Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

AUTOBINDIGA serverid

Soovitatud postitused

Olles ise 1 autobindi vihkajatest, et teen ühe teema, kus on kõik nende serveri omanikud, kes loodavad serverit populaarsemaks saada vms autobindimisega userconfigi. Tõsiselt kopp ees juba sellistest servudest.

Autobind configiga mängijad kaotavad ka ise mänguelamustest - lihtsalt bannitakse ära reklaamijad!

.................

//Serverid, kus võeti autobind maha peale selle teema tegemist:

SDD Public server

eesti surf pub* [raadio] [24/7] | ip: cs.okservers.eu:18000

 

 

Kirjutage veel siia palun selliseid servereid, siis loodetavasti rahvas teab, milliseid vältida.


* müüa fortumo konto 62EUR peal - PS!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ise varsti võtan midagi ette :)

Nagu näiteks lasen serveri maha neil or something ..

Tõesti kui ise vahest hüppan pubist läbi, mingi nuss on userconfis, ja pooled ostu bindid mis mul on ära nussitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pange oma config READ-ONLY peale ja korras ei mingit autobindi enam...


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pange oma config READ-ONLY peale ja korras ei mingit autobindi enam...

 

siis ma pean nime confngust vahetama mitte options.. :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RELAXX JAILBREAK SERVER on ammu juba minu hostil ja enne süüdistamist võiks kindlaks teha, kas ka praegu on autobind peal või mitte :P

Ja hetke seisuga mai näe, et see seal peal oleks.. või siis mingisse muusse plaginasse sisseehitatud.

 

---------- Post added 31-10-11 at 13:33 ----------

 

SDD Public server'ilt autobind nüüd eemaldatud! Kui selline jura peaks jätkuma, siis serv läheb kinni.

Üldiselt autobind ja muud häkkimised on minu serverites keelatud!


logo.jpg

4 Fair Play

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
RELAXX JAILBREAK SERVER on ammu juba minu hostil ja enne süüdistamist võiks kindlaks teha, kas ka praegu on autobind peal või mitte :P

Ja hetke seisuga mai näe, et see seal peal oleks.. või siis mingisse muusse plaginasse sisseehitatud.

 

---------- Post added 31-10-11 at 13:33 ----------

 

SDD Public server'ilt autobind nüüd eemaldatud! Kui selline jura peaks jätkuma, siis serv läheb kinni.

Üldiselt autobind ja muud häkkimised on minu serverites keelatud!

 

kes oled selline ? Outkast w ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes oled selline ? Outkast w ? :D

 

Jah ta outkast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

L 10/30/2011 - 22:49:58: [spam_blocker.amxx] Player "SpOnGeBoB I Latexkaste" (STEAM_ID_LAN) has been kicked for message: *eesti surf pub*  [raadio] [24/7] | ip: cs.okservers.eu:18000

 

ja seda ka teistelt mängijatelt + pidevalt


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Andke teada kui meie GH hostingu server kasutab autobindi.


http://www.gamehost.ee - CS, SA-MP, MTA:SA, SMS serverid, TeamSpeak 3, mängud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi võib mulle ka öelda kui keegi minu klientidest kasutab


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eesit SURFI autobind on reklaam plugina sees (BY Dare-Devil) ! Mis on nagu karistus kui reklaamid serveris teisi serverid! Ning see ei ole võrreldav tavalise autobindiga

 

suht ull

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ennem võiks ikka serveris käija ja proovida, kas on ikka 100% reklaam peal, mitte et tuled siia niisama spammima, et sellel serveril on autobind ...


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

sama hästi saad ka VIP serveritest reklaami kui ban saad. :) sama kz kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sama hästi saad ka VIP serveritest reklaami kui ban saad. :) sama kz kohta.

 

See on ammuilma juba maha võetud. Vähemalt minu serveritest :) Ei tea täpsemalt öelda War3FT serverist.

 

---------- Post added 02-11-11 at 08:44 ----------

 

Ning kz.ee-l peaks olema siis kui bani saad.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
RELAXX JAILBREAK SERVER on ammu juba minu hostil ja enne süüdistamist võiks kindlaks teha, kas ka praegu on autobind peal või mitte :P

Ja hetke seisuga mai näe, et see seal peal oleks.. või siis mingisse muusse plaginasse sisseehitatud.

 

---------- Post added 31-10-11 at 13:33 ----------

 

SDD Public server'ilt autobind nüüd eemaldatud! Kui selline jura peaks jätkuma, siis serv läheb kinni.

Üldiselt autobind ja muud häkkimised on minu serverites keelatud!

 

Esiteks, mul pole autobindi peal olnudki, ta küsib sult kas sa tahad, et ta bindiks selle ip, kui sa paned yes siis see on sinu omal vastutusel, mul ei bindi automaatselt küll midagi, mul pole seda ka enam peal olnud. Kuigi jah, siis järgmine kord vaadake ka, kui serveri tuled, kas on igale asjale mõtet YES panna? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on ammuilma juba maha võetud. Vähemalt minu serveritest :) Ei tea täpsemalt öelda War3FT serverist.

 

---------- Post added 02-11-11 at 08:44 ----------

 

Ning kz.ee-l peaks olema siis kui bani saad.

 

Kõigil minu serveritel peal.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olles ise 1 autobindi vihkajatest, et teen ühe teema, kus on kõik nende serveri omanikud, kes loodavad serverit populaarsemaks saada vms autobindimisega userconfigi. Tõsiselt kopp ees juba sellistest servudest.

Autobind configiga mängijad kaotavad ka ise mänguelamustest - lihtsalt bannitakse ära reklaamijad!

.................

//Serverid, kus võeti autobind maha peale selle teema tegemist:

SDD Public server

eesti surf pub* [raadio] [24/7] | ip: cs.okservers.eu:18000

 

 

Kirjutage veel siia palun selliseid servereid, siis loodetavasti rahvas teab, milliseid vältida.

 

LOL? Peale selle teema tegemist Eesti surf pubist oli autobind ammu ammu kadunud juba ennem. (vist, ei tea kindlalt kuna endal pole kusagil binde)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult, mis mõte sellel teemal on? Teiste servereid maha teha ning enda servule nn. reklaami saada? Masendav, ära mängi siis teiste serverites kui need autobindid närvidele käivad - ning nagu korduvalt öeldud siis Read-Only peale. Take it easy rlly.

 

PS! Keegi ütles, et nime ei saa muuta kui Read-Only peal on? Proovi konsooli kaudu nime vahetada: name UusNimi.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.