Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kumb osta?

Soovitatud postitused

Sooviks Teie arvamust teada, et kumb konsool osta?

 

xBox 360 Slim 250 GB ja Halo Reach ning Fable 3

http://www.progames.ee/product_info.php/cPath/92_47/products_id/144057?osCsid=c99d7696dbeb7bf29695b2beb7a3b764

 

või..

 

Playstation 3 Slim 160 gb.

http://www.progames.ee/product_info.php/cPath/90_62/products_id/141769?osCsid=c99d7696dbeb7bf29695b2beb7a3b764

 

 

 

Mingit fanboy wari ei tahaks siia teemasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PS3!! Kindlalt, see parem kui xbox ,sest....

1) Kindlalt töötab sul järgmised 10 aastat

2) Blu-ray player sisse ehitatud

3) PSN( PlayStation network, sama mis Xbox live) on tasuta, xboxil tasuline

4) Väga väga vähestel inimestel on Xbob´euroopas, Ps ikka ülekaalus, seega parem connection ingame kui pelad FPS-se nt COD

5) PS3 mängud EEstis on odavamad kui Xboxi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise valiks ka kindlasti Ps3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
PS3!! Kindlalt, see parem kui xbox ,sest....

1) Kindlalt töötab sul järgmised 10 aastat

2) Blu-ray player sisse ehitatud

3) PSN( PlayStation network, sama mis Xbox live) on tasuta, xboxil tasuline

4) Väga väga vähestel inimestel on Xbob´euroopas, Ps ikka ülekaalus, seega parem connection ingame kui pelad FPS-se nt COD

5) PS3 mängud EEstis on odavamad kui Xboxi

 

 

Wait what? Dude sa ei tea sittagi.

Mul on olemas nii xbox kui ka ps3. Ps3 on sul selle jaoks kui sa pelad mingeid suvalisi mänge offlines.

Xbox osta, kui tahad teiste inimestega koos mängida. Xbox lives on väga palju eestlasi, kes mängivad onlines näiteks Call of dutyt vms.

Xboxil tulevad ka map packid näiteks modern warfare 3le varem välja ning live on mitu korda mugavam. Saab teistega rääkida ka. PS3l pead mingi eraldi headseti ostma etc, xboxil kõik kaasas. 10 aastat sul küll ps3 ei tööta, selle ütleks kohe ära, ega tööta ka xbox sul 10 aastat. PS3 mängud on täpselt sama kallid kui xboxi omad, nii et gtfo. PS pole sul kuskil ülekaalus, sina oled ülekaalus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Xbox.

Ise ostan ka varsti vist.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal Xbox. Live on xboxil igati korralik ja ei üttleks, et väga kallis ja tülikas teha. Kui oled kuskil clannis või midagi sellist, siis on väga põnev mängida neid sõja mänge.( black opsid ja nüüd juba uus Mw osa :) ) SOOVITAN XBOXI!


74099.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Wait what? Dude sa ei tea sittagi.

Mul on olemas nii xbox kui ka ps3. Ps3 on sul selle jaoks kui sa pelad mingeid suvalisi mänge offlines.

Xbox osta, kui tahad teiste inimestega koos mängida. Xbox lives on väga palju eestlasi, kes mängivad onlines näiteks Call of dutyt vms.

Xboxil tulevad ka map packid näiteks modern warfare 3le varem välja ning live on mitu korda mugavam. Saab teistega rääkida ka. PS3l pead mingi eraldi headseti ostma etc, xboxil kõik kaasas. 10 aastat sul küll ps3 ei tööta, selle ütleks kohe ära, ega tööta ka xbox sul 10 aastat. PS3 mängud on täpselt sama kallid kui xboxi omad, nii et gtfo. PS pole sul kuskil ülekaalus, sina oled ülekaalus.

 

Lugeda ei oska või? Ma ütlesin, et fanboy wari ei ole vaja siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Lugeda ei oska või? Ma ütlesin, et fanboy wari ei ole vaja siia.

 

Ma pole fanboy. Ma ütlesin litsalt, et kõik tema "faktid" olid valed ning mis mõttega sa postitad siis teemat, kuhu vastata ei või, isegi kui sa ise küsid. Suht kaval.

 

Ja veel ütleks, et ära progamesist konsooli osta. Mujalt saad 50-100 euri odavamalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui tahad niisama pelada siis xbox lased ära teha ja tõmbad ükspuha mis mänge peale tasuta ! nohplaaat maksab ka kuigipalju, aga seljuhul lives mängida pole mõttet saab naguni banaani sealt.. Kuivõrgus tahad pelada siis kindlasti soovitan ps3 ! Black opsi pelavad väga paljud võrgus näiteks !


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma pole fanboy. Ma ütlesin litsalt, et kõik tema "faktid" olid valed ning mis mõttega sa postitad siis teemat, kuhu vastata ei või, isegi kui sa ise küsid. Suht kaval.

 

Ja veel ütleks, et ära progamesist konsooli osta. Mujalt saad 50-100 euri odavamalt.

 

No anna link siis, kuskohast saan 189-239 euriga PS3'me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahvlis on täiesti mõttetu sellist asja küsida. Siit sa oma küsimusele vastust ei saa, sest siin on mõlema fanboysi, nagu juba näha on. Mine näiteks kuskile http://www.torufoorum.net vms, küsi sealt. Sealt saad vastuse vähe targematelt inimestelt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvlis on täiesti mõttetu sellist asja küsida. Siit sa oma küsimusele vastust ei saa, sest siin on mõlema fanboysi, nagu juba näha on. Mine näiteks kuskile http://www.torufoorum.net vms, küsi sealt. Sealt saad vastuse vähe targematelt inimestelt.

Tegelt on küll võimalik Siit vastust saada, aga siis tõesti tuleb hoolikalt valida keda kuulada ja uskuda.


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahvlis on täiesti mõttetu sellist asja küsida. Siit sa oma küsimusele vastust ei saa, sest siin on mõlema fanboysi, nagu juba näha on. Mine näiteks kuskile http://www.torufoorum.net vms, küsi sealt. Sealt saad vastuse vähe targematelt inimestelt.

 

Olen poolt Loomaga kuna kõik on enda arvates kõvad "Spetsalistid" sa pead ise ikkagi otsustama ning võrdlema kumb sulle tundub parem.


ega õlised trullad ei meeldigi naistele :D

 

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ps3 network saab nagunii häcked. Xbox kindlat. live süsteem parem ja fpsid on siiski xboxil paremad pult mugavam.ja tõõtab 20 aasta pärast ikkagi

 

Are you retarded? xbox ei pea 20 aastat vastu, ja ei pea ka PS3. Aga soovitage mänge, PS3mele, otsustasin selle kasuks ikkagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui xboxil poleks protsessor nõrk ning poleks YROD teemat niipalju ( ei tea, vb uuematel mudelitel on see parandatud ) siis soovitaks xbox. aga mulle isiklikult on mulje jäänud, et ps3 on stabiilsem . AGA mina ootaksin ps4 väljumist ja siis ostaks konsooli ;) ( mida ma ka teen )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.