Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: LoL-i kasutaja

Soovitatud postitused

5-10 euri vast saaksid, kui sedagi. LoL kasutajaid on suht kohatu müüa, sp et ka teistes foorumites on seda tehtud kuid feedback on vaid selline, et lvl 30 kasutaja teeb valmis 1 kuuga, kui pelada viitsid siis isegi veel väiksema ajaga, kuid jah. Edu müümisega.


Do what you have to do...

floral_signature_350_150.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja, kaldun arvama et kasutaja 800 elo juures, väga tüütu oleks, pigem teha lvl 30 ja need 10 mängu higistada ja 1400 peal istuda


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Oi issand mis vastused , martim sa oled loll või mängid?

Sa tahad väita , et mu kasutaja eest saab 5 euri kuna see on lvl 30?

Kasutaja teha lvl 30 on jah kuradi 1 kuu aga putsi tee ise üle 3k mängu kuradi debiilik ja räägi siis 1 kuust.

Ja notbadatall ehk kurat viitsid ja lähed vaatad järgi mu ranked statsid ennem kui tuled 800 elost rääkima.

Ja valter mine vaata mis runed mul on miks ma pean neid välja kirjutama , kui sul pole soovi osta.

Ja kui keegi tuleb veel siia peale ostmise midagi kobisema lasen warnida mind ei huvita mida sa arvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.