Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Weed :: Joints, Bongs, Blunts etc

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

Seal on otsene küsimus, kas tarvitate. Siin on aga juba rääkimine täpsemalt, bongid joindid jms...

Palju jointi panete, mida tunnete kui olete jointi teinud. Mida tunned kui bongi. mkay´´ ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõttega tegid sellise teema kui ise midagi ei ole proovinudki?

 

Siin enamus alaealised (jah, mina ka), seega ei ole soovitatav selliseid teemasid teha, mõnedel ehk mingi bong/joint w/e kodus ning proovib ära et siia kirjutada.

 

Kas ma ütlesin et ei ole proovinud, juba eile 8 paiku lightisin jointi -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavaliselt teen oma Iirimaalt ostetud piibust. Või siis gravity on ka viimasel ajal kuum teema.

Joint eriti ei istu mulle, sitaks läheb raisku sealt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stan sa oled stoner , ning sa ei mõista oma sõpra / teist stonerit , how come

Tavaliselt teen oma Iirimaalt ostetud piibust. Või siis gravity on ka viimasel ajal kuum teema.

Joint eriti ei istu mulle, sitaks läheb raisku sealt.

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:56 ----------

 

et "OT"poleks siis teeme lõõtsa , hitmasterit (pikk ostetud gravity) , keraamilist , superbongi ja vahest jointi ka kuid see on ära tüüdanud juba .


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ice bongos my favouritos. Omal ajal lightisin pooliku at once, nüüd saab veidi vähemaga hakkama.

 

If I could spend the rest of my life with my people, I would do it over and over again

leave it up to them to fill up their steeple, leave it up to us to fill up on our friends

if I could spend the rest of my life with my people, I would do it over and over again

I'm live on my mind and I know there's no equal

when I'm fallin out they pull me back in.

 

All I really need, is all I have ever seen

only thing works for me is to feel it, feeling

and when we turn to leave and others turn to be

it's always on my sleeve

and I mean it, and I mean it

 

Cannabis is not an illegal substance. Cannabis is a way of living, a key to another world, a better world.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Joint jah juba kulunud teema.. aga samas viimasel ajal on hea soe kerge gravity hitt võtta ning telekat passida :D, hea chill. Tund natuke hiljem kerge piip peale ning kõik timmis : ).


Vabamüürlus ja illuminaadid .. see ongi reaalsus .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Tavaliselt teen oma Iirimaalt ostetud piibust. Või siis gravity on ka viimasel ajal kuum teema.

Joint eriti ei istu mulle, sitaks läheb raisku sealt.

 

Hehe, mõtlesin ka kunagi nii. Et gravitysse pole palju vaja, aga lööb korralikult ja joint ei löö nii hästi, täielik raiskamine. Joint on ikka tunduvalt parem teha, vahet pole, kui ei löö nii hästi, suurem joint tuleb teha siis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.