Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kosmos

Soovitatud postitused

VIP

On sel algus ja lõpp? Või on see üleüldse lõpmatu - kuidas see võimalik on!?

Mis arvate?

 

kosmos800.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellel on lõpp- aga ma ei põhjenda miks .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sellel on lõpp- aga ma ei põhjenda miks .

Millega see lõppeda saab? Ikka annab ju selle "seina" või misiganes takistuse ületada ja edasi sealt liikuda ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ennast huvitavad sellised asjad väga. Ma arvan, et kuskil on kindlasti lõpp.. Aga kui kaugel, seda ei tea.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On olemas kaks võimalust, kas ta on veidike kumer, ehk siis kunagi saab ots-otsaga kokku ja tekib maakera sarnane asi või on ta täiesti sirge ja lõpmatu. Teise variandi puhul on võimalikud ka paralleeluniversumid mis saavad asetseda üksteise kohal.

Stoner teema...


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei usu, et keegi üldse suudab seda seletada, see on nagu elu ning surm, keegi ei oska seda päris täpselt seletada -.-

Kuidas me siia sattusime, kes me oleme, miks me siin oleme, neid küsimusi võib jäädagi esitama, kuid sobivat vastust ei saa me kunagi. Kuidas saab see planeet siin lihtsalt hõljuda? See on ulme...

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kosmos...see on ulme(h)

Ma ei usu,et keegi üldse suudab seda seletada see on nagu elu ning surm....keegi ei oska seda päris täpselt seletada-.-

Kuidas me siia sattusime kes me oleme kuidas me siin oleme,neid küsimusi võib jäädagi esitama,kuid sobivat vastust ei saa me kunagi.Kuidas saab see planeet siin lihtsalt hõljuda....ulme

Gravitatsioon? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.