Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kumb osta?

Soovitatud postitused

OK

 

Aga teema pealkirja võiks muuta: Xbox vs Ps3 ??

 

Selle jaoks saab eraldi teema teha ning pealegi need xboxi vs ps3 teemad on nii mõttetud, 99% vastajatest ei oma mõlemaid konsoole ning seetõttu siis soovitavad seda konsooli mis endal on. Mõni võibolla tõesti soovitab teist konsooli, sest kunagi sõbra juures mängis vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selle jaoks saab eraldi teema teha ning pealegi need xboxi vs ps3 teemad on nii mõttetud, 99% vastajatest ei oma mõlemaid konsoole ning seetõttu siis soovitavad seda konsooli mis endal on. Mõni võibolla tõesti soovitab teist konsooli, sest kunagi sõbra juures mängis vms.

 

Ega see ei tähenda,kui sul ei ole siis pole kellegil teisel ka konsooli.Ennem küsi kõigest järgi ja siis tule ütlema.Ja see 99% on mingi lambist võetud w,kui lambist siis oled ikka päris puuse pannud.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teadmiseks sulle, mul on ps3.

 

Noh jh siis?Mul on ka ps3 ja ma olen isegi pildid teinud ja siis foorumi pannud:)


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.