Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kahesajane Volvo aastast 83

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

No olgem ausad enamus autosid seal on tglt treila ja garaazi autod, mis käivadki pmst ürituste vahelt, teine laks oli seal need autod, mis on raja autod. Ja neid mis reaalselt igapäev sõidaks nagu mina, on üsna vähe.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No olgem ausad enamus autosid seal on tglt treila ja garaazi autod, mis käivadki pmst ürituste vahelt, teine laks oli seal need autod, mis on raja autod. Ja neid mis reaalselt igapäev sõidaks nagu mina, on üsna vähe.

 

Oota paar aastat, muutud sinagi selliseks :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ka ei riskiks sellise autoga tänaval sõitmisega. Mingi jobu sisse sõidab, siis on kõik töö luhtas, kindlustust ei koti palju sa raha sinna alla tampinud oled, neid kotib keskmine turuväärtus.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)

Ei tea. Ma pole tegelt seda autot show jaoks ehitanud. Iseendale siiski. Lihtsalt väga hästi välja kukkunud. Tegelt pole teiste arvamusi kunagi kuulda võtnud kui keegi on öelnud, et mulle see ei meeldi või ära nii tee vms. Kui endale meeldib siis nii ongi. Ja saan rohkem naudingut sellest kui selle autoga sõidan, mitte sellest, et auto kuskil showl väljas on. Aga eks aeg näitab, vb on sul õigus. Ise ei tunne, et nii läheks. Pigem meeldib ikka selle autoga ringi sõita mille ise valmis olen teinud, kui see, et see kuskil garaazis on ja käid vahepeal vaatamas seda ja kuhugi showle viid.

 

Ja veel miks seda mitte garaazis hoida on see, et see sõidufeeling on lihtsalt ülim. Ükskõik kui sitt tuju mul ka pole, lähed istud autosse, tõmbad sõõmu seda vanakooli naha lõhna mis salongis on, paned auto käima, hea muusika mängima ja naeratus tuleb vägisi näole.

Muudetud liikme Herr Olari'i poolt

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jeap, aga samas oleks üsna nutune olukord, kui keegi su auto mahakandmisele sõidab. Saad vb poole auto hinnast tagasi millega ostsid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ostsin ma selle 300 euriga. Tagasi saaks ilmselgelt rohkem, sest müügis on olnud viimasel ajal 2 masinat mõlemad 2.5k euri. Aga see selleks. Sõidetakse sodiks siis sõidetakse, nutune oleks, aga no juu pidi nii minema, shit happens. Minu arust on mõttetu garaazis ka sellist autot hoida, kuna sellest ei saa mingit naudingut. Oma töö vilja peab nautima ja see pole mingi nauding kui see auto aind garaazis seisab. Aga no see on minu arvamus. Eks igal ühel ole oma.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda loomulikult. Ei vaidle vastu, paljud on lihtsalt selle mõtlemisega. Samamoodi oli mul ühel sõbral. Tegi auto mingi räigelt üles, sitaks kenaks, ladus mingi 4tuh eurot sisse ja kui valmis sai auto, läks tänavale, sõideti küljepealt päris hea matsuga sisse ja auto läks maha kandmisele. Kindlustus korvas kõigest 700eurot.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vahepeal kalland ja talland. Täna saadeti mulle selline pilt:)

 

01046669053cbb2.jpg

010466690713c63.jpg

010466690955149.jpg

 

Kahjuks pidi ta toorikust päris palju maha võtma, et sirgeks asja saada. Tanelilt toorikud olid 28-29mm

 

+ praegused 10mm, ehk siis topelt flantsid peaks fitmendi ees päris heaks saama. Kokku 30mm. Peab tikkpolte hakkama otsima.

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda loomulikult. Ei vaidle vastu, paljud on lihtsalt selle mõtlemisega. Samamoodi oli mul ühel sõbral. Tegi auto mingi räigelt üles, sitaks kenaks, ladus mingi 4tuh eurot sisse ja kui valmis sai auto, läks tänavale, sõideti küljepealt päris hea matsuga sisse ja auto läks maha kandmisele. Kindlustus korvas kõigest 700eurot.

