Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ametlik abuser

Soovitatud postitused

Nii see vanamees aare pani mulle tumm ranki 2 kuuks , selle eest et ma vastasin nty chillini küsimusele.

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?73035-Vahvel-fb-mod.&p=1121395&highlight=#post1121395

 

Ma ei tea kas te laidate minu idee kohe maha, või mitte.

Aga, kui pakuksin sellise asja, et:

 

Facebook login vahvli foorumi külge. Ma pole täpselt veel välja mõelnud, kas see aitab midagi vms

Aga selline mu idee on

 

Näiteks alates 1maist FB kasutajatega saaks aint regada foorumi? Tglt ma ei tea, arutlegem selle üle siin..

 

 

Seosetu jutt tuli suht, aga elab üle

 

Pärast lisasin ta msni olin juba vihane et iga väikse asja eest paneb ta mingi 2 kuud tummaks solvasin teda(hälvik) korra ja boom veits rohkem aega juurde.5 warn punkti smd kid

 

Aare | M: Mille €0.33/M & 4SOL/M says:

Ma panin ainult 1 õigustatud warni, seetähendab mina sind tummaks ei teinud. Piisavalt warn puntke tuli. Aga see, et minu poole nii ilusti pöördusid pikendame 14 päevast tumma 31le, ilusat suve

 

Sind on eemaldatud Vahvel.Net keskkonnast järgneva põhjuse pärast:

Isiklik solvang

 

Kuupäev millal aegub: 20-08-11, 01:00

 

Mine ruttu emme juurde nüüd teine inimene ütles sulle hälvik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.