Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millist laptopi soovitate 500Eur eest?

Soovitatud postitused

Sooviksin siis laptopi osta kuni 500 euro eest , sooviksin läpakaga uuemaid mänge mängida ja sooviksin et videotöötlus programmid ilusti ja sujuvalt jookseksid, kuna ise läpakatest suurt midagi ei tea siis küsingi teilt millist soovitate.

 

Käisin korra Tallinnas sikupilli electronicsis ning seal üks müüja soovitas 559euro eest mingit asuse läpakat I5 protsessoriga.

 

Kõiksugu info tuleb kasuks

 

tänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

 

thx , vaatan et hea videokaart jne , peaks siis sobima hästi mängude ja video töötlemise jaoks? ja kas I3 ja I5 protsessoril väga suur vahe? Hind mulle muidu meeldib , läheks ostaks kohe ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ostsin endale hp pavilion g7 499€ eest Klickist, ei olnud vaja mingit ulme läpakat, mina olen rahul.

 

Seda küll aga ma soovin et Adobe CS5 aftereffects ja mõningad uuemad mängud ka tööle läheksin , ise teen videoid koguaeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ostsin endale hp pavilion g7 499€ eest Klickist, ei olnud vaja mingit ulme läpakat, mina olen rahul.

 

hp pavijunnid ei kesta, eriti siis kui tüüp tahab teha videotöötlust jne, arvuti saab vatti kõvasti, tempid kõrgemad koguaeg


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.