinu "fanaatiku" poolt kirja pandud punktid ümber.

Seda teadsid, et tavalises rohelises salatis on kantserogeenseid aineid? Paar selleteemalist artiklit ja sina lõpetaksid salati söömise vist ära. Kuid jah, see antud tekst on nii üle paisutatud, et ma ei tea kas nutta või naerda.

 

Kas sa tõesti arvad, et kui kanep niiiiiiii kahjulik oleks, siis oleks see kuskil legaalne. You aren't seeing the bigger picture. Ma lohutan ennast sellega, et maailmas on protsentuaalselt kas 3% või 5% mõtlevaid inimesi ja ülejäänud on "meedia ohvrid". Mina võin julgelt öelda, et kuulun nende hulka, kes mõtlevad, kuid nagu näha, siis sina oled meil ohver :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lihtsalt neile teadmiseks, kes juba ei tea, tubakas on palju kahjulikum kui kanep, nii tervise kui sõltuvuse kohapealt. Tahaks lihtsalt öelda neile, kes pole enne proovinud ja "ei proovi ka". Ma ei tea kas te arvate, et te teistest paremad olete ( no mõni kindlasti arvab), aga tegelikkus on see, et kui oled alkoholi tarbinud või suitsu teinud, siis pole mõtet enam särada sellega, et kanepit ei ole proovinud ja ei "proovi ka". Get ur facts straight!

 

Sinu jutu järgi peaksin ma olema uhke, kui ma kanepit suitsetaksin? Olgugi alkoholist, tubakast ja millest veel vähemkahjulikum, üks pahe juures sellegipoolest. Umbes nagu, et kanepisuitsetajad alkoholist ja tubakast kumbagi ei tarbiks? Vaevalt.

 

Minu ainus pahe on alkohol, veel täpsemalt õlle joomine aeg-ajalt, arvan, et elan tervislikumat elu, kui need kes nii kanepit kui ka alkoholi tarbivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu jutu järgi peaksin ma olema uhke, kui ma kanepit suitsetaksin? Olgugi alkoholist, tubakast ja millest veel vähemkahjulikum, üks pahe juures sellegipoolest. Umbes nagu, et kanepisuitsetajad alkoholist ja tubakast kumbagi ei tarbiks? Vaevalt.

 

Minu ainus pahe on alkohol, veel täpsemalt õlle joomine aeg-ajalt, arvan, et elan tervislikumat elu, kui need kes nii kanepit kui ka alkoholi tarbivad.

 

Kui sulle jäi midagi arusaamatuks, siis palun loe mu teisi postitusi ka. Jutu mõte oli selles, et kanep ei ole nii kahjulik nagu meedias räägitakse. Seda ma ei olegi väitnud, et kanep sulle hea on. Lihtsalt need "pole teinud ja ei tee ka, kuna kanep=narkar" ajavad oma rumalusega närvi mustaks.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Made my day :)

 

TALV !! PARIM AEG , SISSETOODUD V SISETINGIMUSTES KASVATATUD KÕVA TOBI !!!

Suvel määritakse mingit paska aint pähe :)

ma ei tea , mulle küll weedos peale ei lähe , kõht hakkab kohe valutama ja tekivad mäluaugud

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Wat? Kas ma ütlesin, et kui popsu suitsetanud pole, siis oled wannabe? Kindlasti mitte, ma ütlesin, et kalkulaator on wannabe, et siukest kelbast ajab ja high on wannabe, et siukest kelbast ajab. Smart ass.

 

ma ei viitsinud lõpuni lugeda lihtsalt spammisin, vaatasin WTF imelik poiss Tumm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.