Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Uued moderaatorid

Soovitatud postitused

VIP
Reegel oli kunagi ju, et bannitud kasutajaid ei unbannita enam, aga mis siin ikka viriseda, onupoja poliitika nagu alati.

Hea vähemalt, et keegi superwomanit tagasi ei pannud.

 

Idk, ma suht lampi atm, aga ta probs tasus ennem tagasi, kui see reegel tuli. Puhtalt minu arvamus.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vanquish on küll suur üllatus aga edu talle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Reegel oli kunagi ju, et bannitud kasutajaid ei unbannita enam, aga mis siin ikka viriseda, onupoja poliitika nagu alati.

Hea vähemalt, et keegi superwomanit tagasi ei pannud.

 

Eks neid reegleid rikutakse ikka parajalt, nii juhtkonna poolt kui ka tavaliikmete poolt.

Kuid öeldakse mida meie nn "jumala" vastu teha saame midagi. Nende käes on võim ja nemad võivad korraldada seda mis neile parajasti meelejärgi on.

Just sayn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

-Yep modeks on absurd! Lasi isegi teema teha kellegile, et keegi soovitaks teda moderaatoriks.

ShadowCat - the old scammer? Ta scammis ja scammeriks jääb, isegi kui maksis tagasi.

 

Vanquishile edu, kuigi ei tea kes see on :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
-Yep modeks on absurd! Lasi isegi teema teha kellegile, et keegi soovitaks teda moderaatoriks.

ShadowCat - the old scammer? Ta scammis ja scammeriks jääb, isegi kui maksis tagasi.

 

Vanquishile edu, kuigi ei tea kes see on :P

 

couldn't agree more.

 

 

vanquish on ülimalt normaalne tüüp tegelt, aga -yepi ja shadowcati modeks tegemine läks küll teil natuke valesti


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
couldn't agree more.

 

 

vanquish on ülimalt normaalne tüüp tegelt, aga -yepi ja shadowcati modeks tegemine läks küll teil natuke valesti

 

 

Ning kust otsast (nagu Henry väitis), oli ta Admin siin juba kaks aastat? Kui Henry sellise valiku teeb, paistab, et ta pole siin üldse ennem olnud.

Vahvel.net on lasteaed, kus käiakse end väljaelamas (virtuaalselt). Mul sellist asja pole, lihtsalt loll harjumus seda foorumit külastada, aga mis teha, vahest tuleb sõna ka võtta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alati on inimesi kes on teatud moderaatorite vastu. Kuni nad ei ole midagi halvasti teinud ei ole mul ka põhjust neid mitte usaldada.

 

Btw Janek, Olen piisavalt olnud, et teada kuidas sa oled Markusele nutnud, Moderaatori kasutajat kasutanud ja kõike muud.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shadow scammis ju kunagi, kas see pole mitte halb tegu? :O


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
couldn't agree more.

 

 

vanquish on ülimalt normaalne tüüp tegelt, aga -yepi ja shadowcati modeks tegemine läks küll teil natuke valesti

 

true, kuid ütlen ausalt ära, et ei tunne Vanquishi nagu natuke isegi vb vale otsus. Kuid eks juhtkond ise vaatab keda nemad valivad ja kuidas nemad valivad. Keda nad normaalseks peavad keda mitte. Kuid ikkagi edu veelkord uutele moderaatoritele. Eks järgmised valimised lähevad vb paremini valite õigemad (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alati on inimesi kes on teatud moderaatorite vastu. Kuni nad ei ole midagi halvasti teinud ei ole mul ka põhjust neid mitte usaldada.

 

Btw Janek, Olen piisavalt olnud, et teada kuidas sa oled Markusele nutnud, Moderaatori kasutajat kasutanud ja kõike muud.

 

Ega ma seda ei eita. Igal teol on oma põhjus,vähemalt ei üritanud ma sellega kellegile halba teha ning see oli nii ammu: 2 aastat tagasi mby? Vähemalt ei pürgi ma kusagile juhtkonda.

 

Edu teile seal. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega ma seda ei eita. Igal teol on oma põhjus ning see oli nii ammu, 2 aastat tagasi mby? Vähemalt ei pürgi ma kusagile juhtkonda.

Edu teile seal.

 

Palun, jää vait. See on avalik saladus, millist nutulaulu sa Markusele kogu aeg laulnud oled. Ja nagu sa ütlesid, et see on madalalaubaliste kogunemiskoht siis palun, keegi ei hoia sind kinni, mine ära!

E/ Kui sa ei tea milliste eesmärkide nimel Henry juhtkonnas viimased kaks aastat figureerinud on, siis hoia mokk maas.

 

Kõigil nendel uutel moderaatoritel on omad plussid-miinused. Kui vaadata seda valikut, mille vahel Henry uued moderaatori võtma pidi, siis selle nurga alt on nad küll õiged inimesed. Andke aega, küll nad hakkama saavad!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just nii Tanel ka enam mode pole ju ja selle põhjusega ei pandud, et scammis. Shadow on ka scammynud ja võiks ka modest maha võtta. Vanguish jumala tundmatu vend foorumis ja lamp, kuidas sellised modeks saavad? Mingi onupoja poliitika? Sõprade värk?


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun, jää vait. See on avalik saladus, millist nutulaulu sa Markusele kogu aeg laulnud oled. Ja nagu sa ütlesid, et see on madalalaubaliste kogunemiskoht siis palun, keegi ei hoia sind kinni, mine ära!

