Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Number 1 Eestis, ostan Teile RP(Riot Punkte), vahendustasuta!

Soovitatud postitused

1) Teie ütlete mulle, palju RPsi tahate, kannate sama summa minu pangaarvele (SEB).

2) Annate account nime ning muudate parooli, et ma saaksin sisse ja ostaks.

 

Olen juba ostnud üle 700€ eest ostnud.

Täpsem info on adressil - http://league.planet.ee/index.php?threads/kui-soovite-osta-rp-punkte-aga-endal-puudub-v%C3%B5imalus-seda-teha-siis-vaata-siia.42/

 

Ning kui olete huvitatud, postitage siia teemasse, saatke PM, kontakteeruge mircus (#lol.gather - vaadake kindlasti, et authed nimega VK) või ka league.planet.ee privaatsõnumiga.

 

Võite lisada skype "valterkamarik" või ingame "BEST SUP EU" või msni "valtu_kuningas@hotmail.com"

Muudetud liikme Valter'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Up, kuna pole väga ammu siin foorumis käinud, aga tegelen selle teenusega ikka, nüüdseks on RPde ostmise arv ületanud 700€ piiri. Kui teil on vaja RP punkte, ükskõik, mis koguses, ostan seda teile, vahelt ei võta.

 

Usun, et inimesed, kes on ostnud on jäänud teenusega rahule. Peaksin olema usaldusväärne ka, ei ole küll väga tuntud siin foorumist, aga teistes piisavalt, samuti olen league.planet.ee juht.

 

Lisan nii palju, et ma muutsin oma summoner name "Valter"-i ära summoner nameiks "BEST SUP EU", võite lisata seda viimast, samuti võite tulle West serveris league.planet.ee chatti ning küsida, kas olen seal või võite lisada mind skype "valterkamarik"

Muudetud liikme Valter'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist valter , pilt/teamviewer sobib? sellessuhtes et kui ülekande teen , ma ei soovi tervet ööpäeva oodata :D raha tuleb ju swedilt sebile 1ööpäevaga eksole? et ma maksaks ära käiks ette teile ja saaksin kohe oma RP? no muidugi näitan proofi et on makstud ja kasvõi teamvieweriga. Ei viitsi selle teise vennaga enam jamada...

 

ja ofc ma maksan peale, teenuse eest =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Teistest pankadest kandes soovitan maksekorraldust .pdf formaadi, kui olen selle kätte saanud, ostan punktid!

 

Kui ingame lisate, siis palun kirjutage siia ka oma summoner name!

Muudetud liikme Valter'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Soovitan, palju juba talt ostnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pool päeva ootand teda :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.