Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minecraft mängude alla - HÄÄLETUS.

Minecraft mängude alla?  

84 liiget on hääletanud

  1. 1. Minecraft mängude alla?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Sellel mängul võiks oma nagu see kaust vms olla, täpselt nagu cs.

Kuna jah selle mängu teemal tekkib väga palju küsimusi.

Täpselt sama moodi ka oleks kohta vaja kus servereid reklaamida.

 

Oleks tore kui moderaatorid teeks seda : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Bombfactory, kui aasta pärast 14 saad, siis mõistad, et cs ei kõlba kellegile, peale nende kes mulle peksa võiksid anda.

Mc parem, aga no keda kotivad need mängudki.

Täppi tõmbas.

 

Muide minecraft on varsti varsti sama populaarne nagu cs.

Ja see on kõvasti parem kui cs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti soovin!


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No kuidas kellelegile , mina isiklikult sellel mine craft mängul mõttet. Mingi jooksed mehikesega, Mingi 9-10 aastaste mäng .

Sõbraga naersime juba selle mängu peale, (kui se ültse mäng on?)

Nii et jumalast vastu olen !


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
No kuidas kellelegile , mina isiklikult sellel mine craft mängul mõttet. Mingi jooksed mehikesega, Mingi 9-10 aastaste mäng .

Sõbraga naersime juba selle mängu peale, (kui se ültse mäng on?)

Nii et jumalast vastu olen !

 

Ka mulle alguses tundus kõik selline mida sa arvad, aga natuke mängimist siis hakkas lihtsalt jõhkralt meeldima.

 

Vastu, ruudulised värgid jooksevad ringi ja taovad klotse. Idiootsemat mängu pole veel näinud.

Selline ongi mängu põhimõtte, kui seal poleks asi nii ruuduline siis ütleks et pole arvutit mis võimaldaks seda mängu.

Mäng on nimelt sellisena tehtud et ikka mängida saaks.

 

Mängu maailm on lõpmatu, mängus on lõpputult tegevust lihtsalt sellest ei tüdine iial, ja see on väga lahe mäng igate pidi.

Tuleb lihtsalt mängida natuke aega ja asjadest paremini aru saada.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ise hetkel õppin seda mängu kodeerima, ehk siis varsti varsti on minupoolt tulemas väga huvitavad mod-id : )

Väga loodan et mäng saab endale oma koha nagu cs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ka mulle alguses tundus kõik selline mida sa arvad, aga natuke mängimist siis hakkas lihtsalt jõhkralt meeldima.

 

 

Selline ongi mängu põhimõtte, kui seal poleks asi nii ruuduline siis ütleks et pole arvutit mis võimaldaks seda mängu.

Mäng on nimelt sellisena tehtud et ikka mängida saaks.

 

Mängu maailm on lõpmatu, mängus on lõpputult tegevust lihtsalt sellest ei tüdine iial, ja see on väga lahe mäng igate pidi.

Tuleb lihtsalt mängida natuke aega ja asjadest paremini aru saada.

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ise hetkel õppin seda mängu kodeerima, ehk siis varsti varsti on minupoolt tulemas väga huvitavad mod-id : )

Väga loodan et mäng saab endale oma koha nagu cs.

 

Täpselt sama! Alguses naersin samamoodi, nüüd mängin ise ka. Väga hea mäng.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt. Ma isiklikult ei mängi minecrafti aga ma mängin Lamecrafti. See on psp versioon minecraftist :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäng on pask aga olen ikka poolt.Kui rahvas tahab, siis rahvas saab.Rs ja Cs on ka pasad aga ei ole nende kaustade vastu kah :D ja seega ei näe probleemi selles.Kui ei meeldi mäng siis lihtsalt ei roni sinna teemasse ja vsjooo...


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei ole vaja, Minecraft pole nii hea ega populaarne mäng ja seda ei anna võrrelda csiga..

 

Oled näinud palju vendi on ostnud minecrafti ja räägid , et ei ole populaarne ja see on veel ostetud vennad ainult piraatidega mõllatakse ka ringi .

 

Ise pooldan .


/join #0,0

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mäng on pask aga olen ikka poolt.Kui rahvas tahab, siis rahvas saab.Rs ja Cs on ka pasad aga ei ole nende kaustade vastu kah :D ja seega ei näe probleemi selles.Kui ei meeldi mäng siis lihtsalt ei roni sinna teemasse ja vsjooo...

õige, sulle mby tõesti ei meeldi aga teistele meeldib, hääletasin ka et tuleks MC mängude alla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minecraft free play download.

 

Tõmmake see siit -> http://evil-night.rps.ee/minecraft371.zip

Installida on väga lihtne Minecraft_start viska desktopile, siis ava setup.

Nb : setupist saad valida modidega minecraft ja ilma modideta ehk puhas 1.7.3 : )

Siis peale installimist ava minecraft_Start ( sa ei pea mingit kasutajat tegema lihtsalt pane log in, jätta userd ja pw tühjaks. Siis sealt saab mängima minna : ) )

 

See on uusim minecraft osa mis minecraft tegijate poolt tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei leia põhjust, miks seda sinna mitte panna. Väga huvitav mäng on, kui tead mida teha. Põnevust ja fantaasiat haldav mäng mida on veelgi lahedam multiplayeris mängida.

 

Praegu on sellised vastulaused ainult: "Mõttetu mäng. Mingi kastidega jooksed ringi ja toksid.. bla bla bla..."

See pole mingi vastulause. Mõelge mingi mõjuvad põhjused välja miks seda sinna MITTE lisada.

Ma arvan, et seda pole raske sinna ka lisada, ei saa aru miks seda juba tehtud pole..?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma ei leia põhjust, miks seda sinna mitte panna. Väga huvitav mäng on, kui tead mida teha. Põnevust ja fantaasiat haldav mäng mida on veelgi lahedam multiplayeris mängida.

 

Praegu on sellised vastulaused ainult: "Mõttetu mäng. Mingi kastidega jooksed ringi ja toksid.. bla bla bla..."

See pole mingi vastulause. Mõelge mingi mõjuvad põhjused välja miks seda sinna MITTE lisada.

Ma arvan, et seda pole raske sinna ka lisada, ei saa aru miks seda juba tehtud pole..?

Mees teab mis mees räägib.

 

Kui te lihtsalt üritate, isegi kui ei meeldi ma olen täiesti kindel te hakkate seda mängima : )

See on nii haarav, Palun moderaatorid : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.