 

tegelt siiralt ei koini su jutt, ta sõidab sellega tänaval sest talle meeldis seda ehitada ja ehitas selle tänavale mitte garaazi seisma ja aastaid koguma ja kordan Olari sõnu :"läheb mahakandmisele siis läheb - shit happens, ma usun et see 300 euri mille eest ta selle auto ostis pole pmst midagi, jääb sellest ilma siis ostab uue ja teeb uue ega elu sellepärast seisma ei jää.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tegelt siiralt ei koini su jutt, ta sõidab sellega tänaval sest talle meeldis seda ehitada ja ehitas selle tänavale mitte garaazi seisma ja aastaid koguma ja kordan Olari sõnu :"läheb mahakandmisele siis läheb - shit happens, ma usun et see 300 euri mille eest ta selle auto ostis pole pmst midagi, jääb sellest ilma siis ostab uue ja teeb uue ega elu sellepärast seisma ei jää.

 

Mis sa sööd, et sa nii tark oled?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Rahulikult nüüd kutid. Igalühel omad huvid ja maitsed. Mulle meeldib enda autoga sõita, Loom paneks enda oma garaazi, et mitte rikkuda ja riskida. Lihtne, ei tasu kiskuma minna sellepärast. Sama mõttetu vaidlus nagu bmw vs audi või tagavedu vs esivedu või diisel vs bens jne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Yeah. Jutt muidugi polnud minust endast, vaid nendest, kes oma autot transpordivad Treilal Garaažist näitustele. Ja mõne kogemuse jagamine käib asja juurde. :P

 

Sfinksi teemal see, et miskipärast torgib iga mu asi teda. Vist olen ta kunagi warnimisega välja vihastanud ja nüüd elab end välja. No hard feelings. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa sööd, et sa nii tark oled?

sinusuguseid söön

samuti suht ei häiri kas oled warninud või mitte, ja sa pole mind warninud, lihtsalt su autode teemal ninatarga mängimine on suht koppa juba visanud,

Olari sul väga kena auto, olen 1 kord näinud tartupeal seda fooritaga hakati signaalitama kui jäin vahtima mis siis et endal roheline ammu põles :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ninatarga mängimine. Ahsoo. Tuleb veel midagi huvitavat? Hoiata ette, toon krõpsupaki kähku poest. Mingi probleem on siis sa ei pea foorumit risustama ning võid lahkelt pm kirjutada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelt siiralt ei koini su jutt, ta sõidab sellega tänaval sest talle meeldis seda ehitada ja ehitas selle tänavale mitte garaazi seisma ja aastaid koguma ja kordan Olari sõnu :"läheb mahakandmisele siis läheb - shit happens, ma usun et see 300 euri mille eest ta selle auto ostis pole pmst midagi, jääb sellest ilma siis ostab uue ja teeb uue ega elu sellepärast seisma ei jää.

 

Olen üsnagi kindel, et see rahasumma, mis sinna autosse on pandud ei ole kolmekohaline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Olen üsnagi kindel, et see rahasumma, mis sinna autosse on pandud ei ole kolmekohaline.

Mis autot sa mõtled? Väga keeruliseks kisub see värk siin:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Talveks seisma. Ei raatsi soola sees sõita.

 

Värvi hinda ma ei tea, aga mina andsin sõbrale keevitatud kere ja sain värvitud kere tagasi. Üleandmisest kuni kätte saamiseni u 1k euri.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

värv on 30 euri liiter robustselt. auto peale läheb u 3-4, mina ostsin 4 ja jäi veits varuga. teine samapalju lakki, kui on lakialune värv.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Talveks seisma. Ei raatsi soola sees sõita.

 

Värvi hinda ma ei tea, aga mina andsin sõbrale keevitatud kere ja sain värvitud kere tagasi. Üleandmisest kuni kätte saamiseni u 1k euri.

 

Kui eeltööd ise ära teha, siis tuleb asi tunduvalt odavam. See pahteldamine ja lihvimine on kõige kulukam ja aegavõtvam. Ise plaanin ka värvi uuenduskuuri teha. Ei ole kindel kas sama värv või tumedam, kuigi miskipärast eeldan tumedamat. Kavatsen esitiibadel ise tegemist katsetada, hästi välja tuleb, teen ise terve auto, kui ei tule, siis läheb sõbra kätte.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kindlasti tuleb kõvasti odavam kuid see pahteldamine ja lihvimine on päris raske ja mina neid pindu sirgu ei saa. Seega jätsin selle osa sellise mehe teha, kes seda õppinud on. Sain muidugi väga odava hinnaga. Tegelikkuses kõvasti kallim.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks seal oli jah päris kõvasti pahteldamistööd, sirguajamine on paras ooper.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.