Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cypress Hilli ninamees B-Real (USA) annab Eestis kontserdi

Soovitatud postitused

SUPERVIP

13. novembril jõuab esmakordselt Eestisse legendaarse grupi Cypress Hill ninamees ja asutajaliige B-REAL (USA). Kontsert leiab aset klubis Rock Cafe. Piiratud arv pileteid tuleb müügile 8. oktoobril kell 10.00 Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

 

B-Real (kodanikunimega Louis Freese) on tuntud kui ansambli Cypress Hill asutajaliige ja ninamees. Üheksakümnendate alguses tutvus B-Real DJ Muggsiga. Tutvusest sai alguse Cypress Hill, bänd sõlmis plaadilepingu Columbia Recordsiga ja samal aastal ilmus ka omanimeline debüütalbum. Cypress Hilli kaubamärgiks saanud B-Reali vokaal ja DJ Muggsi biidid tõstsid Cypress Hilli esimeseks latiino hiphop grupiks, kes jõudis albumite müügiga plaatinum staatusesse.

 

brealy.jpg

 

 

 

Kas keegi vahvlist ka siis B-reali austab , ning kohale tuleb ?:)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Damit , võta siis teinekord 1 suure ampsu asemel kaks keskmist ampsu :D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

B-REAL MOTHERFUCKERS , ÜLI DOPE KONTSERT !!!!!!!! HETKEL AFTERPARTYL HÕUMI JUURES , ÜLIIII DOPE !!!!!!!

 

 

Beebilõusta soojendus oli ka aplausi väärt

Muudetud liikme Psycho ゚'i poolt

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sai käidud, ütlen ausalt, et ootasin natukene rohkem ja oleks tahtnud koos B-Realiga suitsetada + see riidepood mis neil kaasas oli - sealt ei jõudnud ka midagi osta, kui pilgu peale viskasin siis oli mingi 3 t'särki alles ja paar albumit(t'särgid olid veel maru idiootse suurusega). Aga tore oli samas, turvamehed oli ikka väga kurjad :D Mingi kutt lendas lavale, turvamees lükkas ta lihtsalt niimodi lavapealt minema, et õllepudeleid ja klaase lendas igasse ilmakaarde :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
sai käidud, ütlen ausalt, et ootasin natukene rohkem ja oleks tahtnud koos B-Realiga suitsetada + see riidepood mis neil kaasas oli - sealt ei jõudnud ka midagi osta, kui pilgu peale viskasin siis oli mingi 3 t'särki alles ja paar albumit(t'särgid olid veel maru idiootse suurusega). Aga tore oli samas, turvamehed oli ikka väga kurjad :D Mingi kutt lendas lavale, turvamees lükkas ta lihtsalt niimodi lavapealt minema, et õllepudeleid ja klaase lendas igasse ilmakaarde :D

Dra mingi 6x6 vennad lampi käisid seal kus tahtsid , trollisid läbi rahva kangelt :D ptsi käisin just tobitobil ja kuradi lohh turva võttis mind kinni , hakkasid mingi haiget teksti ajama , just ss kui Psycho ja B-real laval olid , väike para tuli sisse sest olime ikka korralikult high .

 

Dra pärast hõumi pleisipeal mingi SL*T tuli läbule VÕÕRAS , jõhker , dra eidel polnud häda kedagi ja värki , sai niimoodi et tolmas :D

Esialgsed plaanid viisid rongiga kooli aga hetkel plaanin tuua tass vett ja küll siis edasi mõtleb :D PCE


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
minuarust võtsid kutid veel mingi eesti chicki ka lavale ja hiljem lavataha kaasa :D

 

Dunno , ma olin suht megahigh ja oma jope järgi ma üle 45minuti ei kavatsenud oodata , seega olin suht esimeste seas kes garderoobi juurde läks

 

---------- Post added 15-11-11 at 13:57 ----------

 

ja sellest järeldame seda et seda chicki ma ei näinud


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Were there, fuckin' nasty it was. Turvised läksid kurjaks, vedasid mu minema. Hea, et kongi ei lasknud pista, ulme hõljuki olek oli ja noh, mdea, laiv oli kõva! Läheks uuesti ilma pikema mõtlemiseta. Piish!

 

Usun et olid koha , kuid nägin ainult paari tüüpi kelle turvad ära tirisid , need olid suht 20+


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Dunno , ma olin suht megahigh ja oma jope järgi ma üle 45minuti ei kavatsenud oodata , seega olin suht esimeste seas kes garderoobi juurde läks

 

---------- Post added 15-11-11 at 13:57 ----------

 

ja sellest järeldame seda et seda chicki ma ei näinud

'

 

:D - ma trippisin jopega nii, et läksin tegin väljas suitsu ja siis pohhuilt sain sinna jopejärjekorra ette. tunnen kaasa neile, kes seal ootasid ja haisesid :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.