Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PALUN ABI! : Firewire kaabel

Soovitatud postitused

VIP

Oleks siis abi vaja seoses sellega, et tahaks DV kaamerast lasta videoid arvutisse. USB ühenduse asemel on sellel pool digitaalkaameral firewire ühendus. Kaabel on olemas, aga probleem seisneb selles siis, et arvutil endal pole firewire pesa.

 

Kaabel iseenesest selline:

[ATTACH=CONFIG]2330[/ATTACH]

Jämedam peaks siis arvuti taha minema ja peenem läheb kaamera taha.

 

 

 

Küsimus oleks siis, et kas sellel on mingi usb vahelüli ka olemas vms, et ma ta ikkagi ühendatud saaks arvutiga?


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui kaabli lahti võtad, näed 2 punast ühelt neist kollane triip- see on maandus ja puhas punane positiivne voolujuhe +5v

roheline ja tumesinised sin juhtmed, ülejäänud võid ära lõigata...

kui sul mõni vana arvuti hiire või klaviatuuri usb juhe, lõika see pooleks võta isolatsion maha, pane sinine sinisega roheline rohelise punane punase ja maandus kollase/kollase triibuga ühenda nii saad oma kaabli kätte

 

---------- Post added 15-10-11 at 09:43 ----------

 

see väiksema otsaga kaabel käib kaamerasse ja usb arvutile

sellest on kindlasti abi, maandus juhtmet ja positiivset ära kokku lase muidu toitekas kõrbeb ära :)

 

---------- Post added 15-10-11 at 09:46 ----------

 

http://www.ebay.com/itm/Firewire-IEEE-1394-6-Pin-F-USB-M-Adaptor-Convertor-/330626493689?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4cfadfecf9

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

noo pildi kvaliteet kõvasti langeb kindlasti kui ma hakkan siin ise kokku lappima neid juhtmeid, aga eks ma üritan siis kuskilt poodidest leida veel seda ülekannet


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma 17aastane elektroonika grandmaster teen endast vanematele spetsialistidele oma teadmistega silmad ette, ja pildi kvaliteediga pole mingid juhtmel küllmingit pistmist, saan aru kui on tegu valgus kaabliga.

vaatasin kunagi seda rakett ETV'st ülikoolidebiilikud, isegi kõlarit ei oska teha -.-

mis mõtet on tehnika ülikooli minna, katse-eksitus meetod kõige toredam :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.