Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Küsitlus

Soovitatud postitused

Kopeeritud otse msnist.

Vanquish . (*) | God, please forgive all my sins. says:

Ou kuule, saaksid mind veits aidata?

Postita selline teema mis ma sulle praegu kirjutan Tagasiside alla nimega Küsitlus.

K: Vanquish tagasi foorumisse.

Juurde kirjuta, et kõik scammimisteemad mis olnud on saab alati ka heastada, kuna tatina sai tehtud palju vigu. Ja nüüd lõid vanad noad selga ja mind kõrvaldati Vahvlist.

Edaspidine teemaarutulus palun siia ja kui kirjutate, siis reason ka ja mis arvate.

Pole vaja niisama vastuseks Ei panna kohe.

Dream. says:

Saab tehtud.

 

E:

Vanquish . (*) | God, please forgive all my sins. says:

Seal teemas ei saa hääletust teha, las kirjutavad lihtsalt jah või ei.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kindel ei,kuidas sa saad nii loll olla,et arvad,et saad siit unbanned.Lugesid ka mida sa siin kokku kirjutanud oled.

Sooviks enda eemaldamist siit foorumist, kuna ilmselgelt scammer to human muutused siin kedagi ei koti..

Ma ei oskagi siin midagi kirjutada, ise soovitaks siin moderaatoriteks Jonathani ja 2 Painfuli, muud tondid kerigu putsi..

Ja Henry, õige otsus, et mind eemaldasid. Niivõinaa oleks kunagi see välja tulnud ning sa oleksid mu nkn eemaldanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

abc

Vanquish . (*) | God, please forgive all my sins. says:

mr white: See oli lihtsalt rage, mis lõpus tuli kui mind Moderaatori positsioonilt eemaldati.

TYS0N: kogu see kammajaa oli pea kolm aastat tagasi, niiet ära tule huiama siia.

Kõik toimus kasutajal r3mx '.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanquish . (*) | God, please forgive all my sins. says:

mr white: See oli lihtsalt rage, mis lõpus tuli kui mind Moderaatori positsioonilt eemaldati.

TYS0N: kogu see kammajaa oli pea kolm aastat tagasi, niiet ära tule huiama siia.

Kõik toimus kasutajal r3mx '.

 

Ok, see toimus 3 aastat tagasi, aga nüüd kui sind eemaldadi siis miks sa ragema hakkasid? Hakkasid teise sõima et banaani saada, normaalselt ei oska quitida?

Ei tundu jah et need tati aastad möödas on.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tatina? tal see kasutaja oli alla poole aasta, seega hetkel on ta ka tatt, niiet kindel EI. Meil pole vaja lohhe siia!

 

Ainuke oled sina siin.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teda küll siia tagasi pole vaja, ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

to Cmxz1: Mina pole muidu Vanquish, ma ainult tuttav/sõber.

Vanquish . (*) | God, please forgive all my sins. says:

Olgu, võite siis teema lukku panna, nagu ma aru sain siis pole võimalustki minu tagasitulekuks.

Jamuide, see päev mil ma Moderaatori koha sain, tuli kohe tähistamine, mis hõlmas ka alkoholi joobet, võibolla siis see mõjutas seda, ei tea.

See, et ma ragesin nagu "laps" ei puutu üldse asjasse, tegelikult oskan ma väga korralikult käituda..


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.