Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin usaldusväärset isikut, kellega kasutajat jagada.

Soovitatud postitused

Pikka juttu pole, kasutaja ise selline:

http://www.vahvel.net/showthread.php?85280-M-Main-CB-122-8-6x99-Total-1784-Rapier-Summ-94-banked-P2P-until-22.-Dets.

 

Kui leian kellegi, võtan müügist maha. Palun mitte pahandada, kui ära ütlen, valin neid, kes minu silmis usaldusväärsed. Kui oleks soovi, postitage siia teemasse. Jagaksin kasutajat seepärast, et pole ise nii osav RuneScapes ning pole ka nii palju aega. Kasutaja on cb 122+8 ning 6x99.

 

 

Hendrik


Hendrik.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sooviks siis jagada. Ise mänginud runescapet siis vahelduva eduga 4-5aastat. Olen omandanud ka ca 110lvl maini. Nüüd siis isu tagasi mängida. Eriti meeldib mulle teha slayerit. Mingilmääral ka skillida. Loodan et huvi, Pm'ige siis.

Cheers,

Donokei.


image.php?u=11369&dateline=1307203243&type=profile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avalda palun saladus kuidas sa nii palju charme said ? Jubedalt tahaks teada sest endal vaja ka summ üles teha.

(ise pakun et bottisid melee statsid ?) :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.