Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

VIP
räägi palun sellest tellimisest lähemalt.. kas tellisid eesti?;o

 

ja väike brotip neile, kes ei tea mis värk värviliste õitega on .. :)

 

pot9922.jpg

 

Purple bud täitsa ei olnud, seal oli lihtsalt coloring peale pandud. Need olidki reaalselt sinised, sellised merekarva sinised.

Ning kolmapäeval tellisin ja järgmise nädala teisipäevaks üldjuhul kohal. Kulleriga koju. UK-st ongi üldjuhul suht kiire, sellepärast vahetevahel saab ikka tellitud. See, mis ma tegin, oli K3 üks variantidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Gravityt ja jointi olen teinud aint.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Purple bud täitsa ei olnud, seal oli lihtsalt coloring peale pandud. Need olidki reaalselt sinised, sellised merekarva sinised.

Ning kolmapäeval tellisin ja järgmise nädala teisipäevaks üldjuhul kohal. Kulleriga koju. UK-st ongi üldjuhul suht kiire, sellepärast vahetevahel saab ikka tellitud. See, mis ma tegin, oli K3 üks variantidest.

 

reaalseid õisi ? või misasi see K3 veel on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
reaalseid õisi ? või misasi see K3 veel on :D

 

Ei ole reaalsed õied, aga kammivad kenasti. Nagu spice, aga veelgi hullem.

 

// Aga need pole nagu eriti tervislikud ja nendega pole veel pikaajalisi teadusuuringuid tehtud, et mnjaa.. Oma risk nagu vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eile sai korralik trip. Käbi ikka tõesti teine asi kui leht. :D

Sai eile keevitatud pudelbongiga ja kammis tõsiselt ära. :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkasin suitsetama 13. aastaselt, esimene kord väga paljudel ei " toimi " , aga ise ei kurdaks küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
16ndal sai proovitud amnesia haze-i mida ma onult UK-st sain. Väga hea kvaliteediga kraam, eestis võiks ka sellist liikuda..

 

ära valeta palun :))

 

// olen üsna kindel, et sa oled lihtsalt lugenud amnesia haze'i tugevuse kohta ja nüüd loobid huupi..

 

Ei ole reaalsed õied, aga kammivad kenasti. Nagu spice, aga veelgi hullem.

 

// Aga need pole nagu eriti tervislikud ja nendega pole veel pikaajalisi teadusuuringuid tehtud, et mnjaa.. Oma risk nagu vms

 

siis jätan vahele :P sõber oskas rääkida, et keegi tellis Saksamaalt taolist värki..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.