Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

9. klassi eksamid.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Võta valikeksamis selle aine eksam, kus sa ennast kõige kodusemalt tunned? Ise võtsin ka ingl. keele, sain max punktid. Minu jaoks oli see lihtne, vb oli sel aastal lihtsalt kergem eksam.

 

Kaheksandas sain Inglise keele ülemineku eksamil 98%.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise põdesin ka matemaatikat aga ära tegin.

Ise võtsin ühiskonna ja sain 4.

Ei õppinud midagi selle jaoks.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna eelmine aasta oli raske ja üle-eelmine aasta oli NIII LIHTNE, siis peaks tulema ka lihtsam eksam. Ise tegin üle-eelmine aasta ja noo, sain viie kätte, kuna see oli niii lihtne lihtsalt. Eelmine aasta tegi mu vend, kellel mata muidu viis, aga eksam oli kolm.. :/

 

Aga eesti keeles tuleb loogiliselt mõelda. Arvatavasti tuleb selle aasta eksamisse Suur ja Väike algustäht. See käib üle aasta ehk minul oli üle-eelmine aasta.

 

Ja inkat ei oska komenteerida, sest ise tegin geograafia ja see oli paras pähkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Inglise keel väga lihtne. Eesti keel oli kõige raskem, kirjandist nii võimatu saada hinde "5" punkte. :( Mata ja Inka sain viied.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ühiskonnas neid sihtloads of mõisteid pole?

 

ise võtan ing keel, ajalugu, füüsika või keemai, hetkel ei tea veel, : O

 

http://www.ekk.edu.ee/vvfiles/0/PK_%FChiskond_2011_est.pdf

 

Eelmiseaasta eksam.

 

Ühiskond on küll kergem kui inglisekeel ning inglisekeele eksamitel pead 2 päeva käima, nagu keegi ütles siis ühiskonna eksamil valesid vastuseid ei olegi. Kui midagi arvad, pead ainult ära põhjendama ja punktid käes


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Meil inglise keel ainult üks päev, suulist pole..

 

Tegu on riigieksamiga, mitte õpetaja enda koostatud, ning toimub kahel eraldi päevadel(kirjalik + suuline).


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ahsoo, mybad.

Mul inglise keel eelmised aastat pea 100% viied olnud, ei tohiks raskusi tulla.

Ära iial ütle iial,pead seal tegema kirjaliku osa,mis on mingi jutuke jms.Ja siis veel suulise osa,mis eelmisel aastal oli mingi pildi kirjeldus(muide,need pildid on väga kahtlased).Eelmisel aastal klassivend tegi inka eksami,sai 3(muidu tal ka inka 5).

Ajaloo kohta nii palju,et muidu suhteliselt kerge.Pead kirjutama arutluse ning siis on tavalised ülesanded.Eelmisel aastal oli see halb,et eksamil oli rohkem kultuuri kui sõja kohta,aga noh mul just see sõja osa peas,sain nelja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.ekk.edu.ee/vvfiles/0/PK_%FChiskond_2011_est.pdf

 

Eelmiseaasta eksam.

 

Ühiskond on küll kergem kui inglisekeel ning inglisekeele eksamitel pead 2 päeva käima, nagu keegi ütles siis ühiskonna eksamil valesid vastuseid ei olegi. Kui midagi arvad, pead ainult ära põhjendama ja punktid käes

 

päris kerge peaks mainima on ühiskond :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina tegin põhikooli lõpueksamid 2009 aastal ja siis küll mingeid raskuseid ei tulnud. Inglise keeles sain maksimumtulemuse, eesti keele viie ning matemaatika nelja. Kui vähegi inglise keelt mõistad, saad selle väikese eksamiga ka hakkama, ei ole raske :)


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ühiskonnas on ka mingeid selliseid sõnu mida ei tea suvaline 17 aastanegi.

ma võtan kindlasti inglise keele, tugevaim lül, kuid seal on ka igast paska võimalik saada.

ja ega sa ei saa ette teada ka mida sul küsitakse.

vbl ühel nii siis sinul hoopis raskemad asjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina tegin põhikooli lõpueksamid 2009 aastal ja siis küll mingeid raskuseid ei tulnud. Inglise keeles sain maksimumtulemuse, eesti keele viie ning matemaatika nelja. Kui vähegi inglise keelt mõistad, saad selle väikese eksamiga ka hakkama, ei ole raske :)

 

Endal olid samad eksamid ning täpselt samad hinded.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mina tegin põhikooli lõpueksamid 2009 aastal ja siis küll mingeid raskuseid ei tulnud. Inglise keeles sain maksimumtulemuse, eesti keele viie ning matemaatika nelja. Kui vähegi inglise keelt mõistad, saad selle väikese eksamiga ka hakkama, ei ole raske :)

 

Tahaks ka nii häid hindeid saada. Ma arvan, et inglise keel tuleb 4-5, mata 3-4 ja esta 3. :/ LOODAN ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.