Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ostan 200m 0.28€/m Swedbank/Seb

Soovitatud postitused

Selle Idioodiga ei tasu tegemis teha, tüüp tahab alguses ingame kohtuda, seejärel tahab näha läbi teamvieweri sinu screeni, ning kui te talle id ja pw annate siis te ei saa enam oma hiirt kasutada teie klavia ja hiir on frozen või midagi. Mul ta hakkas 200m maha droppima aga tegin kiiresti restardi.

 

TÜÜP ON PETIS ei soovita tegemist teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis lased teda üldse enda arvutisse? Logish, et kui TV tahab näga siis scammer ju...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis lased teda üldse enda arvutisse? Logish, et kui TV tahab näga siis scammer ju...

The fuck? Ma teen peaaegu alati TV, kui pole kindel isikus. Mis kuradi skript see on, et hiir/klaviatuur freezivad? Mfn bullshit, saadaks mu Swedilt siis 4000€ ka endale w. lol..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutage seda

http://www.vahvel.net/showthread.php?78504-%D5PETUS-Kuidas-teha-teamviewer-turvaliseks.

 

Mult taheti ka 30m osta, need settingud olid peal. Kui andsin teamvieweri id ja pw ja ta ei saanud mind välja blockida siis logis välja.

 

Ja miks sa teamviewris näha tahad raha? Trade screenis ei näe?


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
The fuck? Ma teen peaaegu alati TV, kui pole kindel isikus. Mis kuradi skript see on, et hiir/klaviatuur freezivad? Mfn bullshit, saadaks mu Swedilt siis 4000€ ka endale w. lol..

Mis kinduse see TV sulle annab? Sama hästi ta võib selle kinni panna kui oled ette käinud, scammerid kasutavad ainult TVd, keegi küsib TVga näha siis tead juba, et head diili sealt loota pole :S

 

Edit: Vähe nalja ka, Mmoexchangest lisas mind see tüüp, keegi teab teda? On siin foorumis ka? :D

 

110905154631.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasutage seda

http://www.vahvel.net/showthread.php?78504-%D5PETUS-Kuidas-teha-teamviewer-turvaliseks.

 

Mult taheti ka 30m osta, need settingud olid peal. Kui andsin teamvieweri id ja pw ja ta ei saanud mind välja blockida siis logis välja.

 

Ja miks sa teamviewris näha tahad raha? Trade screenis ei näe?

 

Tänud, tegin kõik õpetuse järgi ära, soovitan ka teistel settingud ära muuta kes teamviewerit kasutavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis kinduse see TV sulle annab? Sama hästi ta võib selle kinni panna kui oled ette käinud, scammerid kasutavad ainult TVd, keegi küsib TVga näha siis tead juba, et head diili sealt loota pole :S

 

Edit: Vähe nalja ka, Mmoexchangest lisas mind see tüüp, keegi teab teda? On siin foorumis ka? :D

 

110905154631.png

 

nop ta pole siit foorumist


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.