Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleemid uue kujundusega.

Soovitatud postitused

Üldine kujunduse arutus võiks nüüd siia tulla.

Mida ma ise märganud olen:

1. Vahvel.net suht aeglaseks jäänud, kahtlaselt kaua laeb mõnikord ning vahest viskab ka errori ette.

2. Sisselogimisel ei saa vahepeal esimese korraga sisse. Mitu korda peab uuesti kasutajanime ja parooli kirjutama, et lõpuks sisse saada.

3. Esines ka topeltposti postitusi eraldi. Mul isiklikult ainult ühe korra juhtunud nii.

pro.jpg

4. Pildihost ja piltide postitamine feilib päris tihti. Vahest lisab pildi nn. "juurde lisatud fail"ide hulka, vahest on paremalt poolt mingi jupp kadunud, vahest muutud pilt algsest pildist väiksemaks(üleval olev pilt).

Paluks ainult teemakohaseid postitusi.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Endal samad mured.

 

Veel küsiks , et mis värk nende spammeritega on?

 

Need on mingid hiinlaste botid mis reklaamivad, proxy detector pantigi selleks et neid vähendada aga kuna rahvale hakkas see vastu siis võeti maha.

 

Uue kujundusega muutus vahvel palju aeglasemaks, vähemalt mul. Tänu sellele ei ole erilist soovi enam külastada seda portaali. Eelmine kujudas oli minu silmis palju ilusam ja mugavam.

 

See ei läinud kujundusega aeglasemaks, mingi nädal aega tagasi läks. Ja foorumi paigutus jääb samaks, värvid muutuvad kindlasti.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.