Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kumb  

87 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb



Soovitatud postitused

VIP

Ennast huvitab mw3 rohkem kuna jh alati call of duty fänn olnud :D


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

BF3 ikka. Parem graafika, rohkem mängijaid multiplayeris ning saab sõita autodega ning lennukidega :3

MW3 sama mis varasemad CODid. Maksad lihtsalt praktiliselt sama asja eest 60€.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
BF3 ikka. Parem graafika, rohkem mängijaid multiplayeris ning saab sõita autodega ning lennukidega :3

MW3 sama mis varasemad CODid. Maksad lihtsalt praktiliselt sama asja eest 60€.

As the man said above.

 

Ise tegin MW3 eile läbi, väga sarnane MW2'le

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik oleneb sellest,mida oled mängima harjunud suht,kas oled bf või cod fänn...Selles on kõik asi.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik oleneb sellest,mida oled mängima harjunud suht,kas oled bf või cod fänn...Selles on kõik asi.

 

Ma olin pikka-pikka aega CODi fan kuid siiski ei anna MW3e võrrelda BF3ega.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arvamus on järgmine:

 

MW3 On COD Fännidele ja BF3 On Battlefield fännidele see best game of year, aga mina arvan, et BF3 on nendele kes ei ürita igal võimalusel scoori ja kille nii palju koguda kui võimalik vaid on nendele kes hindavad graafikat ja reaalsemalt sõda ning tahavad mitte ainult relvaga ringi joosta vaid kes otsivad alternatiivi jala käimisele ehs siis masinad millega on võimalik sõdida seda mp.

Aga MW3 Poolt seda, et tegu on ju call of duty seeriaga mis on aastaid püsinud FPS mängudes tippus ja jääb silma just oma nn sõja mänguna ja nüüd siis MW seerias on esile kerkinud mitmik mängu poolest ja milles võid saada päris heaks "shooteriks" ning lihtsalt nautid killimist seniks kui keegi parem sind "one shoot, one bulletiga" rajalt maha võttab.

Endale siiski meeldib BF3 rohkem kui mw3 aga siiski olen rohkem cod fann, enne Bf3 välja tulemist oli esikohal ikka mw2, nii et kahe otsaga asi!

 

Aga see oleneb inimesest endast, igal ühel oma lemmik!


H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

parim game on cs:go mis tuleb 2012 suvel ootuste järgi ! aga endal bf3 tõmbab ! hea mäng

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tegelikult olen pettunud, et MW3 nii mage on. Nagu mängiks MW1-te. BF3 on kõvasti etem, graafika ja kõik see värk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult olen pettunud, et MW3 nii mage on. Nagu mängiks MW1-te. BF3 on kõvasti etem, graafika ja kõik see värk.

 

Oleks siis aint nii, siis oleks super. MW3s kogu võitlus käib taevas, kui skill on üle keskmise siis annab seal päris kõvasti tunda, et 70% surmadest on mingi lennuväe tõttu. Magedasti tehtud, et killstreakid stackivad.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Battelfield3 on Modern Warfare3 COPY.

 

---------- Post added 22-11-11 at 18:30 ----------

 

Battelfield3 on EA Game-i poolt tehtud mäng. Seega on see väga sitt mäng ausaltöeldes.

EA ei oska mänge tehagi. Nad sakivad ikkagi väga jõhkralt. Sealt ei saa osta mänge steamstki.

CODMW3 vs. BF3..............

BF3 ei tohikski siin küsitluses sees olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Battelfield3 on Modern Warfare3 COPY.

 

---------- Post added 22-11-11 at 18:30 ----------

 

Battelfield3 on EA Game-i poolt tehtud mäng. Seega on see väga sitt mäng ausaltöeldes.

EA ei oska mänge tehagi. Nad sakivad ikkagi väga jõhkralt. Sealt ei saa osta mänge steamstki.

CODMW3 vs. BF3..............

