Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu uus hobi :)

Soovitatud postitused

VIP

Olen avastanud endale uue hobi, mis on mõttes olnud juba mõnda aega, aga eile alustasin ja ei läinud isegi 1 tundi mööda kui leitsin juba esimese "Victim"-i . (ohver)

Nimelt olen hakanud muukima igasugustele veebisaitidele, et katsetada, kui tuvaline veebileht ikka on ja kui väärtuslik on selle sisu.

Mainiks kohe ära, et ma ei tee seda pahatahtlikult vaid õpin seda ise ja annan ka ohvritele sellest teada.

Selle tegevuse nimi on hackimine.

Eile kui leitsin esimese ohvri, siis andsin firmale ka sellest teada, et teie poolt lehed on ebaturvalised ja ootan nüüd nende reaktsiooni.

 

 

 

 

Teen siia niiõelda blogi, et näha enda arengut algusest kuni ....

 

(PS! Ma ei avalda seda, kuidas ma veebisaite muugin, kuna teie ei oleks 100% hackerid vaid crackerid. :) (pahatahtlikud))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Illegaal oled ikkagi. See ei tähenda kas sa ainult katsetad või mitte, isegi kui annad sellest teada lehe haldajale, hackid sa seda nii või naa.

See teeb põhiõtteliselt sama, et ma lähen poodi, rotin endale sealt mingi telo (näiteks) jooksen välja ja tulen 5 minuti pärast sisse vabandusega, et umbes tere - proovisin teie turvameetmeid ja rageerimisoskust, saate oma telefoni tagasi, peace.

 

That sayd, good luck - loodetavasti ei mähkelda end pahandustesse sellega.


ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

 

RAISE YOUR DONGERS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mis mõisted mul valesti on siis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:DSeda küll hobiks kutsuda ei saa forsure. Pigem üritad siin lihtsalt endale repi saada endaarust hackides ning "katsetades turvasüsteeme".

Ükskord sellega vahele jääd oled oma eluga perses ka. Vabandust väljenduse eest, aga see on tõsi. Hackimine pole naljaasi, ainult siis kui sa teed seda nagu pro. :D:D


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
:DSeda küll hobiks kutsuda ei saa forsure. Pigem üritad siin lihtsalt endale repi saada endaarust hackides ning "katsetades turvasüsteeme".

Ükskord sellega vahele jääd oled oma eluga perses ka. Vabandust väljenduse eest, aga see on tõsi. Hackimine pole naljaasi, ainult siis kui sa teed seda nagu pro. :D:D

ei ürita repi saada ja panen teema kinni, kuna tegelikult ei ole see jah asi mida avalikult rääkida.

Blogin ise enda jaoks edasi.

 

Cheers :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.