Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arto tegemised

Soovitatud postitused

Põhimõtteliselt ei tegele photoshop või gimp, kuigi pshop oskan midagi lihtsat kokku keeta, aga mulle meeldib IRL joonistamine rohkem.

 

Põhimõtteliselt otsin netist välja suvalise pildi ja joonistan maha. Iga päev tulevad mõned pildid, tänased on siis sihukesed:

 

DSC05081.JPG

 

DSC05077.JPG

 

viimasel pildil nagu näete on paremal ka üks mingi saba vms, aga see suht failed pilt. pildid suht ammusest ajast, mitu kuud tagasi. homme tuleb midagi muud teemaks peale pokemoni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole kõige hullem 6p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vaatan et jube kõrverad jooned on sul. niimoodi ei joonistata, kui sa tahad kuskile jõuda...

 

ma joonistan meelega kõveraid jooni, see on mu joonistamisstiil, et ääred teha kõveralt.

 

Mudu sain ühe joonistuse valmis, proovisin Nathan Drake (Uncharted) joonistada aga ei leidnud beeži, proovisin ta siis neegriks teha aga ei tulnud välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma joonistan meelega kõveraid jooni, see on mu joonistamisstiil, et ääred teha kõveralt.

 

Mudu sain ühe joonistuse valmis, proovisin Nathan Drake (Uncharted) joonistada aga ei leidnud beeži, proovisin ta siis neegriks teha aga ei tulnud välja.

 

Sellised kõverad ja ülekritseldatud jooned küll stiil pole, sorri


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
lol jah. ärge rabelege asja kallal mida tee üldse ei taju.

arto puhul võin kohe õelda, et temast küll kunstniku ei saa. seda on kohe alguses näha...

 

ei tahagi kunstnikuks saada, see licalt mu stiil ,meeldivad sihukesed kõverad piirid. vabal ajal, igavusest joonistan aint. dont like? gtfo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
harjutamine teeb meistriks nagu ikka öeldakse...

 

jah, kui sa korralikult teeksid. ja ära värvi niimodi tsiu tsau, et ühest kohast on tume punane ja teises kohas on valge paber.

värvi üles-alla või alt-üles ja paremalt-vasakule või vasakult-paremale, siis jääb normaalne. piirjooned tee algul õrnalt ette ja hiljem võiksid üldse musta pliiatsiga korralikult üle teha.

ürita ikka korralikult teha, sest see mis sa praegu teed ei ole mingi ''stiil'' vaid hoopis lohakus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hr timofeie , kas sa siis aru ei saa ta trollib :) ta tahab tähelepanu aga ta ei oska seda teisiti saavutada kui teeb aiult idiootsusi.

 

trollib, nalja teed? vana arto on? 12-13? sellises vanuses ei taju inimene veel sarkasmigi ju :D ei tasu nii lambist seda sõna ''troll'' kasutada igalpool.

arto jahib hoopis kunstniku tiitlit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
trollib, nalja teed? vana arto on? 12-13? sellises vanuses ei taju inimene veel sarkasmigi ju :D ei tasu nii lambist seda sõna ''troll'' kasutada igalpool.

arto jahib hoopis kunstniku tiitlit.

 

sarkasmi tajun, ning ma ei trolli juba suht ammu, niiet.

 

haters_gonna_hate3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No hetkel on mingit sikerdised need ju, värvi ühtlasemalt, ja ära tee neid pilte mingi 15min, tee rahulikult kasvõi 15 minutit kauem ja näed, et tulemus on juba palju parem.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.