BF3 ei tohikski siin küsitluses sees olla.

 

Ja COD on Activisioni poolt tehtud ja mis on praegusel ajal teinud ainult minigi koomiksi ja Bondi mänge teind, mis on olnud väga mõttetud.


P<32C

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Battelfield3 on Modern Warfare3 COPY.

 

---------- Post added 22-11-11 at 18:30 ----------

 

Battelfield3 on EA Game-i poolt tehtud mäng. Seega on see väga sitt mäng ausaltöeldes.

EA ei oska mänge tehagi. Nad sakivad ikkagi väga jõhkralt. Sealt ei saa osta mänge steamstki.

CODMW3 vs. BF3..............

BF3 ei tohikski siin küsitluses sees olla.

 

Get yo facts right noob. EA Games ei teinud Battlefield 3, nad publitseerivad seda vms. Mängu tegi Dice.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks ta ole jah...Kuid MW3 ikkagi parem kui BF3.

ja seda räägib 11 aastan cod fanboy Haha nei mänge ei sa võrrelda saan mõlemad kätte see pühapäev ja laupäev :D aga BF3 meeldib natuke rohkem graafika ja sõidukite pärast


lol.PNGKermo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ja seda räägib 11 aastan cod fanboy Haha nei mänge ei sa võrrelda saan mõlemad kätte see pühapäev ja laupäev :D aga BF3 meeldib natuke rohkem graafika ja sõidukite pärast

Bf3

Muidu kuda on mängida seda 60 euros MW2 DLC ?

Whatup?

 

On-topic, ise pooldan CoDi. Pole kunagi liiga deep BFi mänginud, tundus rohkem superserious gamerile.

Fast, quickpaced action on CoD playerile, kui sa tahad oma ajusid ragistada video mängus, siis BF sulle.

Ise mängin CoDi 2009 dets. saadik., been through the worst, aga ikka mängin seda.

 

Also, kui keegi tahab mängida CoD4/ MW2/ MW3, mu steam on Minidivine.

Kui tont naaber ruuteri korda saab, siis saab mõni nv mängitud 60 tundi järjest, kuna praegu ainult 26h SP + 12h MP.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal oleks plaan osta üks neist + veel Need For Speed: The Run .

Missugune neist on parem ? Missugune mäng on ostmist väärt? Nagu aru olen saanud MW3 on peaaegu samasugune nagu MW2 ning seal sureb isegi professionaalse mängijana rohkem õhutegevuse kaudu. BF3-s on taas suuremad mapid ning on veel sõidukid, kuid olen kuulnud, et seal on liiga lihtsad relvad. Kasutan ise Xbox 360.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal oleks plaan osta üks neist + veel Need For Speed: The Run .

Missugune neist on parem ? Missugune mäng on ostmist väärt? Nagu aru olen saanud MW3 on peaaegu samasugune nagu MW2 ning seal sureb isegi professionaalse mängijana rohkem õhutegevuse kaudu. BF3-s on taas suuremad mapid ning on veel sõidukid, kuid olen kuulnud, et seal on liiga lihtsad relvad. Kasutan ise Xbox 360.

 

Seal peaks mingi option ka olema, kus saab sihtimis/laskmis abi välja lülitada vms.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endal oleks plaan osta üks neist + veel Need For Speed: The Run .

Missugune neist on parem ? Missugune mäng on ostmist väärt? Nagu aru olen saanud MW3 on peaaegu samasugune nagu MW2 ning seal sureb isegi professionaalse mängijana rohkem õhutegevuse kaudu. BF3-s on taas suuremad mapid ning on veel sõidukid, kuid olen kuulnud, et seal on liiga lihtsad relvad. Kasutan ise Xbox 360.

 

Konsoolidel siiski MW3 parem


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain ka nüüd soomest bf3 ostetud ps3 - mele. Olen eelnevalt veidike mänginud, kuid bf lemmik on ja jääb. :)


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.