Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

Kõigile suitsetajatele väike mõttetera:

 

Elan Hispaanias, Malaga piirkonnas. Maroko tükk/Maroko roheline 10g=60eurot. Ja oma tarbeks on legaalne.

 

I love to live ...


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rocket, sa saad valesti aru. Kedagi ei huiata, lihtsalt rakveres on süsteem nii, et ühel vennal on sitaks manti, jagab ära gramm on kaalult 0.75 ning poolekas siis 0.35 või midagi. Need grammid jagatakse ~5 koertele laiali kes mööda linna müüvad ja osad veel näpistavad.. Kes 0.75 ei taha, võib lihtsalt minema minna, ostjatest neil puudust ei tule ning rahajookseb nagu muda.

 

Peale nende on muidugi veel teisigi müüjaid, kuid kui peaks tekkima selline vend kes hakkaks seal kohe 1.0 müüma või oma hinda alla laskma, tähendaks seda, et tal oleks juba rohkem kliente haaratud ning sellel ollakse juba järgmine päev uksetaga ning paneb oma kotte kokku.

 

 

Samuti miks peaks keegi tegema 5g müües soodukat? Ta müüb selle 5g paari tunniga maha täishinnaga ning kasum kohe näha.

 

Pärnus näpistas ka 1 pubekas vahelt, sa ei taha teada mis temaga juhtus.

 

Olen paar korda keevitanud, 1 korra olin 4h ilusti konkreetselt kivis.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rocket, sa saad valesti aru. Kedagi ei huiata, lihtsalt rakveres on süsteem nii, et ühel vennal on sitaks manti, jagab ära gramm on kaalult 0.75 ning poolekas siis 0.35 või midagi. Need grammid jagatakse ~5 koertele laiali kes mööda linna müüvad ja osad veel näpistavad.. Kes 0.75 ei taha, võib lihtsalt minema minna, ostjatest neil puudust ei tule ning rahajookseb nagu muda.

 

Peale nende on muidugi veel teisigi müüjaid, kuid kui peaks tekkima selline vend kes hakkaks seal kohe 1.0 müüma või oma hinda alla laskma, tähendaks seda, et tal oleks juba rohkem kliente haaratud ning sellel ollakse juba järgmine päev uksetaga ning paneb oma kotte kokku.

 

 

Samuti miks peaks keegi tegema 5g müües soodukat? Ta müüb selle 5g paari tunniga maha täishinnaga ning kasum kohe näha.

 

Kui gramm on kaalult 0.75 oled sa loll, pime ning ei oska nn. "silmaga kaaluda".

Õige gramm kaalult on 1.25 (0.25 on siis gripkott)

0.75 on siis poolik.

 

Kõik arvavad, et nad teavad "süsteemi" - truth is, you dont know shit.

 

Isik kes algselt lükkab paneb kaalule nii nagu peab (kui on ise ka suitsetaja siis arvestage sellega kohe, et tuleb väiksem kogus kui olema peaks)

Tema müüb oma g maha nii nagu ette nähtud.

Kuid saaga läheb edasi.

Isik kes just ostis, tahab oma raha tagasi teenida ning ise ka suitsetada.

 

Näpistab siis, ning müüb selle näpistatud g maha g hinnaga.

Ja saab ka ise suitsetatud.

 

Sealt tuleneb ka see väige gets, väike polla jutt.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
See mis mina rääkisin ei ole näpistamine, sellel vennal on korralik purgi täis tehtud neid 0.75 getse valmis mis kaovad nädalaga ära. Lihtsalt keegi ei müügi rkv eriti suuremat kogust, diilereid on veel vähemaks jäänd ning enam pole konkurentsi ka.

 

Ning miks te arvate et ma ei oska silmaga kaaluda, te olete kõvad mehed siin rääkima, vahetage elukohta ja rääkige sama juttu. Samuti on mul ka kaal olemas ning tean täpselt palju gripid ja asjad kaaluvad.

 

See on juba su enda viga kui sul ainult 1 auk teada on.


iLoIgOX.gif

Runescape kulla OST/MÜÜK

 

Krüptoraha OST/MÜÜK

Paypali/skrilli raha OST/MÜÜK

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea kogu see crap mis koolis räägitakse ei vasta tegelikult tõele. Olen proovinud jahm. Ja nii palju kui mina uurinud olen siis pole ühtegi uuringut näinud mis ütleks, et kanep o kahjulikum kui alks. USA-s vaikselt mõned osariigid hakkavad lubama


"Olukord on sitt, kuid see on meie tuleviku väetis."

Lennart Meri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paljud väitsid siin teemas ,et selles on 2x vähem sõltuma panevaid aineind kui suitsus. On see tõsi või väär?


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See saast mida poest ostetakse on nii julmalt sõltuvust tekitavaid aineid täis topitud..

Näiteks käin sügiseti poolast mahetubakat ostmas, ja topin sellega piipu :)

Raske on üle minna poemürgist mahetubakale, aga põhjusi sadu, esiteks see mõnus tubaka lõhn ...

Tõrva võibolla 1kg peale 10Uug

Nikotiin mis aurustub enne kui põleb jne

 

Weed=SHIT ja nii ta ka jääb kahjuks, ei paku mingit mõnu aga vahest päris tore depressioonist vabaneda ja arvutiees kivis olla :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saanud oma küsimusele vastust. Kas kanepis on rohkem sõltuma panevaid aineid kui tavalises suitsus poe lettidel?


x) d0.ob (x

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei saanud oma küsimusele vastust. Kas kanepis on rohkem sõltuma panevaid aineid kui tavalises suitsus poe lettidel?

 

 

Ei ole. Nikotiin on see, mis sõltuvust tekitab. Kanepis ei ole nikotiini ning tetrahydrocannabinol ei tekita füüsilist sõltuvust.

Muudetud liikme Rinkz'i poolt

beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi Nutella kräkkereid on proovinud? Kui jah, siis share experience.

 

Räägi neist imelise nimega asjadest lähemalt.

 

Olen ise vana pothead ning isegi pulmapäev on suudetud jõle naljakale päevale tirida, 20. Aprillile :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Räägi neist imelise nimega asjadest lähemalt.

 

Olen ise vana pothead ning isegi pulmapäev on suudetud jõle naljakale päevale tirida, 20. Aprillile :D

Täpsemas mõistes peaks see kanepikook olema nutellaga :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks ka kanepikoogikeste kohta teada, kellelgi kogemusi?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.