Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Cb138 . Bank 5-10m . Queste 313. SCAMMERID HOIDKE EEMALE.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
irw ta ju ütles,et "L-iga".See kes üritas liituda Skillers Inc on "i-ga".Ennem kui suu lahti teed mine loe hoolikalt läbi taunik,kogu oma pc kuskil mujal!

Õige, raulpint lasen sind warnida, kui sa tuled siia mingit jura ajama, ise sa ei loe teemat läbigi ja juba kukud seletama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Annaksid odavalt ära, sest raha vaja. Samas kõlbab ka rs millid, nagu su teemast välja loeb. Aga millide müümine võtab aega.

Lisaks oled sa teine omanik (TikeTike esimene omanik) ja accil on veel kaasomanikke. Kaasomanikud ei või hakata acci tagasi recoverima vms?

Ja kui counter strike asemel hakkad uuesti rsi mängima, siis ei ole kiusatust acc tagasi tõmmata?

 

Ja irw, warni mind palju tahad, postcount mind ka ei koti, bänn mind ei heiduta. Sellega pole mõtet mind ähvardada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rs millide müümine ei võta üldse kaua aega! Vahvlis genius jne ostavad kohe ära millid.


BMW <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah,olen küll.Kuid ta oli minu kõrval kui seda kasutajat tegin.Ühte ei saa aru ainult - kas see jääb sulle ette või?Andsin talle accounti ära kuna algusest peale lõime seda koos(algul muidugi rohkem mina tegelesin sellega kuna teda see mäng eriti ei huvitanud).Minu asi mida ma teen enda kasutajaga.Mis sul sellega pistmist on?Nüüd oled informeeritud,istu sisse see endale nüüd ja ole vait.Mängi enda accountiga ja ole õnnelik,et oled esimene omanik mis täiesti 100% sinu tehtud nerd

 

---------- Post added 13-10-11 at 17:15 ----------

 

Annaksid odavalt ära, sest raha vaja. Samas kõlbab ka rs millid, nagu su teemast välja loeb. Aga millide müümine võtab aega.

Lisaks oled sa teine omanik (TikeTike esimene omanik) ja accil on veel kaasomanikke. Kaasomanikud ei või hakata acci tagasi recoverima vms?

Ja kui counter strike asemel hakkad uuesti rsi mängima, siis ei ole kiusatust acc tagasi tõmmata?

 

Ja irw, warni mind palju tahad, postcount mind ka ei koti, bänn mind ei heiduta. Sellega pole mõtet mind ähvardada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pole mõtet s*tta tootma hakata, kui pole esimest postitustki läbi lugenud korralikult.

Vortex sul täiesti õigus.

----------------------------

No ma tõesti juba ei saa aru ta juba teine inimene kes tuleb siia mingit puhast sitta kirjutama, vabandus väljendi pärast aga kahjuks see niimodi on.

Lugege ennem teema korralikult läbi ning seejärel kirjutage midagi tarka.

 

//Kasutaja ikka müügis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.