Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Naiste peksjad-mida arvad sina ?

Soovitatud postitused

See näitab vaid seda, et arengutase ei ole kaugele jõudnud. Kui tige oled siis mine kurat lõhu puid või tee midagi muud, mitte ära mine naisterahvale kallale.

Ei austa selliseid inimesi. Loodusehäbiplekid.

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi ei aksepteeri sellist asja, aga vahepeal on osad naised ise jube provotseerivad ning lausa nõuavad, et keegi neid slapiks. Sellistest on mul ükskõik. Neid pekske palju tahate.

See ei õigusta mitte mingit moodi peksmist.Meil koolis käib ka üks suht shemale, ülbitseb kõikidega ja värki.Endalgi selline tunne, et oleks ta teisest soost siis saaks kohe hea obaduse.

Isegi kui naine sulle ise kallale tuleb, oleks sul enda turvalisuse huvides targem tal lihtsalt kätest kinni võtta ja maha rahustada.Tean mõnda juhtumit, kus naine on mehele kallale läinud, mees lükkas naise pikali ja sai selle eest teistel meestel peksa.Mehed tõid ettekäändeks, et naisepeksja on naisepeksja ja kõik.

Tuleb elada nii, et selliste idiooditega lihtsalt kokkupuuteid ei oleks.Aga kui mees ikka naisele ise purjuspeaga kallale läheb, siis tuleb igaljuhul vahele astuda.Endalgi oli suvel selline juhtum kus ühel üritusel nägin, et üks vennike lõi naist.Täitsin oma kohust ja lendasin samamoodi jõhkral kombel vahele.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen tänava peal kuidas mingi kuradima russ naine andis mingisele vennale vastu vahtimist, ilge litt käis ära :D Aga, jahm ei poolda selllist asja .

 

Enne postitamist soovitame läbi lugeda pealkiri "Naiste peksjad-mida arvad sina ?". Kui lugemine liiga keeruliseks osutub, siis võibolla oleks soovitatav võtta paar eesti keele tundi?

Mis puudub siia mingi vene eit, kes oma meest kolgib. Teema käib meestest, kes nõrgema soo esindajaid peksavad. Pole vaja umbes lahmida ka, et nägin ja olin seal samas .

 

Peace :coolio:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidugi ei aksepteeri sellist asja, aga vahepeal on osad naised ise jube provotseerivad ning lausa nõuavad, et keegi neid slapiks. Sellistest on mul ükskõik. Neid pekske palju tahate.

See ei õigusta mitte mingit moodi peksmist.Meil koolis käib ka üks suht shemale, ülbitseb kõikidega ja värki.Endalgi selline tunne, et oleks ta teisest soost siis saaks kohe hea obaduse.

Isegi kui naine sulle ise kallale tuleb, oleks sul enda turvalisuse huvides targem tal lihtsalt kätest kinni võtta ja maha rahustada.Tean mõnda juhtumit, kus naine on mehele kallale läinud, mees lükkas naise pikali ja sai selle eest teistel meestel peksa.Mehed tõid ettekäändeks, et naisepeksja on naisepeksja ja kõik.

Tuleb elada nii, et selliste idiooditega lihtsalt kokkupuuteid ei oleks.Aga kui mees ikka naisele ise purjuspeaga kallale läheb, siis tuleb igaljuhul vahele astuda.Endalgi oli suvel selline juhtum kus ühel üritusel nägin, et üks vennike lõi naist.Täitsin oma kohust ja lendasin samamoodi jõhkral kombel vahele.

Seadused on mõlemale võrdsed, nii, et kui tema sind peaks ründama, siis jääb siiski tema süüdi. Erilist vahet pole kas ta naine või mitte, selline saab tou vastu kohe. On lihtsalt inimesi, kes ei mõista asju verbaalsel tasandil ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne postitamist soovitame läbi lugeda pealkiri "Naiste peksjad-mida arvad sina ?". Kui lugemine liiga keeruliseks osutub, siis võibolla oleks soovitatav võtta paar eesti keele tundi?

Mis puudub siia mingi vene eit, kes oma meest kolgib. Teema käib meestest, kes nõrgema soo esindajaid peksavad. Pole vaja umbes lahmida ka, et nägin ja olin seal samas .

 

Peace :coolio:

 

 

Tegelt, võiksid oma tuure alla võtta natuke, sul pole vaja isehakanud moderaatorit mängiam?:thx:

Olen sul silma peal hoidnud sellest ajast, kui sa liitusid tekst on sul normaalne, kuid tundub et otsingut sa kasutada ei oska ja mõnes kohas paned ikka totaalselt mööda katsu olla nüüd natueke? :facepalm:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vihkan naiste peksjaid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis siin arutada, pigem lähen vahele ja kasvõi saan ise molli ja naine saab minema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma arvan, et naised peaksid sellest rohkem rääkima ja mitte mehi kartma. Peaksid menti minema, mitte kartma, et kui menti lähevad, siis mees annab peksa. See on naiste enda lollus, kui lasevad endale nii teha. Sellised mehed näitavad oma nõrkust välja. Samamoodi nagu kõik looma peksjadki. Kes on tegelikult väga nõrgad, suudavad ainult endast nõrgematele peale astuda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei seedi selliseid vendi üldse. Kas tõesti mõistust pole nii palju antud, et sa pead nõrgema soo esindaja peal oma võimeid näitama? Ausaltöeldes tuleks sellised ilma pikema jututa pikemaks ajaks kinni panna või siis tuleks üks korralik keretäis anda, et ikka saaks aru.

Kui mina isiklikult näeks sellist asja pealt, siis läheksin loomulikult vahele, poleks oluline kui ma ise molli saaks :smile:


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei seedi selliseid vendi üldse. Kas tõesti mõistust pole nii palju antud, et sa pead nõrgema soo esindaja peal oma võimeid näitama? Ausaltöeldes tuleks sellised ilma pikema jututa pikemaks ajaks kinni panna või siis tuleks üks korralik keretäis anda, et ikka saaks aru.

Kui mina isiklikult näeks sellist asja pealt, siis läheksin loomulikult vahele, poleks oluline kui ma ise molli saaks :smile:

Peaks nõustuma sinuga.Haige lihtsalt,kui mingi mees peksab naist,oleks siis ,et mees peksab meest või naine meest:D


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.