Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kumb on siin scammer?

Soovitatud postitused

Müüsin oma Runescape private serverit. Ostjaks oli isik Wastedbro. Hinnaks kujunes 60$. Serveriga andsin kaasa kõik acc filed, kuu aega VPS, koduleht, source ja client. Nüüd paar nädalat hiljem on serveris üle poolte quitinud ja tema räägib, et mina scammisin teda. Nimelt on tema argumendid sellised, et mina müüsin talle sitta. Tema kaebus on see, et mul on vähe muudetud source. Et see ei ole 60$ väärt. Seda paar nädalat hiljem. Nüüd tegi chargebacki mulle Paypalis.

 

Meil pikad vaidlused käivad.

Tahaks teiste arvamust teada, et kumb siis lõpuks süüdi on. Mina olen tema süüs kindel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tema on ju süüdi.Kui pretensooni kohe ei esitanud ja teeb seda paar nädalat hiljem siis see tema enda viga.Sama hea, et ostan endale rs pure kasutaja runescapes(tegelt ei mängi:D.just saying).Teen deffi mingi 7 peale ja siis ütlen, et ahh see sitt pure, et pole seda raha väärt ja tahan raha tagasi...Ise oleksin süüdi, et ostsin siis ju..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ega jh ta ikka ajab oma jama edasi. -60 dollarit arvel nüüd...

 

Sorry for offtopic, aga sa said enda 60USD müüdud eks? Kui jah siis jäta asi sinnapaika. See -60 USD ei loe midagi, lihtsalt tee uus PayPali acc ja äritse edasi


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

aga seaduse järgi on tegelikuses ostjal õigus raha 14 päeva jooksul ju tagasi ka küsida, see vist peaks kehtima kõigi teenustega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga seaduse järgi on tegelikuses ostjal õigus raha 14 päeva jooksul ju tagasi ka küsida, see vist peaks kehtima kõigi teenustega

 

tarkpea oled küll..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik asjad peab tagastama kui 14 päevane rahatagastus. Failid ei tohi olla muudetud, st- 1 uus kasutaja juurde tuli = 14 päevane rahatagastus muutus just kehtetuks. Ükskõik mis asi muudetud sai, tähendab et raha ta tagasi ei saa nõuda kui just täpselt samad failid alles pole.


5193z4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.