E/ Kui sa ei tea milliste eesmärkide nimel Henry juhtkonnas viimased kaks aastat figureerinud on, siis hoia mokk maas.

 

Kõigil nendel uutel moderaatoritel on omad plussid-miinused. Kui vaadata seda valikut, mille vahel Henry uued moderaatori võtma pidi, siis selle nurga alt on nad küll õiged inimesed. Andke aega, küll nad hakkama saavad!

 

Palun, kui sulle ei meeldi mu postitusi lugeda, siis blokeeri mu ja elu läheb lihtsamaks! Te olete nagu mingid vene tibid, kes räägivad taga. Nutsin (nagu väidate) talle põhjustel, mille pärast hakkasite hiljem ka teie nutma, justnimelt Superman.Siiamaani mäletan tema lauset kus soovis, et ma jääks auto alla ja jääksin ellu, kuid et teised näeksid elu lõpuni, kuidas istun invaliiditooli peal ja sülg tilgub mööda lõuga. Õnneks see on kõik läbi ja ma ei viitsi sellest kõigest enam rääkida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnnitlused kõigile uutele moderaatoritele :P

Kõik kes vinguvad on lihtsalt kadedad :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Palun, kui sulle ei meeldi mu postitusi lugeda, siis blokeeri mu ja elu läheb lihtsamaks! Te olete nagu mingid vene tibid, kes räägivad taga. Nutsin (nagu väidate) talle põhjustel, mille pärast hakkasite hiljem ka teie nutma, justnimelt Superman.Siiamaani mäletan tema lauset kus soovis, et ma jääks auto alla ja jääksin ellu, kuid et teised näeksid elu lõpuni, kuidas istun invaliiditooli peal ja sülg tilgub mööda lõuga. Õnneks see on kõik läbi ja ma ei viitsi sellest kõigest enam rääkida.

 

Ära reosta seda teemat, aitäh.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun, kui sulle ei meeldi mu postitusi lugeda, siis blokeeri mu ja elu läheb lihtsamaks! Te olete nagu mingid vene tibid, kes räägivad taga. Nutsin (nagu väidate) talle põhjustel, mille pärast hakkasite hiljem ka teie nutma, justnimelt Superman.Siiamaani mäletan tema lauset kus soovis, et ma jääks auto alla ja jääksin ellu, kuid et teised näeksid elu lõpuni, kuidas istun invaliiditooli peal ja sülg tilgub mööda lõuga. Õnneks see on kõik läbi ja ma ei viitsi sellest kõigest enam rääkida.

 

 

Ausalt öeldes mäletan seda kammi siin. Ja mäletan ka seda kammajaad kus pool foorumit perse kukkus, et Shadowcat saaks oma alecogpremiumi auhinna (1000.- EEK) minuarust. Peale seda ka lahkus siit ollu ja juhtima jäi Sunparty. Kuid ka vahepeal mis toimus oli nagu rahutused siin Superman admin ja kui kellegil midagi öelda oli oli laksult 4p warn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shadowcat oli kellelegi võlgu, ei mäleta kellele. Ja mäletan seda, kuidas ta ütles, et maksab siis ära kui selle aleqoci kampaania võidab. Ta võitis selle ära, aga võlga ära ei maksnudki. Tänu sellele sai banni. Aga nüüdseks on ta siis võla ära maksnud ma arvan ja loodan.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täis tabamus !

haters gonna hate.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun, kui sulle ei meeldi mu postitusi lugeda, siis blokeeri mu ja elu läheb lihtsamaks! Te olete nagu mingid vene tibid, kes räägivad taga. Nutsin (nagu väidate) talle põhjustel, mille pärast hakkasite hiljem ka teie nutma, justnimelt Superman.Siiamaani mäletan tema lauset kus soovis, et ma jääks auto alla ja jääksin ellu, kuid et teised näeksid elu lõpuni, kuidas istun invaliiditooli peal ja sülg tilgub mööda lõuga. Õnneks see on kõik läbi ja ma ei viitsi sellest kõigest enam rääkida.

 

Miks peaksin mina Sind blokeerima? Sina olid see, kes ütles, et käid siin lollist harjumusest. Paremal üleval nurgas on rist, millele vajutades kaon mina ja ka teised vahvlid. Palun, vajuta seda. Sa nutsid selle pärast, et väidetavalt kustutas Erik su kasutaja ära. Sa mäletad isegi seda stoorit - süüdistasid Erikut, võtsid minu dollarid läbi PP tagasi ja tänutäheks, et ma su kasutaja taastada suutsin, saatsid mind väga pimedasse kohta.

 

See, et Erik Sind sinna-tänna saatis, ei ole minu probleem ja seda ei saa sa mitte kuidagi minu kapsaaeda veeretada. Sina olid see kloun, kes kogu halale alguse pani, Sina, mitte mina, mitte Erik ega mitte Henry. Kui sa oleksid ise inimese moodi suhelnud ja Erikult küsinud, et mis su kasutajaga juhtus (tollel hetkel oli veel Erik administraator), poleks ka ilmselt tema sulle nii julmalt öelnud.

 

E/ Sellega on mul kõik öeldud. "Kui sulle mu vastus ei meeldinud, bloki mind ära." ängri düüd


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.