Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Aasta liikmete valimine ja annetamine

Soovitatud postitused

Hey,

 

Alates tänasest saab valida Vahvli aasta liikmeid erinevates valdkondades. Valimistulemused avalikustatakse juba 1. Detsembril.

Kuna sellistel hääletustel tekib alati olukordi/kasutajaid, kes üritavad hääli osta/müüa/vahetada, siis ma luban isiklikult, et ka selle peale on mõeldud- kõik 'üritajad' saavad lühiajalise banni ning eemaldatakse võistluselt. Hääleta SIIN.

 

Võitjatele on välja pandud autasud, mis avalikustatakse tulemuste avalikustamisel. :)

 

 

Samuti saab alates tänasest annetada SMSi teel. Lisainfot sellel teemal leiab SIIT.

 

Parimatega,

Vahvel.net juhtkond & Henry


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Genius, igas valdkonnas enda poolt hääletada küll kena pole. :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellised hääled võiks ära kustutada, kes on endapoolt hääletanud.

 

Aasta uustulnuk võiks ka tulla.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas oleks võimalik natukene seda süsteemi muuta.

Et saaks ühe ka ainult valida. :)


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Genius, igas valdkonnas enda poolt hääletada küll kena pole. :)

 

Ma arvasin, et mingi beta värk, ühtegi teemat polnud, sorri, järgmine kord vähemalt tean.

 

Kui saab siis resettige minu hääled ära ja ma panen uuesti.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Genius, igas valdkonnas enda poolt hääletada küll kena pole. :)

 

Noo nii hale kodanik. Ma olen täiesti 100% kindel, et kui Henry poleks maininud, et hääli ei tohi osta ja selle eest tuleb karistus, spammiks ta hetkel:"Minu poolt hääletajad saavad loosis osaleda." Ja loosi oleks ära jätnud. Häbi sul olgu Genius.

 

Ma arvasin, et mingi beta värk, ühtegi teemat polnud, sorri, järgmine kord vähemalt tean.

 

Kui saab siis resettige minu hääled ära ja ma panen uuesti.

 

Said odavalt busti, nüüd loobid vabandusi? Ära aja jama, sinu iseloomu on nii hästi teada. Maksid 1m vahvli rahvale, et nad sinu malmi foorumiga liituksid. Tõsiselt, kuidas sa saad nii wannabe olla. Ma ei ole kahepalgeline, aga see on lihtsalt nõrk.

 

Raske valik oli, mitte selle pärast, et häid foorumlasi palju oleks, vaid just vastupidi. Ei tulnud kedagi pähe, kes vääriks mu häält. Sellegi poolest, hääled said antud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Andsin ka enda hääled ja arvan, et valisin enda vaatevinklist just õiged. :)

Ainuke asi mida ei täitnud oli "Aasta liige", et mis moodi seda võtta, kas see kes see aasta liitus või see, kes on püüdnud ennast rahvamassi sulanduda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Andsin ka enda hääled ja arvan, et valisin enda vaatevinklist just õiged. :)

Ainuke asi mida ei täitnud oli "Aasta liige", et mis moodi seda võtta, kas see kes see aasta liitus või see, kes on püüdnud ennast rahvamassi sulanduda?

 

See kes on olnud meie parim liige sel aastal, liitumine ei loe :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Noo nii hale kodanik. Ma olen täiesti 100% kindel, et kui Henry poleks maininud, et hääli ei tohi osta ja selle eest tuleb karistus, spammiks ta hetkel:"Minu poolt hääletajad saavad loosis osaleda." Ja loosi oleks ära jätnud. Häbi sul olgu Genius.

Said odavalt busti, nüüd loobid vabandusi? Ära aja jama, sinu iseloomu on nii hästi teada. Maksid 1m vahvli rahvale, et nad sinu malmi foorumiga liituksid. Tõsiselt, kuidas sa saad nii wannabe olla. Ma ei ole kahepalgeline, aga see on lihtsalt nõrk.

Raske valik oli, mitte selle pärast, et häid foorumlasi palju oleks, vaid just vastupidi. Ei tulnud kedagi pähe, kes vääriks mu häält. Sellegi poolest, hääled said antud.

 

Ära hakka mingit jama mulle ajama.

 

Täiesti asja kohatult süüdistate mind teiste inimeste jamas, pole ma mingit raha välja jaganud, et keegi liituks kusagil.

Mina ja wannabe? Teie olete see, kes tahab wannabe "kõvamees" olla siin foorumis.

Ma pole ühtegi loosi ära jätnud, alguses tee endale asjad selgeks kui hüppama tuled KODANIK :D

Õnneks sa mind päris elus ei tea, nii et ära seleta et tead minu iseloomu.

 

Muidu see, spämmimine, et hääletage minu poolt, seda ei saa ju karistada, inimesed saavad ise sinna panna nimed sisse, mina ei sunni kedagi, ja kindlasti kohe pole see häälte ostmine.

Või ei ole mul õigus?


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on mõjutamine, kui mul on tõendeid siis ma ka selle inimese hääli ei loe :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
See on mõjutamine, kui mul on tõendeid siis ma ka selle inimese hääli ei loe :)

 

See on ju sama, nagu erakonna valimine, erakonnad reklaamivad ennast, sama teen mina, tuletan inimestele meelde, et selline asi näiteks toimub ja muidugi ütlen sõna sekka, et hääletage siis minu poolt ka :D

 

Lihtsalt uurisin elu, edu kõigile.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pidin ikka tükk aega mõtlema, kelle panen aasta abistajaks. Keegi pole eriti silma jäänud aga hääled said lõpuks antud ;)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal võtab natukene aega, kui saab valitud.

 

Selline küsimus tekkis, et kuskilt saab näha ka kellel, kui palju hääli on?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei saa näha, proovin hoida asja salajas ja ausana :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on ju sama, nagu erakonna valimine, erakonnad reklaamivad ennast, sama teen mina, tuletan inimestele meelde, et selline asi näiteks toimub ja muidugi ütlen sõna sekka, et hääletage siis minu poolt ka :D

 

Lihtsalt uurisin elu, edu kõigile.

 

Meil veel siin erakondi pole aga ise arvan et pinni/milli müüad ei või kindlasti ära kasutada oma positsiooni.

 

Näiteks peale millide müümist ütled, et hääleta minu poolt.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on ju sama, nagu erakonna valimine, erakonnad reklaamivad ennast, sama teen mina, tuletan inimestele meelde, et selline asi näiteks toimub ja muidugi ütlen sõna sekka, et hääletage siis minu poolt ka :D

 

Lihtsalt uurisin elu, edu kõigile.

Lame viis. ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

milli ja pinni müüjad tuleks minu arvates üldse välja jätta,kuna mõni võtab juba temale millegi müümist abistamiseks ja saavad oma positsiooni väga kergesti ära kasutada:d:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suured annetajad annetada ei saagi. Soovitaksin selle eemaldada. "Sa oled juba suur annetaja :)"

 

Jätan hääletamata. Jätan teiste hooleks selle. :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

samad sõnad.

jätan hääletamatta kuna ei oska kedagi valida.

võiks saada ka ainult 1 lahtri täites hääle panna aga ei saa. -.-


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.